Şimdi Ara

Dikey Supurge Tavsiyesi (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.674
Cevap
46
Favori
647.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sg888

quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Bu makine bana yar olmayacak anladim...

Bu sabah siparisi gectigim siteden arayip nazikce ellerinde kalan son urunu siparis verdigimi ve kotu tasima sebebiyle ambalajinda ve urunde zedelenme oldugu icin bana gonderemeyeceklerini soylediler.

En azindan acik sozlu olarak durumu izah ettikleri icin kendilerine tesekkur ettim. İyi hafta sonlari dilerim.

yahu bu ne şans...

Bu bir işaret olmalı ne kadar zamandır almaya niyet ettim ama olmadı, kısmet değilmiş diye düşünmeye başladım.

Evdeki Fakir RCT144'un şarjlı pillerini daha yeni kendim değiştirdim ( 14.4 v ) uçak motoru gibi oldu. Hoover gibi süpürgenin ucunda motorlu döner fırçası var.

Aslında Fakir'den yok bir şikayetimiz sadece hanımın elinde o aletle yerlere eğilmesini istemediğimden Hoover Freejet'i düşünüyordum. Evin büyük süpürgesi zaten Dyson.

Dikey Supurge Tavsiyesi

• Bu ikisi aynı model ve özelliklere sahip ama fiyatları farklı. Neden acaba?

Kırmızı 240.-TL civarında satılıyor
     Dikey Supurge Tavsiyesi

Fuşya rengi ise 260.-TL
     Dikey Supurge Tavsiyesi

• quote:

Bu ikisi aynı model ve özelliklere sahip ama fiyatları farklı. Neden acaba?

Kırmızı 240.-TL civarında satılıyor
     Dikey Supurge Tavsiyesi

Fuşya rengi ise 260.-TL
     Dikey Supurge Tavsiyesi

yeni çıkan renkleri veya stokta az kalan renkleri daha pahalı satıyorlar...

• Fuşya renginde cazibesi var gerçekten
  • Kesinlikle Fakir dark 1600 modeli çok ama çok güzel.
    Çekiş gücü çok iyi
    Görünütüsü iyi
    Dik durabilme çok iyi
  • quote:

Fuşya renginde cazibesi var gerçekten

Kesinlikle
  • nilfisk tek geçerim.fiyat performans açısından çok ideal.tek şarjda tüm evi süpürebiliyor.
    eli yormuyor,kıvrak,toz torbası küçük olduğuna bakmayın kül tablası temizlemek kadar kolay!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: lochaberus

nilfisk tek geçerim.fiyat performans açısından çok ideal.tek şarjda tüm evi süpürebiliyor.
    eli yormuyor,kıvrak,toz torbası küçük olduğuna bakmayın kül tablası temizlemek kadar kolay!!!

Hocam bahsettiğiniz hangi Nilfsk merak ettim? Ürünün bir linkini verirseniz inceleyelim. Teşekkürler
  • quote:

quote:

nilfisk tek geçerim.fiyat performans açısından çok ideal.tek şarjda tüm evi süpürebiliyor.

Hocam bahsettiğiniz hangi Nilfsk merak ettim? Ürünün bir linkini verirseniz inceleyelim. Teşekkürler

Nilfisk Handy 2-in-1 Cyclonic 12V
  • quote:

quote:

quote:

Nilfisk Handy 2-in-1 Cyclonic 12V

Dostum ürünü inceledim, fena bir ürün değil ancak almayı düşündüğüm Hoover Freejet ile arasında oldukça fark var. Bu nedenle alırsam Hoover tercih edeceğim. Selamlar.

Nilfisk Handy 2-in-1 Cyclonic

12v
    0,5L toz kapasitesi
    NiMH piller
    Handy 2-in-1, iki makinayı birlikte sunmaktadır. Makinanın üzerindeki el süpürgesini çıkartarak masa üzerinde kullanılabilir.
    Al ve kullan. Daima kullanıma hazır. Şarjdan alınarak doğrudan kullanılabilir.
    Turbo emiş. Zemin nozulundaki döner fırça ile Handy 2-in-1, zeminde ve halıların üzerindeki saç, kırıntı ve döküntüleri kolayca toplar.
    Katlanabilir sapı ile muhafazası kolaydır.
    Yıkanabilir filtre ile daha uzun ömür (Filtre yıkandıktan sonra, tamamen kuruduktan sonra makinaya takılmalıdır.)
    Kolay hazne boşaltımı
    Manevra kolaylığı temizlik sırasında esneklik sağlar.

