Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (17505. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Mediatic , sunshines35 , chris92 , Maestro725 Daha Az
4 Kayıtlı Üye ve 31 Misafir (5 Mobil) - 30 Masaüstü5 Mobil
5 sn
350.754
Cevap
2.728
Favori
21.437.982
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
572 oy
Öne Çıkar
Giriş

Hocam Hi-fi Rush geçen senenin optimizasyonu, gameplayi ve müzikleri ile en iyi ilk 5 oyunundan biriydi. Oyunun reklamı bence çok yapılmadı, yoksa oyunu oynayıp beğenmeyen yoktur diye tahmin ediyorum.

• Maestro725 kullanıcısına yanıt
    Şu Evil Within'in haklarını Capcom alsa da RE Engine motoruyla bir Evil Within oynasak ne güzel olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neco. -- 8 Mayıs 2024; 13:2:12 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bulduren B kullanıcısına yanıt

Hocam merhaba avatarı almak istiyorum. Kuponsuz 719 lira kupon ekliyorum 469 lira oluyor ama checkout tıklasamda bir ilerleme olmuyor? Acaba sadece saydığınız oyunlara mı uygulayabiliyoruz?

• byorkouk kullanıcısına yanıt
    500 TL ve üzeri her türlü oyunlarda geçerli diye biliyorum üstat, bir de ön siparişlerde geçmiyor kupon. Tarayıcıdan olmuyorsa Ubisoft’un uygulamasından deneyin.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

ubisoft uygulması hepten berbat. Shop açılmıyor. Oops falan veriyor logo gelip gidiyor. Bende google chrome'da deniyorum ama pcyi kapadım açtım nafile. Checkout çalışmıyor. Demekki almam gerekiyor

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

Düzeltme: Benim manyak nextdns filtrelemeyi kapatıp, dns temizleme yapınca oldu. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byorkouk -- 8 Mayıs 2024; 14:19:45 >

ön siparişlerde de geçiyor bu sabah star wars outlawsda denedim oldu.Valiant Hearts: Coming Home oyunuda 24 mayısta çıkacak.Onunda içinde bulunduğu Valiant Hearts: The Collection paketi şuan indirimli bir şekilde 279 tl ye alınabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rebidem -- 8 Mayıs 2024; 17:39:8 >
  • Far Cry 1-2-3-4 ün win11 performansı nasıl acaba? Tecrübe eden oldu mu? Ubisoft tan Far Cry gold pack alasım var.Alırsam win11 de sıkıntı yaşarmıyım oynarken?

• JourneyToTheWest kullanıcısına yanıt

Kaliteli korku oyununa daha çok ihtiyaç var. Mikami reis sahalara geri döner umarım.

• Vommel kullanıcısına yanıt

Bu lanet saçmalıklarından dolayı nefret ediyorum hocam Turkcell den. Daha önce konuştuk ama mesajını görünce yaşadığım bir meseleyi söyleyeyim dedim.

Ailemden biri için cihaz almıştık Turkcell den ve her ay ödemem gereken faturası var normal olarak. Günümüzde olması gereken nedir ? Tabii ki cepten bir tıkla ödemektir ya da talimat vermektir değil mi ? Ama hayır öyle bir sistemi var ki Turkcell in fatura sistemde gözükmüyor. Ya Turkcell bayisine gidecekmişim ya da paycell den ödeyecekmişim. Yapacağınız işi tüküreyim diyorsun ama mecburen tamam diyorsun ve faturayı ödemek için Paycell hesabı açıyorsun. Peki Paycell den ödeyebiliyor muyuz ? Ödeyebiliyoruz ama bir şartla o da 50-100 TL arası işlem bedeli ödemeyi kabul edersen. Bu da ne demek şimdi ? Turkcell in uygulamasından Turkcell in faturasını ödemek için Turkcell altyapısını kullandığım halde işlem parası mı ödeyeceğim? Evet hocam doğru okudun. İşin sonunda gene bayi yolu gözüktü yani.

Elimde olsa hattımı değiştireceğim de diğer firmalarda da iş yok ki el mecbur ne yaparsın. Nefretim olan firmalar (Turkcell - Türk Telekom)

• Ac mirage sizce oynamaya değer mi?.Seriyi ac black flag de bıraktım.Oddsey de yarım bıraktım düşmanlarda level olduğu için.

• EaGLe Power kullanıcısına yanıt
    AC Valhalla'ya direk bağlı hikaye, valhalla'yı oynadıysanız veya oynayacaksanız oynamak gerek. Aslında Valhalla'nın DLC si olması gerekiyordu ama para göz bugisoft tam oyun parası kesmek için ayrı oyun olarak çıkardı.

