Şimdi Ara

* DH SRO 2.İstanbul Buluşması 4 Ocak 2009 Gerçekleşti Ss'ler İlk Say * (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
343
Cevap
1
Favori
8.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: -PiToN-

Muco İlhana Koreli Ayarla Ozelikle Şuşi Ismarla

Ne yani sen gelmiyon mu
  • Ekle benide baba.Bende arabada sıkışırsanız 4 kişilik yer var avrupa yakasından taşıyabilirim
  • şu forumdaki DreamLife ı çağırsanıza öpeyim şunu biraz.Alemlere akıozmu önce kokoreçsonra alem
  • Yanlız toplandıktan sonra ne yapacağız var mı bir plan?
  • Yas sınırlaması yok dimi Lise 1 , 94 lüyüm Varmı gelmeye izin
  • quote:

Utanma anlat yav, hani hava serindi biraz ama başbaşaydık sıcak çikolata içtiydik hani

Evet hava serindi sen üşümüştün, Ben sana Ceketimi verdim ve elimi tuttun. Ve orada başladı herşey . . .

quote:

Ekle benide baba.Bende arabada sıkışırsanız 4 kişilik yer var avrupa yakasından taşıyabilirim

Tamam ekliyorum . . .

quote:

Yanlız toplandıktan sonra ne yapacağız var mı bir plan?

Hocam Henüz aklıma birşey gelmedi ama. Düşünüyorum. Önce güzel bir mekan'da yemek yeriz . . .

quote:

Yas sınırlaması yok dimi Lise 1 , 94 lüyüm Varmı gelmeye izin

Boy ? Kilo ?

• Evet kızlar herkezi bekliyok bende geliyom 7den 70e herkez geliyodu galiba
  • Bu konu tutmadı galiba üstte tutalım daha çok ilgi akşam saatlerinde belki bi iki kişi daha çıkar
  • quote:

Orjinalden alıntı: N0f3ar_74

Bu konu tutmadı galiba üstte tutalım daha çok ilgi akşam saatlerinde belki bi iki kişi daha çıkar

• Ben cevabımı almadım hala...
    Bide saat kaç gibi biter?
  • Mücahid abi benim olay %50 ye düşer, 13,30 da o gün dershaneden çıkıyorum zaten,
    ümraniyeden rahat 1 saat e gelsem oraya,
    ki etüt ıvır zıvır olmazsa en iyi ihtimal 2,bucuk -3 gibi aranızda olurum
  • Up
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaMy.eXe

Ben cevabımı almadım hala...
    Bide saat kaç gibi biter?

Vallaha bitiş süresini bilemiyorum ki size bağlı . . . 3-4 saat sürer herhalde
  • ya bak o ilk 3 te bende olucaktım mücahit abi olmuyo böyle ama haaa :D listenin yeni den düzenlenmesini rica arz bilmemne istiyorum ona göre :D bn bnm bi arkadaşımı daha getirsem bi mahsuru olrmu formdan deil ama :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: SerdarS9

ya bak o ilk 3 te bende olucaktım mücahit abi olmuyo böyle ama haaa :D listenin yeni den düzenlenmesini rica arz bilmemne istiyorum ona göre :D bn bnm bi arkadaşımı daha getirsem bi mahsuru olrmu formdan deil ama :)

falentin0 cuum canım gurbanım gardaşım bak buraya ekliyom olmadı ben sizin dersaneyi basar seni ordan alıp direk kadiköye de uzatabilirim %99 şansın olur :D gelirsin

---

bu arada 3-4 saat çok az abi gidiceksek erken gidip 15.00 civarı saat 22-00 a kadar eylenebiliriz :D tabi ben para bulabilirsem
  • quote:

ya bak o ilk 3 te bende olucaktım mücahit abi olmuyo böyle ama haaa :D listenin yeni den düzenlenmesini rica arz bilmemne istiyorum ona göre :D bn bnm bi arkadaşımı daha getirsem bi mahsuru olrmu formdan deil ama :)

Ekliyorum Yeğenim . . .
  • quote:

Orjinalden alıntı: FeteLin0

quote:

Orjinalden alıntı: _aNaToLia_

Hayırdır niye hep boğa'nın orda buluşuyosum müco, anlat bakıyım

Kadıköyün en belirgin yerlerinden birisi Boğa Ve tam merkezde kalıyo sebebi bu olmalı

dıınıı yanlış cevap

o boğanın gazoz kapağını kim açtı zannediyosun :D sen auahaha ben dedim abi yapmayalım yazık hayvana diye anlamadılar zorladılar hayvanı :D

• quote:

quote:

falentin0 cuum canım gurbanım gardaşım bak buraya ekliyom olmadı ben sizin dersaneyi basar seni ordan alıp direk kadiköye de uzatabilirim %99 şansın olur :D gelirsin

---

bu arada 3-4 saat çok az abi gidiceksek erken gidip 15.00 civarı saat 22-00 a kadar eylenebiliriz :D tabi ben para bulabilirsem

Ulan bi Allah ın kulu şu nickimi doğru yazsa :D

• quote:

Orjinalden alıntı: FeteLin0

quote:

quote:

---

Ulan bi Allah ın kulu şu nickimi doğru yazsa :D

Seni mi kıracağım FeteLin0

Bu arada bende gelebilirim Taylan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _-TaicHi-_ -- 21 Aralık 2008; 0:00:15 >

• Felentin0 . . .
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.