Şimdi Ara

DH Özel: GeForce GTX 465'in FOB fiyatı 249$ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
6.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 666

quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

Türkiyede GTX470 580 TL ye satılıyorsa

GTX465 en fazla 450TL eder

Türkiyede nerde gtx470 580 liraya satılıyor? Bir link alabilr miyiz? Ben bulamıyorumda?

alıcanmı yoksa
  • Hayatta almam.480 düşünmüştüm ama o da çok pahalı, zaten o paraya 5970 alınıyor gtx470 denen kart tarihin tozlu sayfaları arasında yerini almaya hazırlanıyor,sen diyosunki alacak mısın yoksa?
  • Tamamen hayal kırıklığı, bu fiyata bu kartı alan insanın aklında şüphe edilebilir. Çünkü parası çok olan adam zaten gidip bu kartı almaz. Bütçesi kısıtılı olan da parasını bu karta verip çarçur etmez. "350 TL'ye gelsin de F/P kralı olup, sürümden kazansın" diye bekledim ama nerdeee... Nvidia'da bu kafa varken ATI alan Üsküdar'ı da geçer Gaziosmanpaşayı da.

Son kullanıcı için hala: ATI forever.
  • 24 Nisan 2010; 12:22:27

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=39322362

--------------------------------------------------------------------------------

GTX460 çoğu oyunda HD5830'dan üstün olacak bu kesin.Bazı oyunlarda HD5850'yi geçecek bazılarında yakın değerler alacak.Enerji tüketimi konusunda birşey söylemek istemiyorum çünkü orada ufak oynamalar olabilir.Kırpılmış bir karttan yüksek performans çıkarmaya çalışacaklar çünkü.Bir nevi kartın suyunu sıkacaklar Bu nedenle enerji tüketimi GTX470 kadar olabilir hatta geçebilir.Yinede bu konu üzerinde çalışacaklarını düşünüyorum o yüzden net birşey söylemek istemiyorum.Fiyat konusuna gelince Türkiye'de kdv dahil fiyatı 550-650 TL arasında olacak büyük ihtimalle.
    ---------------------------------------------------------------------------------
    Yaklaşık bir ay önce GTX465 değil 460 olarak çıkacağı düşünülürken söylediğim fiyat doğru çıktı.Kdv dahil 550-560 TL olacak.Eğer $249 değilde $299 olarak gelseydi 600TL sınırını geçecekti ve Türkiye'de 5-10 tane ancak satardı bu kart.Şimdi biraz daha fazla satacak gibi

Sonuçta adamlar sadece teknoloji üretmiyorlar sosyoloji ve psikoloji ilede yakından ilgililer.İlk önce öğretiyorlar sonra uyguluyorlar.Tebrik etmek lazım.Çoğu insanın eline sopa ver 10 tane koyunu bir km öteye götüremez.Saygı duyuyorum bu adamlara.Nvdia veya Ati için canını verecekmiş gibi konuşan bir kitle bile yarattılar.Tebrik tebrik tebrik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi foreverFB1907 -- 20 Mayıs 2010; 15:41:03 >

• ŞU AN 5850 KULLANIYORUM 1.23 VOLTTA 975/1175 ÇOK RAHAT ÇALIŞIYOR HİÇTE ISINMIYOR HALA 5850 F/P YÖNÜNDEN BANA GÖRE İYİDİR
  • Bence fiyat iyi eyer 5830 gibi ventagede performans girefigi çizerse satış yapar ama 5830 altında kalmamalı yoksa işi zor
  • Nvidia da çok yavaş ayda yılda bir kart üretiyor adamlar .Ati her sektöre kart üretiyor. her ay aynı modelin farklı tipleri çıkıyor piyasaya özellikle Türkiyede tekel olcak. nvidia görmek istiyoruz
    ucuzlamaz laa :D Ati 6000 leri beklerik artık
  • GTX 470 349$ Türkiyede 398$ + KDV
    GTX 465 249$ çıkarsa türkiyede 298-300$ + kdv seviyesinden gelebilir buda 550 tlye tekabül eder
  • quote:

Orijinalden alıntı: UzmaN345

Bence fiyat iyi eyer 5830 gibi ventagede performans girefigi çizerse satış yapar ama 5830 altında kalmamalı yoksa işi zor

Eğer bu fiyat iyi diyosanız bence hemen gidin 5830 alın,çünki gtx465 5830dan daha pahalı gelecek ve nerdeyse kafa kafaya bir kart olacak..
  • Fiyat belli aşa yukarı 500tl -550tl arası acıklamış Fx57 sağolsun.5850 geçer diyenler var geçerse alınabilir.ama kartları gelmesi ne kadar sürer yaza girdik ati her yaz indirime gidiyorlar ben de bekliyorum sabırsızlıkla inşallah bu senede indirim yaparlar Nvidia umut yok :S
  • Nvidia mı, ATi mi?
    Performansı ve fiyatı aşa yukarı aynı olsa hangi karttı almak mantıklı olur.
    mesela 460 ile 5830 ??????
  • Eğer amacın her zaman 1 TL başına en yüksek fps değerini almaksa ATI seçicen.

Amaç sağlam oyun desteği, genel olarak sorunsuz ve yaygın olan donanımı almaksa, Physx, yazılım desteği vs ise Nvidia alıcan.

İki firmanın da artıları ortada, önemli olan kullanıcının ne istediği ve hangi seviyede olduğu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yerroner -- 20 Mayıs 2010; 14:39:41 >
  • 1€ 1$ olucakmış :D en iyisi onu bekliyelim belki fiyatlar düşer.
  • hele bi gelsinde düşer nasılsa fiyatı
  • fiyatlar şimdilik pahalı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: maliahmet

5770 bile performansta bnece geceez cünkü bu akrtların ısınma sorunları var bence boşa almış olursunuz 350dolara alacak olsam bu kartı hiç almam 5870 al daha karlı ve daha iyi her zaman ati hemp ati nvdia soyuyor adamı verdiği performansta o kadar iyi deyil

Gtx 260 5770 ile denk kartlar olduğunu biliyorsun muhtemelen. Bu arada Türkçe yazsaymışız güzel olacakmış.
  • Nvidia GTX 470 in performansını 465 ile yakalamış olabilir.
    Tasarımda yapılan iyileştirmeler ile bu mümkündür.
    Eğer 5850 ayarında bir performans ile gelirse bahsedilen fiyat şu an için gayet makul sayılır.
    5830 ayarında bir kart olacaksa fiyat oldukça yüksek kalır.
  • quote:

Hayatta almam.480 düşünmüştüm ama o da çok pahalı, zaten o paraya 5970 alınıyor gtx470 denen kart tarihin tozlu sayfaları arasında yerini almaya hazırlanıyor,sen diyosunki alacak mısın yoksa?

he bi de neydi GTX 465te CUDA olmicaktı dimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: annihilator

quote:

Hayatta almam.480 düşünmüştüm ama o da çok pahalı, zaten o paraya 5970 alınıyor gtx470 denen kart tarihin tozlu sayfaları arasında yerini almaya hazırlanıyor,sen diyosunki alacak mısın yoksa?

he bi de neydi GTX 465te CUDA olmicaktı dimi?

Onu ben mi demişim?

• yok güzel dostum sen demedin, ama senin "470 tarih oluyo" haberini veren müthiş site dedi...

sabrepc olayından öğrenemediniz, 465'te CUDA olmicak olayından da öğrenemediniz, hala dandik bi sitenin yaptığı haberlere %100 doğru muamelesi yapıosunuz vallahi bravo
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.