Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (6221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: returnity , harunefetr , eKsTazi , Sulogan Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 23 Misafir (1 Mobil) - 25 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
349.789
Cevap
2.720
Favori
21.322.657
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 62196220622162226223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende ki meksika da 30 gözüküyor allah allah.20 dolar şaka gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayva -- 26 Kasım 2014; 22:28:22 >
  • hocam küçüklüğüm Tactical Ops 1, yanında gelen Unreal Tournament ve Empire Earth ile geçti diyebilirim geçen indirimlerde sırf adamların hakkını vermek için bütün serilerini aldım gerçekten her serisi farklı ve güzel tavsiye ederim.
  • Ryse %50 indirim olsun alacağım

O kadar indirim varki hangisini alacağıma karar veremiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Titanfall ve BF 4 almak istiyorum. Öyle çok sık bu 2 oyunu oynamıcam. Titanfall için normal ve Season Pass arasındaki tek fark sadece DLC'ler mi? BF 4 için Premium almasamda bir çok online modu sorunsuz oynayabilir miyim?
  • darklord4 kullanıcısına yanıt
    +1, unutulmaz o anlar :) Tactical Ops taki mapler falan gözümün önünde, tüplü ekranlarda falan oynardık. Unreal Tournament'te efektleri hasta ederdi, Monster Kill, Killing Spree falan :)
  • Vatov kullanıcısına yanıt
    bf3 varsa bf4 alma
  • Beyond Earth bizleri üzmeye devam ediyor 119 nedir Allah aşkına? Watch Dogs da pahalı 80 TL.

The Evil Within meraklıları için çok iyi fiyat.

The Stanley Parable ve Ethan Carter nasıldır arkadaşlar, oynayan varsa aranızda tavsiye eder mi?
  • Arkadaşlar Battlefield: Bad Company 2 hala oynanıyor mu? serverlar dolu mu? Arkadaşımla almak istiyoruz fakat bir türlü emin olamadık.Bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim.
  • the wolf among us var ucuza. tüm bölümler dahildir değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşım 2 gün önce 30 liraya cs:go aldı, bugün indirime girmiş.. şanssızlığın bu kadarı yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: michael01

bf3 varsa bf4 alma

Var hocam ama hiç oynamadım desem yeridir Pc'de. Online olarak oynanıyor mu BF3? Bir ara sunucular kapatılacak gibi bir şey duymuştum.
  • Bir umut COD AW'ye indirim gelir mi dedim ama gelmedi. Fakat burada 70 tl gibi bir fiyatı var. Steam'de indirim gelir mi ? Ki gelse de herhalde bu kadar gelmez. G2A'dan da hiç oyun almadım daha önce ama çoğu kişiden güvenilir olduğun duyuyorum. Oyun için de zaten Global CD-Key diyor. Herhalde sıkıntı çıkmaz.
  • Hemen kaptım bi kaç oyun
  • musAKka kullanıcısına yanıt
    meksikadan mı aldınız bu şekilde. eğer öyleyse meksikadan almada ileride bir problem çıkarıyo mu?
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    aldım ben 17$'a geldi hatta
  • cs go zaten 24 tlye satılıyodu 2 gün önce. 30 tlye almayı nasıl becerdi merak ediyorum
  • Beyler black friday'de deli indirimler olmuş duyduğuma göre oda bu cumaya denk geliyor. Steam 48 saat sonra bomba indirimler yaparmı sizce ?
  • Basteryus kullanıcısına yanıt
    17$ a nasıl geldi. bide şöylemi yapıyoruz

bi google eklentisi ile meksika origine giriyoruz
    ödemeyi yapıyoruz

bukadar mı? başka bi adım var mı? bide o google eklentisinin adını unuttum neydi?
  • yıl başında indirim olmayacak mı tekrar?
  • igneli kullanıcısına yanıt
    olacak...Bu sonbahar indirimi

aralık sonu gibi de yılbaşı indirimi olur
  • 
Sayfa: önceki 62196220622162226223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.