• Bende alacaktim ama bu pil işi can sıkıcı..1-2 sene sonra 150 tl daha masraf hoş değil...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drizzt_tr

Bende alacaktim ama bu pil işi can sıkıcı..1-2 sene sonra 150 tl daha masraf hoş değil...

Aslında o rakamlar markalı pil alırsanız oluşmakta, bir de electrolüxün lityum piline servisin istediği fiyat bu. Markasız pillerle çok daha ucuza yaklaşıık 50-60 liralara halletmek mümkün.Forumda sg888 nickli arkadaş belirtmişti eski bi makinası için çok ucuza pil değişimi yapmış ki yaklaşık bir yıldan beri de performansını korumaktaymış. Yani ucuz değişim maliyetiyle 1-2 yıl daha kullanmak mümkün. Biraz da şans işi daha uzun yıllar da kullanabilirsiniz hem orjinal pillerini hem de muadillerini.
  • Kendimiz degistiremiyoruz sanirim, oyke anladim yazilardan..lehim vs gerekiyor deniyor...Tak cikarsa bilemiyorum tabii.. Pilini bulabiliyormuyuz bu cihazlarin ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizde fantom 1200 marka elektrikle çalışan dikey süpürge mevcut 50 tl ye aldık.ne yalan diyim o geldi büyük süpürge kanepenin ardında sürekli bekliyor.alet bana göre mükemmel.çekişi 500 wat yazıyor.gücü gerçekten hissedilir derecede.sadece kablosu biraz daha uzun olsaymış daha ii olacakmış.istesem kendimde eklerim ama nasıl olsa her tarafta priz mevcut.
  • quote:

Kendimiz degistiremiyoruz sanirim, oyke anladim yazilardan..lehim vs gerekiyor deniyor...Tak cikarsa bilemiyorum tabii.. Pilini bulabiliyormuyuz bu cihazlarin ?

Pil işi yapan yerler var. Ürünün üzerinden çıkanı gösterin aynısından yaparlar. Sonuçta içindeki pil.

Benim Fakir'in pilini ben kendim alıp, taktım.
  • quote:

Kendimiz degistiremiyoruz sanirim, oyke anladim yazilardan..lehim vs gerekiyor deniyor...Tak cikarsa bilemiyorum tabii.. Pilini bulabiliyormuyuz bu cihazlarin ?

Hoover pilini kendiniz değiştirebilirsiniz, kılavuzunda nasıl açıp değiştirebileceğinizi anlatıyor zaten, başka markalarda olduğu gibi bunda bir leğim vs. gerekmiyor...
  • quote:

quote:

Hoover pilini kendiniz değiştirebilirsiniz, kılavuzunda nasıl açıp değiştirebileceğinizi anlatıyor zaten, başka markalarda olduğu gibi bunda bir leğim vs. gerekmiyor...

Hoover in FJ180R2 modeli biraz daha pahalı..Özelliklerdede dikkat çeken birşey göremedim..Nedir farkı 180WG2 den ?
  • quote:

quote:

quote:

Hoover in FJ180R2 modeli biraz daha pahalı..Özelliklerdede dikkat çeken birşey göremedim..Nedir farkı 180WG2 den ?

freejetler hepsi aynı , renkleri farklı ..

• quote:

Bende alacaktim ama bu pil işi can sıkıcı..1-2 sene sonra 150 tl daha masraf hoş değil...

li-ion pilli birşey alırsanız (elektrolüx gibi) yedek pilleri bu rakamları geçer bile ( busebeple ürünün ilk fiyatı bile pahalı ( 400 tl) .. ama hoover ni-mh kullanıyor, ama ni-Mh ler hergün ucuzluyor, 50 tl bile tutmaz, düzgün kullanılırsa 3 yıla yakın gider...
  • Teşekkürler...

Freejet ile Bosch move 2 arasında kaldım...Bir arkadaş bosch larda pil değişimi en kolayı demiş, maliyet olarakta daha uygun demiş. Fiyat olarakta arada 40-50 tl gibi bir fark var

Sizce ne yapmalı :D

Fazla sordum ama bir kere alacağım için hem masraf hem kullanım olarak en uygununu seçmeye çalışıyorum açıkcası
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.