Şimdi Ara

Dijital piyano önerisi- bütçe 2000 tl

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, piyanoya bir süre ara verdim, tekrardan devam etmek istiyorum. Dijital piyanolarda yamaha çok iyi bildiğim kadarıyla. 2000 tl bütçem var, akustik piyano hassasiyetine yakın hangi modeli önerirsiniz? Yamahanın NP-31 modeli ve NP-V60 modeli gözüme çarptı. Bir de 88 tuş olması daha iyi olur tabi ama 76 tuşlu olan model oktav olarak yeterli olur mu? Daha az yer kapladığından 76 tuşu tercih edebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fabricc -- 26 Aralık 2015; 15:50:36 >

• Korg pa1x
  • O bütçe ile akustik pianoya yakın bir şey alamazsınız bence. Ben de daha yeni piyano aldım yaklaşık 4300tl harcadım. Memnunum şuan.

Edit: Bence mutlaka 88 tuşlu bir şey alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c36ab7c4 -- 26 Aralık 2015; 22:01:09 >
  • c36ab7c4 kullanıcısına yanıt
    Siz hangi model aldınız?
  • Benim np30'u satışa koydum;http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-muzik-muzik-aletleri-yamaha-np30-280226069/detay

np31'le aynı sayılır, önemsiz bazı değişiklikler var bildiğim kadarıyla.

Ses olarak çok iyi, videolardan farklı parçaları çalıştığımda piyanodan çıkan ses orjinal seslere yakın çıkıyor bu çok iyi yalnız, tuş takımı çekiç aksanlı dedikleri tuş takımından değil. np-v60'da da aynı şekilde sanırım.
    Ben çekiç aksanlı bir piyanoya geçmeyi planlıyorum, yalnız fiyat farkı biraz fazla.

• fabricc F kullanıcısına yanıt
    hocam eğer hala almadıysan casio ve kawaii'nin çok uygun modelleri var 1500-2000 aralığında. Gayet de verimliler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.