Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (6222. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dunyao , Redshift , Redshift , KrmzSgn , saintroyo Daha Az
5 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 27 Misafir (2 Mobil) - 29 Masaüstü3 Mobil
5 sn
349.789
Cevap
2.720
Favori
21.322.890
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 62206221622262236224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

The Evil Within oyungezer videosuna baktım şimdi 4 gb ekran kartınız yoksa kesinlikle bulaşmayın almayın diyor ne dersiniz bulaşmayalım mı...asus r9 280x.Biri cevaplarsa sevinirim

Bu kadar saçma bir yorum duymadım. 1 GB vRam 'li MSI 6850 'm ile High detay, 1080p'de oynadım. Ama fiyatı bence yüksek, alınmaz.

Kafalari iyi herhalde.. Zaten oynun grafikleri ps3 den hallice, yarisida kesik durumda siyah bantlardan.. Oyunda bes para etmez ayrica.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Rainmaker

counter strike indirme tamamlandı sağ altta half life için de indirme tamamlandı dedi ama half life yok bilgisayarda

Hocam cs 1.6 ve cs condition zero half life motoru ile yapılmış oyunlar.Bu oyunları indirdiğinizde half life motoru ile ilgili dosyalar da indiriyorsunuz.Bilgisayardaki bazı programlar bu iki oyunu hl olarak görüyor(motora bakıyor galiba) sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vaanna -- 26 Kasım 2014; 23:23:05 >
  • yusufevzi kullanıcısına yanıt
    ttnetliysen playstore de 90 lira taksit imkanı var ilk kez üye oluyorsan 10 lira da indirim kuponu veriyor.
  • Bf4+premium nasil 19 dolar olur aklim almiyor sadece premiuma 75 tl verdim ben.Kacirmayin akrabalariniza yakinlariniza falan da dagitirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basteryus

aldım ben 17$'a geldi hatta

Ne aldınız 17 dolara hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vaanna kullanıcısına yanıt
    Hocam acaba ben mi yanlış biliyorum? Valve şirketinin kullandığı tek oyun motoru Source değil miydi?
  • Beyler strateji olarak herhangi bir tavsiyeniz var mı?
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    Üyelik girişi yaptığın yere kadar meksika proxi açık oluyo. giriş yapmadan kapatıp öyle devam ediyosun o kadar.

dün bi arkadaş live chat'a bağlanarak indirim kodu istediğinde %15 kod veriyolar dedi. denedim live chatte veremiyoruz falan dedi sonra mail geldi

quote:

Thank you for reaching out at Electronic Arts Customer Experience.

We're sorry but our conversation was disconnected before we were able to resolve case <*******> for you. If you still require assistance you can contact us through Help.EA.com.

This is an automated email. Please login in help.ea.com to check your case status.

This new code has been issued against your open case. The issued code is **************************

We have closed this case for now . You can reach us at help.ea.com for further assistance

Regards,
    Arun K.
    EA Customer Experience

@AvriL<3 BF 4 premium edition

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 26 Kasım 2014; 22:53:09 >

• Arkadaşlar hemen age of myth ex 4 pack alacak arkadaşlarla toplanalım. Referans bol. Kişi başı 2 key ile alalım. :)
  • Bu DayZ a ne olmuş böyle

indirimden önce 62 TL idi.

Şuan -15% indirimli 65,44 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

17$ a nasıl geldi. bide şöylemi yapıyoruz

bi google eklentisi ile meksika origine giriyoruz
    ödemeyi yapıyoruz

bukadar mı? başka bi adım var mı? bide o google eklentisinin adını unuttum neydi?

Hola eklentisi ilede yapabilirsiniz.
  • JakX kullanıcısına yanıt
    siyah bantlar çıkan yamayla kaldırılabiliyor diye duymuştum
  • lords of the fallen nasil bir oyun bilen var mi? fiyatina deger mi??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doctor Strange

Beyler strateji olarak herhangi bir tavsiyeniz var mı?

company of heroes 2 alabilirsiniz hocam. 15 lira steamda

humble bundle'da da şu an total 3.7 dolara hem total war:empire ana oyununu hem de coh 2'nin genişleme paketini (dlc değil ara oyun) alablirsiniz. hepsi strateji
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

meksikadan mı aldınız bu şekilde. eğer öyleyse meksikadan almada ileride bir problem çıkarıyo mu?

ABD'den aldım, herhangi bir sorun olmuyor.
  • epiglota kullanıcısına yanıt
    Olurum tabi ki de hocam öm atın.

---

Gençler sizce alınır mı bu oyunlar?

Basayım mı butana?
  • quote:

Orijinalden alıntı: teoska

quote:

Orijinalden alıntı: mdikmetas

bf4 premium alınmaz artık yakında yenisi geliyor zaten.

Battlefield 5'in gelmesi 2016'yı bulur.

Yoksa yeni bir haber mi var?

2015 17 martta çıkıyor
  • musAKka kullanıcısına yanıt
    hocam bende rivals alacağım da online oynarken falan her servere bağlanabiliyoruz değil mi? Steam'da ki gibi sorun çıkartmıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HasanAkdenz

Olurum tabi ki de hocam öm atın.

---

Gençler sizce alınır mı bu oyunlar?

Basayım mı butana?

Hepsi birbirinden kalite (Victoria hariç, bilmem etmem.)

• quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

The Evil Within oyungezer videosuna baktım şimdi 4 gb ekran kartınız yoksa kesinlikle bulaşmayın almayın diyor ne dersiniz bulaşmayalım mı...asus r9 280x.Biri cevaplarsa sevinirim

ram ile ne alakasi var ki bende 2gb gtx770 var takir takir oynuyorum
  • 
Sayfa: önceki 62206221622262236224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.