Odyssey'i sevmediyseniz valhalla'yı da nordik kültürüne özel bir ilginiz yoksa pek seveceğinizi sanmıyorum.

Tavsiyem Ac unity ve syndicate'a bakın derim. Son çıkan mitoloji üclemesi + mirage'dan kat kat daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Shogun -- 8 Mayıs 2024; 19:29:50 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • VenomSV kullanıcısına yanıt

Turkcell ve altyapısını kullanan Paycell gerçekten garip hocam.

Benim kredi kartları onaylı hesabıma,güvenlik gerekçeleri bahane gösterilerek(Kendi kredi kartımı çalıntı olarak tanımlamış sistemleri) o yüzden Turkcell bayisine gidip düzelttirmek zorunda kaldım.Bunu BTK istiyormuş,yersen.

Geçen günde şifremi unuttum.Maile gelsin diyorum bana "Turkcell bayisinden yeni şifre talep edin" diyor.Ama her seferinde zırt,pırt işlem için ben Turkcell bayisinin yolunu mu tutacağım?

Ellemedim,kaldı öyle.En son kapatıp,sileceğim.Size de,yaşadığınız sorundan dolayı geçmiş olsun hocam.

• The Shogun kullanıcısına yanıt

Sağolun hocam vallhalıyı de denedim sevemedim.Kalsın o zaman.

• Steam'de oyunu çalıştırdığımda eğer güncellemesi varsa oyunu açmadan önce güncelleyip ondan sonra oyun açılsın istiyorum. Bunun ayarını nasıl yapabilirim? PUBG'de mesela oyunu açıyorum, ana menüye gelince "Oyun istemcisini güncellemeniz gerekiyor" diye uyarı veriyor ve zaman kaybı oluyor. Şu an güncelleme ayarı şu şekilde;

• Vommel kullanıcısına yanıt

Geçenlerde oyun almak için para gönderdim Paycell'e, 20 dakika içinde anca geldi. FAST'le saniyeler içinde gitmesi lazım, o andan sonra saldım Paycell'i. Dediğiniz gibi garip bir altyapısı var ve hiç güven vermiyor.

Şifremi unuttum ben de geçen, sıfırlamak istedim bayiye git diyor. Yav doğrulayayım telefon numaramdan ya da mailden falan. Çok garip yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulduren -- 8 Mayıs 2024; 20:46:4 >
  • prime gaming zamanında Mass Effect Legendary Edition vermişti.Bir gün onu da silebilirler origin'den.Steam'de indirimde.

• Tomb Raider(GOG)

YTLHB0088B55C72F12

Fallout 76 (Microsoft Store)

7WQ27-CTWMY-TQTRQ-6C63P-D47TZ

• Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]steamdb.info
    Just a moment...
    https://steamdb.info/app/1919040

Winter adlı oyun ne oldu da bu kadar oynanışa sahip oldu? Beleş anahtar mı dağıttılar?

• ITOPYA Bahar indirimleri var. Halen gamepad arayanlar varsa değerlendirebilir.

Pink: 2499₺

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]ıtopya | gaming ürünler ve bilgisayar bileşenlerinin yeni dünyası
    Xbox Series Wireless 9.Nesil Deep Pink GamePad | ITOPYA
    https://www.itopya.com/xbox-series-wireless-9nesil-deep-pink-gamepad_u23548

Blue: 2499₺

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]ıtopya | gaming ürünler ve bilgisayar bileşenlerinin yeni dünyası
    Xbox Series Wireless 9.Nesil Shock Blue Mavi GamePad | ITOPYA
    https://www.itopya.com/xbox-series-wireless-9nesil-shock-blue-mavi-gamepad_u23547

Green: 2599₺

Xbox Series Wireless 9.Nesil Velocity Green GamePad | ITOPYA
    https://www.itopya.com/xbox-series-wireless-9nesil-velocity-green-gamepad_u23427

Red: 2599₺

Xbox Series Wireless 9.Nesil Kirmizi GamePad | ITOPYA
    https://www.itopya.com/xbox-series-wireless-9nesil-kirmizi-gamepad_u13624

• pharm4vita kullanıcısına yanıt

Far cry 5 bitirdim usta yaklaşık 70 saat oynamam var windows 11 kullanıyorum sorunsuz sıkıntısız fakat bilgisayarımın özellikleri standarttan biraz yüksek

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.