Şimdi Ara

DH RAP Topluluğu (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.212
Cevap
5
Favori
112.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dmc_dmx_mim zaten onlarin cezayi tanidindan bile emin deyilim Ya zaten ceza da boyle amerikali rapcilari tanimiyor zaten tanisaydi ve yaptiklari seyleri duyup gerseydi bu simdiki yaptii seyden utanir ve artik bu muzik olayini brakirdi benceBu diyer turkiyediki rap taklicileri icin de gecerli tabiki
  • quote:

Orjinalden alıntı: dmc_dmx_mim

boşver takma ismini anmaya değmez

BU ARADA GÜNE DAMGASINI VURAN SÖZLERİ TEKRAR EDEREK GİDİYORUM

HER YANIMDA 2PAC KANIMDA 2PAC CANIMIN İÇİNDE 2PAC

tupac amaru shakur whatca gonna do

http://www.youtube.com/watch?v=bk5M49h5t7U mutlaka dinleyin

bu sezlerin guzel beyendin dorusu!!!klip zaten tarti6masiz 1 numara

• http://www.youtube.com/watch?v=1tIc4E-UOUk bunu mutlaka izlemeyenler en basindan sonunakadar izlesin gercekten de guzel,ilginc,ve sasirtici bir klip olmus
  • saol kardeşim seninkinide izledim adeta hayatının bi özeti olmuşbeğendim
  • eee artık bu topicide unutmassınız

bu arada arkadaşlar ja rule nin biyografisini bulacak olursanız sevinirim

benim hakkında bilgilerim var ama hem herkez bilgilensin hemde bazı ayrıntıları çözelim derim
  • yok be bu topii tabiki de unutmayiz E bide senin topiye bir bakalim
  • benim adamım method man :D ciddi adamı severim zaten how high ı bilmeyen yoktur ..neyse benim adamlarım young buck , the game , snoop dogg , hernekadar kimse sevmesede 50 cent (bence filminide izleyin bakış açınız değişr hemde filmde baya kaliteli)

size burdan bikaçtane çok kaliteli rap şarkı koyuym.

methodman feat busta rhymes

http://www.youtube.com/watch?v=uGk03Q1nQkM

young buck shorty wanna ride with me (çok müthiş şarkı)

http://www.youtube.com/watch?v=7EEI0w9CHgg

• iiide o parçaları bende koydum galiba

neyse dediğin gibi method man i bende severim hele redman le how high ını busta rhmesle whats happeinin ı redman le da rockwilder ı sevdiklerim arasındadır

ayrıca burda kimsenin 50 cent e düşmanlık beslediğide yok
  • bende zten kimse düşmanlık beslio demiorum ki filminden sonra bakış açısınız değişir diyorum sadece herkes bi candy shop duymuş onu eleştiriyor ama bi hustler ambition dan bahsetmior..neyse arkadaş sende koymuş olabilirsin ben görmedim sadece beğendiğim şarkıları koydum
  • quote:

Orjinalden alıntı: much@cho

salam sörhat nedir yaw??...

bizim sirhot yaa

(kusura bakma çok fazla giremiyorum foruma geç kaldı cvp ))

(--->>> MT <<<---) 1 numara bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O.Bora -- 8 Şubat 2007; 20:23:34 >

• dmc_dmx_mim sen u topiğin başındaki rap kelimesini kaldır sadece tartışma platformu olarak kalsın.. çünkü başka bişey yok...10 mesaj kavga 1 mesaj eminem, snoop sonra tekrar 10 mesaj kavga... bide gelmiş açtığım topiğe saldırıyor.. göğsümü gere gere söylüyorum ben 10 yıldır rap müzik dinliyorum ve gene göğsümü gere gere söylüyorum kurtlar vadisi dizisinin bir bölümün bile kaçırmadım taparım o diziye...ama sen o diziyi izleyenlere kıro diyerek kendi kıroluğunu ortaya koymuşsun haberin yok...biraz olgunlaş artık...büyü biraz..enternasyonel ve entellektüel bak bazı şeylere...özentilikten vazgeç...

ha bide eğer bu mesaja cevap vericeksen kendin ver...şakşakçıların sussun söyle onlara...maaşlı elemanların gibi herşeye maydanoz oluyorlar...

• son olarak bu tartışmaları bırakıpta rap in son durumuna bakacak olursak nas in çıkartığı yeni olbümde (hip hop is dead) ja 50 kavgasına baya bir karıştığı açık zaten jay z de 50 cent e dissleriyle bay bir gündeme gelmişti anlaşılan bu kavga dahada büyüyecek gibi görülüyor

nas sucker s mchttp://www.youtube.com/watch?v=kgxRqyrARes ayrıca nas in bu albümünde dissleriyle baya ortamı kızdırdığıda açık gözüküyor,disslerle dolu bir albüm
  • G-Unot yani baska laf bulamadimdan boyle guluyorum arkadaslar.Kurtlar vadisimisya gercekten de bu dizide RAP tarzinda hersey vardi ve simdide var rapin hayatini anlatiyor bence mutlaka izleyinYa sen ne konusuyorsun be kardesim ya cok RAP dinlemissen ve o konu hakinda cok sey biliyorsan bizle dalasmayi brak anladin seyleri yaz da goreyim bakalim nekadar anliyorsun bu isten hadi bekliyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: G-Unot

Al Bak senin algın ordaki filmleri ayırt etmeye yetmez...sana yardımcı olayım..Listeden ayıkladıklarım bunlar..Burda gördüğün filmler tamamen rap, hip hop kültürü, gangsta, mahalle, çete, mafya, uyuşturucu , ırkçılık içerikli filmler...

