Şimdi Ara

* DH SRO 2.İstanbul Buluşması 4 Ocak 2009 Gerçekleşti Ss'ler İlk Say * (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
343
Cevap
1
Favori
8.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İçerik tam olarak nedir, içkili bi mekana filan gidilecekse gelmiyecemde

uzun süredir sro da oynamıyorum ama eğer final tarihlerim uyarsa, bide yukardaki şartım sağlanıyosa gelebilriim
  • quote:

Orjinalden alıntı: SerdarS9

quote:

ya bak o ilk 3 te bende olucaktım mücahit abi olmuyo böyle ama haaa :D listenin yeni den düzenlenmesini rica arz bilmemne istiyorum ona göre :D bn bnm bi arkadaşımı daha getirsem bi mahsuru olrmu formdan deil ama :)

falentin0 cuum canım gurbanım gardaşım bak buraya ekliyom olmadı ben sizin dersaneyi basar seni ordan alıp direk kadiköye de uzatabilirim %99 şansın olur :D gelirsin

---

bu arada 3-4 saat çok az abi gidiceksek erken gidip 15.00 civarı saat 22-00 a kadar eylenebiliriz :D tabi ben para bulabilirsem

Haklısın

quote:

Orjinalden alıntı: Auto CAD

Felentin0 . . .

• quote:

Orjinalden alıntı: MoriKalina

İçerik tam olarak nedir, içkili bi mekana filan gidilecekse gelmiyecemde

uzun süredir sro da oynamıyorum ama eğer final tarihlerim uyarsa, bide yukardaki şartım sağlanıyosa gelebilriim

+1
    Alkol olmasın...Olsada kullanmam ama sarhoş olanlar olur...Bırakır giderim adımız satıcıya çıkar
    Benim finaller uysada uymasada,hastanelik bir durum olmazsa gelirim...

• bende gelebirsem gelcem...
  • Yaş 16. Alırsanız geleyim :)
  • @Auto CAD

Hacı ben eskilerdenim KuZuCuK_TR hatırlarmısınız bilmem... Bıraktım sro'yu bayağı oldu bırakalı ama Counter-Strike 1.6 ya sardım. Bir ara bakayım dedim konuya bunu gördüm, ki dün akşam Cs'deki bir arkadaşa yılbaşından sonra buluşalım toplanalım demiştim. Eğer düzgün organize edersek, iki ayrı forum bölümünü birleştirip buluşsak nasıl olur? Sonra dağılırız. Ama sonuçta Hem cs hemde sro oynayan (Burak : küçük joey) arkadaşlar da var. Böyle bir şey mümkün olabilir mi hocam?

Teşekkürler,
    Saygılarımla,

Hakan Yağız Oy
  • @InFlames*

Olabilir. O zaman sizde Counter Bölümünde Bir konu açın ve Buluşma tarihini belirleyin. Daha sonra irtibata geçeriz eğer olursa neden olmasın . . .

@Dwight Stifler

Sorun yok. Tabiki gelebilirsin . . .

@SeVaX

Kesin söyleyinde adınızı yazayım gençler . . .

@__EFENDİ__

Alkol kesinlikle olmayacak. Zaten ben Alkol kullanmam. Yani olmayacak . . .
  • Arkadaşlar silkroadı bıraktım ama gelebilirim demiYani sro oynuyomda kasmıyorum unique kill yapıyom
  • Sevag ve Taichi geliyosa
    Koy g... üne etütün
  • abi inş. geçen seferki gibi hava kötü olmazz =))
    ve inş. bu sefer nagilede sorun çıkmazz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerberk -- 21 Aralık 2008; 23:46:43 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: fenerberk

abi inş. geçen seferki gibi hava kötü olmazz =))
    ve inş. bu sefer nagilede sorun çıkmazz

Nargile dediğin iyi oldu...Bayramda bi yerde nargile içelim dedik...Hiç hoş değildi...İçtiğim en berbat elmalı nargileydi...Varsa bildiğiniz güzel yer nargile yapalım

• Benim durumum babama bağlı.. sorucam yarım saat içinde evde olur. Sonucu yazcam buraya.
  • auaha ilk buluşmada ben acaip olmuştum :D auaha mücahit abiye baktım dedim lan bunlar onlar desem herif resmen çocuh :D ulan fln nese cıkartım telfonu baktım geel geel yapıyolar :D ne gündü be :D
  • Geliyorummmmmmmm adımı ekle mücahid abiii yehuuu :D:D:D ilk anneme sormuştum babana sor karışmam ben dedi.. babama sordum tırsa tırsa anana sor dedi :D annem izin verdi dedim anlattım bişiler iyi tmm git bakalım dedi offff daha 2 hafta war dayanamam ben abi bi hafta çekelim şunu olmazmı yaa????? admı ekle plz :)) ayrıca ben çok yerim söliym.. kilo 105, boy 1.90 euhuehu
  • quote:

auaha ilk buluşmada ben acaip olmuştum :D auaha mücahit abiye baktım dedim lan bunlar onlar desem herif resmen çocuh :D ulan fln nese cıkartım telfonu baktım geel geel yapıyolar :D ne gündü be :D

quote:

Orjinalden alıntı: WarriorAngel

Geliyorummmmmmmm adımı ekle mücahid abiii yehuuu :D:D:D ilk anneme sormuştum babana sor karışmam ben dedi.. babama sordum tırsa tırsa anana sor dedi :D annem izin verdi dedim anlattım bişiler iyi tmm git bakalım dedi offff daha 2 hafta war dayanamam ben abi bi hafta çekelim şunu olmazmı yaa????? admı ekle plz :)) ayrıca ben çok yerim söliym.. kilo 105, boy 1.90 euhuehu

Tamam yazıyorum ilhancım . . . Güzel bir yer ayarlamaya çalışıyorum. Bakalım

• sosyetik falan biyer olmasın ... kebapçı vs. olsun çünkü çok pis yiycem kahvaltı bile yapmıycam
  • quote:

sosyetik falan biyer olmasın ... kebapçı vs. olsun çünkü çok pis yiycem kahvaltı bile yapmıycam

Dürüm diye bizi yemede . . . Ama ilhan abini Sosisli diye yiyebilirsin . . .
  • quote:

quote:

sosyetik falan biyer olmasın ... kebapçı vs. olsun çünkü çok pis yiycem kahvaltı bile yapmıycam

ben fakeyle gelecem kimse ilhan olduğunu bilmeyecek,

Bu Müco İşkence odalarında zorla charımın şifresini öğrenecek

• quote:

Orjinalden alıntı: _aNaToLia_

quote:

quote:

ben fakeyle gelecem kimse ilhan olduğunu bilmeyecek,

Bu Müco İşkence odalarında zorla charımın şifresini öğrenecek

Çok ilginç Planlarım var. Herkesi kaçırıp sokakta dilencilik yaptıracam. Dilencilikte kazandığınız paralar ile kendime Silk, Gold alacam . . . Çok şey ver aklımda.

• quote:

quote:

adaş tadı güzel olmaz bence :)
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.