Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.550
Cevap
18
Favori
2.815.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• bukadar yeterli sanırım ..
  • yok yetmez bunlar neki iki üç tane skin göndermişn

saol dostum. topic gene çoştu

quote:

Orjinalden alıntı: Technics

bukadar yeterli sanırım ..
  • Arkadaşlar bende konfubulator vardı bu resim display fln var sonra hava durumu analog saat fln süpper bişidi tabe bunları görene kadar şu World Craft ı yükledim muhteşem bişi ya bilgisayarı tamamıyla değiştirdi resmen bu kadar muhteşem birşey olamaz gerçekten çok teşekkürler şimdi pc ciks oldu işte

Bı linkleri veren arkadaşlara teşekkürler bende bulmaya çalışıp koyarım birşeyler

Birde bişi sorcam bu Windows Vista nezaman gelecek birde bunlar freeware mı ???

İnşallah yakında bitmez

• vista yaz sonu çıkıcak diyolar.. skinler freeware dir doya doya kullanabilirsin ::)

quote:

Orjinalden alıntı: ermanpac

Arkadaşlar bende konfubulator vardı bu resim display fln var sonra hava durumu analog saat fln süpper bişidi tabe bunları görene kadar şu World Craft ı yükledim muhteşem bişi ya bilgisayarı tamamıyla değiştirdi resmen bu kadar muhteşem birşey olamaz gerçekten çok teşekkürler şimdi pc ciks oldu işte

Bı linkleri veren arkadaşlara teşekkürler bende bulmaya çalışıp koyarım birşeyler

Birde bişi sorcam bu Windows Vista nezaman gelecek birde bunlar freeware mı ???

İnşallah yakında bitmez

• biliyosunuz daha önce "ASUS" çular için çok şık ikon setleri vermiştik.. şimdide bu ikon setleriyle beraber kullanabileceğiniz tema ve wallpaperı tek bir paket halinde geliyor..

ASUSTECH

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

DOWNLOAD LINK
    http://r.apidshare.de/files/12202652/ASUSTeKDesktop.zip.html (r' den sonraki noktayı kaldırın)

• buda benim masaüstü

• 20. DESK senin arkadaşm..başlat menüsündeki yansıma güzel olmuş startta bi değişik wb5 in hangi teması bu?

quote:

Orjinalden alıntı: mRcOLL
    buda benim masaüstü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 30 Ocak 2006 12:56:59 >
  • Technics iyice kopmuşunuz siz ya offf offf off yani

media player themelarıda güzel ve kalite bende bişeyler bulursam paylaşırım tekrar çok sagol yanii
  • buda benden size bi güzellik media player tarzı ama exe şelinde isteyene thmesıda var media player 11 skins

Burdan indiriniz...

• eywallah abi :) buarada bugün saat olarak nezaman olur tam bilemiyorum ama bir bomba daha gelecek.... başka bir tema platformunu daha tanıtıcam burada..wb5 kadar kullanışlı olmasada güzel görsel bir şow olucak kesinlikle :)

quote:

Orjinalden alıntı: melihozcan

Technics iyice kopmuşunuz siz ya offf offf off yani

media player themelarıda güzel ve kalite bende bişeyler bulursam paylaşırım tekrar çok sagol yanii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 31 Ocak 2006 15:18:56 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Technics

eywallah abi :) buarada bugün saat olarak nezaman olur tam bilemiyorum ama bir bomba daha gelecek.... başka bir tema platformunu daha tanıtıcam burada..wb5 kadar kullanışlı olmasada güzel görsel bir şow olucak kesinlikle :)

quote:

Orjinalden alıntı: melihozcan

Technics iyice kopmuşunuz siz ya offf offf off yani

bak şimdi çok sabırsızlandım bekliyoruz senden büyük show

• benden size bi şekil daha sdebar 2 denilebilir

daha detaylı görmek için burdan

http://www.*****.com/view/23135288/ ****** olan yere deviantart yazınız...
  • benim pc kastı
  • pmden söylediklerimi yaptığın haldemi feat?

quote:

Orjinalden alıntı: feat__

benim pc kastı
  • Hadi bakalım desktopları uçuşturmaya devam :))

>>TALISMAN DESKTOP V2.95<<
    "talisman desktop" diğerlerinden bağımsız çalışan bir arayüz değiştirme uygulamasıdır..

birazdan temalarıda gelecek
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.