35. ENG 1994 ABOVE TO RIM --- tupac
    55. ENG 1998 AMERICAN HISTORY X
    76. ENG 2006 ATL
    86. ENG 2003 BAD BOYS II
    92. ENG 1984 BEAT STREET
    119. ENG 1999 BLUE STREAK
    130. ENG 1984 BREAKIN
    131. ENG 1984 BREAKIN II
    135. ENG 2002 BROWN SUGAR
    185. ENG 2006 CROSSOVER
    194. ENG 1995 DANGEREOUS MINDS
    227. ENG 2002 DRUM LINE
    285. ENG 1997 GANG RELATED --- tupac
    287. ENG 2005 GET RICH OR DIE TRYIN'
    306. ENG 1997 GRIDLOCK'D --- tupac
    307. ENG 1998 HALF BAKED
    314. ENG 1989 HARLEM NIGHTS
    334. ENG 2003 HONEY
    342. ENG 2001 HOW HIGH
    343. ENG 2005 HUSTLE & FLOW
    350. ENG 2002 IN DA HOUSE
    403. ENG 1992 JUICE --- tupac
    485. ENG 1993 MENACE 2 SOCIETY
    497. ENG 1997 MONEY TALKS
    588. ENG 2000 REMEMBER THE TITANS
    608. ENG 2000 ROMEO MUST DIE
    660. ENG 2004 SOUL PLANE
    812. ENG 2001 THE WASH
    830. ENG 2001 TRAINING DAY
    847. ENG 2002 UNDERCOVER BROTHER
    885. ENG 2004 YOU GOT SERVED

ayrıca burda olmayan PAID IN FULL, STATE PROPETY ve hernekadar eminem dangozuda oynuyor olsada 8 MILE de eklenebilir...

dmc_dm.... bayılıyorum sana kapak yapmaya...bu filmlerin kaçını izledin söylesene bana... 1 mi 2 mi??

bu ne ya nerden caldin sen bunlari kardesim harkes senin gibi copy paste yapsaydi herkes cok bilmis olurdu ben ne dedim kendi bilgilerini yaz !!!Sen ne yaptin copy paste yaptin olmaz ki yakismiyor senin gibi bir RAP bilgi sahibi insanahadi gilmekten karnim aridi bit biraz baska tapicte ki insanlarin karnini arit biz doyduk artik senin bu seylerine

• ispanyol rapcilerde iyi mese La Familia Daddy Yankee bunlarda Amerika'da cok dinlenen kisiler
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ottoman Empire

ispanyol rapcilerde iyi mese La Familia Daddy Yankee bunlarda Amerika'da cok dinlenen kisiler

Ya orasini bilemiyorum iyimiler kotumuler ama daddy yankee rapci deyil bence ne bileyim ben
  • italyan ve ispanyol rapciler son zamanlarda iyi soundlar ortaya koyuyorlar fakat yaptıkları işin rap olmadığını kendileride iyi biliyor.benim için ntm den başka yabancı bir grup yok,aslında sağlam gruplar var ama onlarlada ilgilenmiyorum,daddy yankee rapci değil bu arada

bu arada buyrun size publc enemyhttp://www.youtube.com/watch?v=UMMSdB0VC9M dinle

arkadaşlar nate dogg hakkında yorumlarınızı beklliyorum rap in en güzel sesli adamını nate dogg olarak görüyorum.nate dogg dre nin 91 92 gibi keşfettiği west tarzı ile piyasaya adım atan rapcilerden,

fakat son zamanlarda jay z nin sahibi olduğu def jam lede çalışmaları olan rapcinin lurdacris ilede bir düeti var malesef.nate dogg un düet yaptığı sanatçıları kısaca bi sayalım,eminem,dr dre,snoop dogg,dmx,50 cent,lurdacris, şimdilik bu kadar aklıma geliyor fakat daha bir çok isimle çalışmaları var

• http://www.youtube.com/watch?v=bVSzQzSjxMwya sadece bir sarkisini dinledimde bile kendimi iyi hisediyorum bu adam dedin kadar var yani
  • dikkat ederseniz nate dogg un çoğu zaman nakaratları seslendirdiğini görürsünüz,bunun en önemli sebebi bana göre adamın mükemmel sesidir,

bi sıralama yaparsam bana göre nate dogg birinci ,young zee ikinci,E.D.I üçüncü,biggie smalls dördüncü gelirdi(ses olarak)
  • bu arada eazy e yi unuttum daha deminki sıralamada fakat eazy ninde sesi güzeldir,bu arada son zamanların popüler ismi the game ilede bir düet yapmış eazy e (nede olsa comptonlılar)

eazy e the gamehttp://www.youtube.com/watch?v=361OMX5O-fs
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.