Şimdi Ara

DİKKAT ETTİNİZMİ........

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar sizinde dikkatinizi cekmistir sanirim
    internetten satıs yapan sitelerin cogunda stoklar tukenmis durumda
    ve modellerde yolda yada gelicek ibareside yok...
    sanirim yeni modellere hazirlikli olmaliyiz..
    bu beni cok kararsiz kiliyor sanirim birazdaha beklemekte yarar var

• walla bende pek bi anlam veremedim özelliklede pcdepoda dogru durus urun kalmamıs.Bide fiyatlardada dusus var sanırım sony fs315m 2400 kusur ytl idi 2300 kusur ytl olmus bu yeni urunler gelebilir olayına katılıyorum.
  • sanirim indirimlerle eski modelleri tuketip yeni modellere hazırlanıyorlar...
    zaten yabancı sitelerde yeni modeller belirmeye basladı...
    mesela ornek. pc depoda hic bir dell urunu kalmamıs..
    http://www.pcdepo.com/asp/listgroup.asp?Group_ID=UN5
  • Evet çok haklısın ben de şu sıralar kampanyalı ürünlerden bi tansini almayı düşünüyodum ama gerek
    stokların tükenmesi gerek yabancı piyasada yeni mdellerin boy göstermesi beni mbirazcık daha beklememi
    sağladı.
  • evet haklısınız yeni modeller yolda

bende hp nin 4289 unu almayı düşünüyodum ama artık türkiyeye gelmiyomuş işlemcileri upgrade edilmiş yeni 4000 serisi yoldaymış
  • bu yenilenmenin sonu yok. bekle bekle nereye kadar
  • Ben gercekten ihtiyaci olan bulundugu zamanda en optimum urunu secmeye calisir ve gider alir diyorum, cok sıkarsa anca biraz bekleyebilir o da beklemesi anlamli bi fark yaratacaksa.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pride

Arkadaslar sizinde dikkatinizi cekmistir sanirim
    internetten satıs yapan sitelerin cogunda stoklar tukenmis durumda
    ve modellerde yolda yada gelicek ibareside yok...
    sanirim yeni modellere hazirlikli olmaliyiz..
    bu beni cok kararsiz kiliyor sanirim birazdaha beklemekte yarar var

Pride,ben de aynı durumdayım. Özellikle mobilite ve konfigürasyon beni kararsız bıraktı.Piyasaya yeni ürünlerin geleceğini tahmin ediyorum.Şu dell6000,ekran kartı bağımsız olsaydı + acer 1654 kadar incelseydi bu fiyatı ile kesin almayı düşünüyordum.Neyse hayırlısı.
  • Ülkemizde henüz satılmayan Samsung un sanırım P40 serisindeydi parmak izi güvenliği var ve fiyatı da normal bence.
    Tabi bu dışarıdaki gelişmeler belki de birkaç ay içinde bize de yansıyacaktır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.