Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (225. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: yellow canary01 , umutsen , klimanka Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
48.539
Cevap
577
Favori
2.765.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sabah itibariyle yayinimi kapatmislar,ben tekrardan iyi bir teklifle geleceklerini dusunuyorum.beklemeye devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benimde yayini kapatmislar yemediler sanirim
  • bunların en büyük silahı "alışkanlıklarından vazgeçemezler" sen vazgeç bak o fiyatlar nasıl çakılıyor ama yok bizim halkımız gerçekten vazgeçemiyor bende 3 aydır yok digitürk maçları sayelerinde para vermeden izliyorum (kafe arkadaş vs) ne alışkanlığı sigaramı bu
  • Benimde 6 yıllık üyeliğim vardı iptal ettim bugün kapatmışlar alsınlar münasip bi yerlere eksinler maçlarını bakalım taksitleri ödeyebileceklermi üye kayıpları sonrası

• quote:

Orijinalden alıntı: salihbocX

Benimde 6 yıllık üyeliğim vardı iptal ettim bugün kapatmışlar alsınlar münasip bi yerlere eksinler maçlarını bakalım taksitleri ödeyebileceklermi üye kayıpları sonrası

Arkadaslar cok fazla iptal var,onumuzdeki sene dsmart ve tv bu da maclari yayinliyacak.bencede sabredelim mutlaka istedigimiz fiyatlara gelecekler

• quote:

Orijinalden alıntı: q7gur.deniz

quote:

Orijinalden alıntı: salihbocX

Benimde 6 yıllık üyeliğim vardı iptal ettim bugün kapatmışlar alsınlar münasip bi yerlere eksinler maçlarını bakalım taksitleri ödeyebileceklermi üye kayıpları sonrası

Arkadaslar cok fazla iptal var,onumuzdeki sene dsmart ve tv bu da maclari yayinliyacak.bencede sabredelim mutlaka istedigimiz fiyatlara gelecekler

Kolay kolay beddua etmem ama bunların allah tez zamanda darmadağın etsin iğreç bir firma nefret ediyorum bozuk kutuşarına 25 tl servis ücreti isteyen sinyal kaliyesi rezik kutularla insanlara işkence yapan iğtenç firma allah belasını versin aminn

• Mediamarktçıyım benimki de kapandı. Cümlemize hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mexicana

Mediamarktçıyım benimki de kapandı. Cümlemize hayırlı olsun.

Hayirli olsun kapandiktan sonra aranan arkadas olursa lutfen paylassin..ben bu hafta 1 telefon daha bekliyorum

• Benimde yayınım bugün kesildi.
    kesilmeden 15 gün önceki teklifleri aşağıdaki gibiydi. Reddettim. Daha iyi bir teklif gelene kadar beklicez. zaten gelmezse arayıp kutuyu iade edin diyorlar.

teklif 1
    yayın: Eutelsat
    Paket: Şampiyonlar + 3 keyif paketi + HD + (2ay dondurma hakkı)
    Ödeme: ilk 3 ay ücretsiz, sonra 67tlx9ay
    Ortalama Fiyat:9x67=603TL / 12= 50,25T/ay

teklif 2
    yayın: Turksat
    Paket: Şampiyonlar + belgesel kanalları (2ay dondurma hakkı)
    Ödeme: ilk 3 ay 5TL, sonra 49tlx9ay
    Ortalama Fiyat:3x5+9x49=456TL / 12= 38T/ay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreeeeee -- 3 Şubat 2015; 13:25:00 >
  • Merhaba,
    Mediamarket kampanyasıyla geçen sene Giriş+2 Keyif+Şampiyonlar paketini satın almıştık. 2 Martta süre doluyor.
    Devam eden paketlere ek olarak Film ve Sagem kutu istemeyi düşünüyorum. Müşteri hizmetlerini arayıp iptal biriminden iyi bir teklif alabilir miyim, yoksa direk iptal faksı mı çekelim?
    Giriş+2 Keyif+Şampiyonlar+Film+Plus İQ için nasıl bir teklif almam uygun olur? Liste fiyatlarına göz gezdirdim gözüm korktu ve soğudum açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flyinq

Merhaba,
    Mediamarket kampanyasıyla geçen sene Giriş+2 Keyif+Şampiyonlar paketini satın almıştık. 2 Martta süre doluyor.
    Devam eden paketlere ek olarak Film ve Sagem kutu istemeyi düşünüyorum. Müşteri hizmetlerini arayıp iptal biriminden iyi bir teklif alabilir miyim, yoksa direk iptal faksı mı çekelim?
    Giriş+2 Keyif+Şampiyonlar+Film+Plus İQ için nasıl bir teklif almam uygun olur? Liste fiyatlarına göz gezdirdim gözüm korktu ve soğudum açıkçası.

