Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.551
Cevap
18
Favori
2.815.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler herşey için saolun ama şu iconları nasıl yapıcaya şu bilgisayrım felan
  • ilk sayfadan iconpackager programını bul ve yükle, daha sonrada buradan dilediğin icon setlerini program yardımıyla kullanabilirsin..

quote:

Orjinalden alıntı: fatalflex

beyler herşey için saolun ama şu iconları nasıl yapıcaya şu bilgisayrım felan
  •  dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

• fatal bu winamp skinleri hem çok hızlı hemde gayet güzel görünüyo gerçekten, eline sağlık güzel bi tema olmuş..
    35. DESK senindir..
  • @Technics Hoca Önerebilceğin yeni Tema Varmı? Sıkıldım Vista Temasından da
  • Heheh bende sıkılınca başka bişey yüklüyorum hemen blubzero, sana eğer komple bi tema istiyosan alienware'i machintosh görüntülü bi bilgisayar istiyosanda flyakite'ı veya pod xp yi öneriyorum, tallisman de eğlendirebilir, daha sonraki sıkılabileceğin zamanlarda :)

quote:

Orjinalden alıntı: BluuBZeR0

@Technics Hoca Önerebilceğin yeni Tema Varmı? Sıkıldım Vista Temasından da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 15 Mart 2006; 16:12:01 >
  • alienware kullandım diğerlerine Bi Bakayım Sağol
  • quote:

Orjinalden alıntı: Technics

fatal bu winamp skinleri hem çok hızlı hemde gayet güzel görünüyo gerçekten, eline sağlık güzel bi tema olmuş..
    35. DESK senindir..

saol

bide ben ''side bar'' ı kuramadım dedğini yaptım kuruyorum sağ tarafda çıkıyo saat ama hata verip kapanıyo bunu nasıl halletcem ?
  • 8 - TALISMAN V2.95 BY TECHNICS

>>TALISMAN DESKTOP V2.95<<
    >>HP (tema)<<
    Programla ilgili diğer tüm materyaller için ana sitesine bakabilirsiniz..
    http://www.lighttek.com/

Hoja Dediğini Çektim Ama Tema Değimedi yani Vista Gbi Komple Deişmedi Hatta hiç Değişiklik Olmadı
  • fatal eski mesajlarımdan bi alıntı, sorunun bununla ortadan kalkması lazım, kalkmıyosa bilemiycem

quote:

Orjinalden alıntı: Technics

Program Files ta "WindowsSidebar" diye bir klasör oluşturup içine aşağıdakileri atar

http://r.apidshare.de/files/11103833/WindowsSidebar.zip.html ("r" den sonraki noktayı kaldırmayı unutma)

ondan sonra "Documents and Settings" e girip kullanıcı isminizin içinde "part" adında başka bir klasör yaratım aşağıdakileride ona kopyalarsanız..

http://r.apidshare.de/files/11104198/Parts.zip.html

işte ozaman tıpkı böyle bir Sidebarınız olacak....

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

• http://forum.donanimhaber.com/m_5309589/mpage_10/key_/tm.htm
    bu sayfadan kendine uygun talisman skinlerini çekip yükle, talisman masaüstü görüntüsünü değiştirir pencerelerin değil..
    sen vtp3mü kullandın buarada WB5mi?

quote:

8 - TALISMAN V2.95 BY TECHNICS
    Hoja Dediğini Çektim Ama Tema Değimedi yani Vista Gbi Komple Deişmedi Hatta hiç Değişiklik Olmadı
  • 3 - VISTA INSPIRAT BY TECHNICS

Bunu Kullandım
    Tamam Bi deneyim
  • wb5 kullan ozaman unut dediğim herşeyide :)) bu başlık wb5 teması kaynıyo çünkü linki ilk sayfadan bulabilirsin
    quote:

3 - VISTA INSPIRAT BY TECHNICS

Bunu Kullandım
    Tamam Bi deneyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 15 Mart 2006; 17:09:47 >
  • ben wincustomize den indirdiğim winamp skinlerini neden uygulayamıyorum. wsz yapıyorum daraltılmış klasörün ama olmuyor
  • klasör içerisinde klasör olduğu için görmüyodur.. bidaha bibak, olmazsa olmayan bi örneğin adresini ver inceleyelim hemen

quote:

Orjinalden alıntı: |GhOpEm|

ben wincustomize den indirdiğim winamp skinlerini neden uygulayamıyorum. wsz yapıyorum daraltılmış klasörün ama olmuyor

• Techins hoja Ne Olduğunu Anlayamadım Kurdum Aynen yaptım Makine Bidaha kendiini Toparlayamadı Amd3200+2gb Kingston Ram Var Acayip KAstı Sistemi Geri Yükledim Bende Nie Acaba
    Aynı Sorunu Panda İle Kaspersky Aynı Anda Kullanınca Oldu Dmeekki çakıştı Biyerde Bişiler Anlamadım alala.gif
  • blue bilyeler süper görünüyo, bu saatten sonra insanın bilye oynayası geliyo vallaha :)heheh hepsi için teşekkürler..

quote:

Orjinalden alıntı: bluetime
    Wallpapers bir kaç örnek
    http://r.apidshare.de/files/15611376/Yeni_Klasoer.rar.html
  • tam kurduğun şeyleri söylesen daha çok yardımcı olabilirm esasına, ama bilemiyorum ne olduğunu şuanda pek ..eğer WB5 ise kurdun program onun özel bir durumu var anlattığınla ilgili sanırım ona dikkat etmedin..

quote:

Techins hoja Ne Olduğunu Anlayamadım Kurdum Aynen yaptım Makine Bidaha kendiini Toparlayamadı Amd3200+2gb Kingston Ram Var Acayip KAstı Sistemi Geri Yükledim Bende Nie Acaba
    Aynı Sorunu Panda İle Kaspersky Aynı Anda Kullanınca Oldu Dmeekki çakıştı Biyerde Bişiler Anlamadım alala.gif
  • technics VISTA INSPIRAT 4 nerede çıkmadıya hala

blue resimler içinde çok sagol misketler güzel
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.