Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (7995. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 32 Misafir (1 Mobil) - 36 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
350.089
Cevap
2.724
Favori
21.358.959
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 79937994799579967997
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -BOSS

quote:

Orijinalden alıntı: Zuko

quote:

Çekilişle 5 tane fallout 4 3 tane gta 5 vericez takipte kalın burdan paylaşcam aynı gün için çekicez

Niye?

Bir işte bunu yapabilirsek insanlara bir şeyler verelim dedik bunu başardık burda söyleyemem ne olduğunu bunun sonucunda steam den oyun dağıtcaz cs go skinide olur gerçi kim ne talep ediyorsa hallederiz sıkıntınız olmasın bu oyunları skinleri mezara götürmeyecegiz

Ben şimdiden çekilişe katılmak istiyorum hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Oggiowski

quote:

quote:

quote:

Çekilişle 5 tane fallout 4 3 tane gta 5 vericez takipte kalın burdan paylaşcam aynı gün için çekicez

Niye?

Bir işte bunu yapabilirsek insanlara bir şeyler verelim dedik bunu başardık burda söyleyemem ne olduğunu bunun sonucunda steam den oyun dağıtcaz cs go skinide olur gerçi kim ne talep ediyorsa hallederiz sıkıntınız olmasın bu oyunları skinleri mezara götürmeyecegiz

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: By Trex

quote:

quote:

quote:

quote:

Niye?

Ne trolü arkadaşım ne saçmalıyorsun. Muhtemelen bu dağıtım çekilişle olucak ve ben de o çekilişe şimdiden katılmak istediğimi belirttim. Gece gece bile ne saçma insanlar çıkıyor şu forumda karşımıza

• quote:

Orijinalden alıntı: Lagari Hasan Çelebi

Arkadaşlar rocket lig aldım online maça girdim çok lag vardı hem böyle mi?

europe seç
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Niye?

Ne trolü arkadaşım ne saçmalıyorsun. Muhtemelen bu dağıtım çekilişle olucak ve ben de o çekilişe şimdiden katılmak istediğimi belirttim. Gece gece bile ne saçma insanlar çıkıyor şu forumda karşımıza

adam tüm forumdaki konuları trollüyo sende besliyorsun. çekiliş falan yok saçma insan ben oldum şimdi besle trolleri

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Niye?

adam tüm forumdaki konuları trollüyo sende besliyorsun. çekiliş falan yok saçma insan ben oldum şimdi besle trolleri

Hocam nerden bilebilirim adamın trollediğini. Hayır bir de düzgünce yazmış. Ne diceğimi bilemedim şimdi

• Beyler sinek vızıltısı gibi sesler duyuyorum isteyen katılır isteyen de yoluna bakar türkiye de ne yapılırsa yapılsın bak ne yapılırsa yapılsın diyorum belli bir kitleyi memnun etmek her zaman için imkansız. Gecenin şu saatinde bunu telefondan yazdırıyonuz helal olsun size sonuçta burası türkiye ben işimi göreyim de kalan işlerimi de halledeyim burada bir daha yokum zaten amerikaya gidicem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerdesin be fm 2016

• quote:

Orijinalden alıntı: ps3xbox360

arkadaşlar bu indirimleri umarım bu kadarla atlatırım 36.35 harcayarak kendini sınırlı tuttuğumu düşünüyorum. :)

Keske 50 tl harcasaydınız en para 25 iade vericekti 25 e gelmis olucaktı

• vallahi gece gece bütün keyfim kaçtı bam güm girecektim indirimlere bi insurgency ile başlayayım dedim böyle optimizasyon özürlüsü oyun görmedim bf4 cod ghost oynatan makine bu oyunda 30-40 fpsde sürünüyor oynama süresi 2 saatide geçti iade şansıda kalmadı böyle bir rezillik yok harbiden.

h1z1 de aynı şekil beyler makineniz tabiri caizse allah değilse hiç girmeyin riske böyle tırt grafikli bir oyun very low ayarlarda 30-40 fps ile anca oynatıyor.

bu arada özellikler:

8gb ram
    i5 3220 3.2 ghz
    gt740m 2 gb

bu oyunlar bu makinede açılmayacaksa msi gaming pcde mi açılacak 4-5 bin lira veren adam gelip 8 liraya insurgency mi alacak bu nasıl iş anlamadım
  • berkaysoner33 kullanıcısına yanıt
    Hocam makineniz de çok aman aman değil gibi geldi bana ha insurgency de çok aman aman bir oyun değil orası ayrı. O grafiklere nasıl diyorsunuz haklısınız ama o oyun biraz da grafik bağımsız bir keyfi var. Laptop kullanıyorsunuz o ekran kartı ile Yani 60 fps zaten zor iyi optimize oyunlar değil onlar

Bende de i54200h gtx950m li makine var ekran kartı gtx olmasına rağmen surekli ayarlardan ayar bakıyorum bu haliyle bile Normalde 60 olsa siste bombada düşüyor dalgalamalar oluyor insurgency de yani sabit bir fps için uğraşın çok dalgalanmada rahatsız ediyor şahsen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavyblitzer -- 27 Kasım 2015; 4:33:04 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • heavyblitzer kullanıcısına yanıt
    hocam mesela dying light yükledim onda 30 fpsyi anca sabit gördü bunu anladım doğrudur iyi oyundur. fakat bu oyun kadar kötü optimizasyon şekli görmedim yani mesela botlarla giriyorum bot gelmeden önce etrafta gezinirken 120-130 oluyor fps botlar girdiği gibi bir anda çat diye 30-40 iniyor 50-60 çıkıyor başlıyor dalgalanmaya. hele ki elime scope olan bir silah almayayım aman yarabbi 15-30 arası fps silahi bırakıp pistol alıp anca yere havaya falan bakıyorum ondan sonra fps 40lara çıkıyor es kaza 1-2 yapıp scope aldım çatışmada öldüm yani orada. sistem çok iyi değil zaten ona söyleyecek bir şeyim yok ama dediğim gibi bf4 tarzı aynı kategorideki hayvan gibi oyunları rahat oynarken bu oyunun kasması gerçekten rezillik. aynı şekilde h1z1 de aynı gta 5 i sıfır donmayla oynuyorum bütün gün ama h1z1 efendi en ufak yapının olduğu yere girince zombiye bile ölüyorum yani komedi oyunlar bunlar :D gerçekten yapımcısı sağlam olmayan optimizasyon garantisi almadan bir oyun daha alırsam 2 olsun...

• FasTBoY kullanıcısına yanıt
    steam kodu veriyor
  • burr_an kullanıcısına yanıt
    Kuzey amerika sitesinden alınca veriyormuş.
    https://store.na.square-enix.com/product/281196/hitman-2-silent-assassin-pc-download

Avrupa sitesinden alınca download linki veriyor sadece.
  • quote:

quote:

Niye?

Arkadaş troll boşa alıntılamayın

• berkaysoner33 kullanıcısına yanıt
    Dostum. Gt740 artık eskidi. O kart 2012-2013 yillarinin karti.Gtx lere yonelmeniz lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • H1Z1 hala bedava olacak mı diye soranlar var :D Oyunu alsaydılar şimdi oyuınun parasinin 3 katını çıkarmışlardi çıkan kutuları satip :D Millet oyundan sıkıldı bırakacak nerdeyse :D
  • Reverse Flash kullanıcısına yanıt
    Dying light ta co-op var ve oldukça zevkli oluyor... fiyat çok makul kaçırmayın derim...

• 
Sayfa: önceki 79937994799579967997
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.