Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (224. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ilkerbb , batuhan57 , fcmndrg Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 1 Misafir - 2 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
48.539
Cevap
577
Favori
2.765.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Banada mevcut paket uzerine film paketi vermeye calisiyorlar. Ilk 3 ay 4.90 sonraki 9 ay 16 tl...
    Teklifi kabul etmedim..
    D smart tum kanallar acik mega hd pakete 11.90 oduyorum. Ne gerek var o kadar para vermeye.. Digiturk lig tv olmazsa bi dk durmam...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutay2455

Banada mevcut paket uzerine film paketi vermeye calisiyorlar. Ilk 3 ay 4.90 sonraki 9 ay 16 tl...
    Teklifi kabul etmedim..
    D smart tum kanallar acik mega hd pakete 11.90 oduyorum. Ne gerek var o kadar para vermeye.. Digiturk lig tv olmazsa bi dk durmam...

+1

Ben lig tv'yi bile bıraktım. Maçların zevki yok. Senede 6 derbi maç seyredeceğim diye o kadar para vermem.
    Misal; bu hafta sonu o kadar maç var, bir tanesine bakmadım bile çünkü ligin zevki kalmadı. Büyük takımlar lehine verilen hatalı kararlar yüzünden sinir olacağıma seyretmem daha iyi.
  • Bende bu sene aldim ama pismanim.. Dedigin gibi ligin zevki yok.. Trubinler bos.. Futboldan soguttular bizi..

• her zaman söylerim premiier lig ve euroleague için digitürk alacaksanız alın. yoksa gerek yok almaya. bi dünya para
  • perşembe günü kapatma için digitürk yetkili servisinden başvurdum, yarın kapanacak ama teklif için aramadılar, kapansa bile açtırmak için ararlar mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa25

perşembe günü kapatma için digitürk yetkili servisinden başvurdum, yarın kapanacak ama teklif için aramadılar, kapansa bile açtırmak için ararlar mı ?

Bana 2 adet teklif geldi,,2 side cok kotuydu,ilk 3 ay ucretsiz son 9 ay 68 tl,sampiyonlar,hd,2 adet keyif,iq,sinema kanallari 4 ay hediye,kabul etmedim arayan soran yok bugun uyeligimin son gunu.bence ararlar.benide ariyacaklar.aramazlarsa kendileri bilir

• beni de 2 kez aradilar 3. kez aramadilar yarin kapanacakk sanirim.
    kapanirsa da kapansin aylik 60 tl vericem ve dogru duzgun hicbirsey izlemiycem..haftada 1 mac gs nin macini izliyorum o da unutmazsam zaten..alirim uydu alicisi tum kanallar acik nasil olsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

beni de 2 kez aradilar 3. kez aramadilar yarin kapanacakk sanirim.
    kapanirsa da kapansin aylik 60 tl vericem ve dogru duzgun hicbirsey izlemiycem..haftada 1 mac gs nin macini izliyorum o da unutmazsam zaten..alirim uydu alicisi tum kanallar acik nasil olsa.

Aynen 2 defa aradilar beni yarinda kapaniyor,hafta da 2 mac izliyordum ben.1 ayda ortalama 1 saat belgesel izliyordum.3 yillik abonelik suremde hic sporsever kanallarindan birini izlemedim.giris kanallari zaten tum receiverlarda bedava,flimler eski kaliyor internetten izlemis oluyorsunuz,,aylik 30 35 arasi bir teklife evet derim 35 in istu haram,,

• quote:

Orijinalden alıntı: q7gur.deniz

quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

beni de 2 kez aradilar 3. kez aramadilar yarin kapanacakk sanirim.

Aynen 2 defa aradilar beni yarinda kapaniyor,hafta da 2 mac izliyordum ben.1 ayda ortalama 1 saat belgesel izliyordum.3 yillik abonelik suremde hic sporsever kanallarindan birini izlemedim.giris kanallari zaten tum receiverlarda bedava,flimler eski kaliyor internetten izlemis oluyorsunuz,,aylik 30 35 arasi bir teklife evet derim 35 in istu haram,,

Gitcem haftada 1 kez 5 tl verip kahvede izlicem maclari

• q7gur.deniz Q kullanıcısına yanıt
    Iptal ettikten sonra çanak olayi ne olacak.para verecekmiyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: raikkonenn82

Ben hep merkezi uydulu evlerde oturdum,suanki ev kendimin ve merkezi uydu var,yani canak yukumlulugum yok,sanirim recevierlar bizde kaliyor,onumuzdeki gunlerde ariyacam,isterlerse receverlarinida iade ederim,