Yüksek fiyat sebebiyle iptal faksı çekin. Bunun üzerine size geri dönüş yapacaklardır. Siz teklif istemeyin. Onlar size malını satmaya çalışsın bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Orijinalden alıntı: flyinq

Merhaba,

Yüksek fiyat sebebiyle iptal faksı çekin. Bunun üzerine size geri dönüş yapacaklardır. Siz teklif istemeyin. Onlar size malını satmaya çalışsın bakalım.

Eski üyeyim bu yıl üye istemiyorlar sanırım teklif falan vermediler bugün kapandı yayınlar. Ben çeşitli bahanelerle aradım sanki hiçbir şey bilmiyor gibi ( hepsini parmağımda oynatırım ) neden iptal ediyorsunuz şöyle yapalım derlerdi önceden ama bu yıl soruma cevap verip başka isteğiniz var mı diye pişkin pişkin soruyorlar. Kendileri bilir

• Ben de mediamarkt kampanyasındaydım, 20 gün önce fax çektim. 1 kişi bile aramadı. Bugün kapandı gitti. Eskiden 30 kere ararlardı. Kendileri bilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: enorton

Ben de mediamarkt kampanyasındaydım, 20 gün önce fax çektim. 1 kişi bile aramadı. Bugün kapandı gitti. Eskiden 30 kere ararlardı. Kendileri bilir...

aynı şekilde, benide arayan soran olmadı... çok çok kapanır, takarız eski uyduyu..
  • vay be..demek digiturk bu siteden uyelik no su vs paylasip indirim alanlarin farkina vardi..birileri demisti sikayetler vs olmus diye..
    o degil bugunluk digiturk diledigin yerde app ile bari esim izler diyodum onu da kapamislar :D
    ttneti de iptal etmistim zaten kizip superonline a gececegim.turkcell tv veriyolarmis yaninda yine ayni kanallar mevcut olacak..
  • Bence böylesi daha iyi artik herkes adil olarak kullanır biri 6 ay bedava alıyor öbürü nerdeyse liste fiyatından pahalıya kullanacak çok iyi olur boyle

• Benim yayinlar kapandiktan 20 gun sonra aradilar.elbet sizide ararlar.

• yayin kapandiktan sonra demin digiturku aradim son kez belki farkli teklifi olabilir yoksa diger firmaya gececegim diye yeni bir teklif sundular.sizde arayin belki farkli birsey soylerler.

Bana sunduklari son teklif'

baslangic
    sampiyonlar
    cocuk
    belgesel
    film ( veya mobil lig tv )
    hd

1 yil hepsi acik.4 ay filan degil..
    41 x 4 ay
    63 x 8 ay.

totalde 668 tl ye geliyor.
    aylik 56 tl..

sizce nasil arkadaslar ona gore konusacagim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

yayin kapandiktan sonra demin digiturku aradim son kez belki farkli teklifi olabilir yoksa diger firmaya gececegim diye yeni bir teklif sundular.sizde arayin belki farkli birsey soylerler.

Bana sunduklari son teklif'

baslangic
    sampiyonlar
    cocuk
    belgesel
    film ( veya mobil lig tv )
    hd

1 yil hepsi acik.4 ay filan degil..
    41 x 4 ay
    63 x 8 ay.

totalde 668 tl ye geliyor.
    aylik 56 tl..

sizce nasil arkadaslar ona gore konusacagim.

Etme kabul arar o çakallar sen ararsan zaafiyet gösterdi diyorlar bana 3 ay bedava şampiyonlar paketi sinema belgesel 3 ay bedava sonra 5 tl artı 1 yıl lig tv ulusal hd bedava paket verdiler 3 aydan sonra 49 tl artı yazın 2 ay dondıutöa hakkı verdiler kabul ettim servis leşleri hd kutuyu bağlamayı beceremedi uyanmaz adamlar çanak sinyal az uyarısı veriyor diyorum bak benim next hd kutu nasıl çalışıyor artı sizin şu anki leş kutunuz nasıl çalışıyor şeref yoksunu teknik hd kutular bizin 7 dolarlık makine leş o yüzden çalışmıupr diyor çok iyi sinyal lazımmış ulan tesisat sorun yok o yüzden tekrar faka çekip kapattım

• ben de mediamarkt ten almıştım benim de kapandı bugün kapansın. bi daha gelir kampanya o zmn bakarız. benzer teklifler geldi bana da hiçbirini kabul etmedim . guya dün arıcaklardı ne arayan ne soran oldu bugün kapamışlar. keyifleri bilir..
  • 
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.