• quote:

Orijinalden alıntı: erc44

her zaman söylerim premiier lig ve euroleague için digitürk alacaksanız alın. yoksa gerek yok almaya. bi dünya para

Banada Haziran ayına kadar spromax kanallarını ve film kanalları ücretsiz hediye ettiler giriş paketi ve 2 keyif paketine ilaveten ( 14,99.- TL )
  • quote:

Orijinalden alıntı: raikkonenn82

Çanak bizim oluyor diye biliyorum.
  • Ben medimarkt paketi aliyorum 2 senedir 12,5. Tl flma geliyodu hd giris +2keyf bu sene goren varmi bu paketlerden?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba

Yine stresli digiturk yenileme donemi geldi :(

1 yillik taahutle giris paket+film kanallari+belgesel+hd yayin+plus 'a aylik 30 tl veriyorum. Bu ay bitiyor uyeligim. Her yil oldugu gibi yine korka korka faksi gonderecegim

Sizce lig tv olmayan bu uyeligim ederi nedir?

Cevaplariniz icin simdiden tesekkurler.
  • Keyif paketsiz ligtv ye üye olan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Witchess

Herkese merhaba

Yine stresli digiturk yenileme donemi geldi :(

1 yillik taahutle giris paket+film kanallari+belgesel+hd yayin+plus 'a aylik 30 tl veriyorum. Bu ay bitiyor uyeligim. Her yil oldugu gibi yine korka korka faksi gonderecegim

Sizce lig tv olmayan bu uyeligim ederi nedir?

Cevaplariniz icin simdiden tesekkurler.

Bende Lig TV'yi paketlerimden çıkartıp Haziran ayına kadar 14,99.-TL ile sizin saydığınız paketlere ilaveten sporsever ve spormax kanalları mevcut şekliyle anlaştım.

Haziran ayında bizde tekrar pazarlık yapacağız. Kabul edebileceğim teklif şu olabilir; giriş paket + belgesel + sporsever + film kanalları = maksimum 25.-TL/ay. Yoksa kapı gibi DSmart mega paketim var ayda 25.-TL ödüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: lordspear

Turksat üzerinden kullanıyorum 2 yıldır

dün konuştum.

tüm maçlar

3 ay 5 TL
    2 ay yayın dondurma
    kalan 7 ay için 50 TL + 2 ay kapattırdığım için ileri tarihe atacak sözleşme
    1 yıl Belgesel kanalları hediye

3*5 = 15
    9*50= 450
    450+15 = 465
    465/12 = 38,75 TL aylık ortalaması
    -------------
    Ulusal kanallar (ücretsiz kanallar) için HD olsun dedim. 5 TL istediler aylık.

KAPATTIRDIM.

bugün tekrar aradılar. aynı teklifi yaptılar. HD yayınları istiyorum. + para vermem dedim. kabul etmediler.

bedava kanallara para istiyorlar. KAPATIN DEDİM.

d smart - tüm kanallar açık + HD 22 TL veriyorum. 2 aya bitiyor. fiyat düşürüp d-smarta devam edeceğim.

• Geçen sene mediamarkttan ön ödemeli almıştım taahhüt bitimine 15 gün varken fax çektim. Geri aradılar şampiyonlar+belgesel+çocuk+hd 3 ay bedava 9 ay 70 küsür dediler kabul etmedim.Bir daha aramadılar taahhutum bugun bitiyordu ve gece 00.30 gibi yayını kestiler. Teşekkürler digitürk bizi senden kurtardığın için.

• quote:

Orijinalden alıntı: _XeLL_

Geçen sene mediamarkttan ön ödemeli almıştım taahhüt bitimine 15 gün varken fax çektim. Geri aradılar şampiyonlar+belgesel+çocuk+hd 3 ay bedava 9 ay 70 küsür dediler kabul etmedim.Bir daha aramadılar taahhutum bugun bitiyordu ve gece 00.30 gibi yayını kestiler. Teşekkürler digitürk bizi senden kurtardığın için.

aynen benim yayin da az once gitmis. beni pek aramadilar. 2-3 kez aradilar, teklif sundular. teklifleriyle ilgilenmedigimi soyledim. burada size teklif verecek olan musteridir deyip kendi teklifimi sundum, bunu düsünüp tasinin dedim. kabul ederseniz ararsiniz, etmiyorsaniz aramayin dedim. baktim az önce yayini kesmisler

sanirim kurtuldum digiturkten. bu gece keyfim yerinde

• 
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.