Şimdi Ara

DH HYUNDAI ...ix35... KULÜBÜ (713. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.912
Cevap
100
Favori
1.364.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 711712713714715
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gittigidiyor.com ve n11.com tarzı bir site.
    çok sayıda satıcı var.siz ürünü alıyorsunuz ,ürün size ulaştıktan sonra onaylarsanız para karşı tarafa aktarılıyor.
    satın alırken satıcıların "geribildirim puanlarına" dikkat edin,geribildirim puanı yüksekse,ayrıca elmas gibi işaretler varsa güvenilir bir satıcı diyebiliriz.
    yinede tedbiri elden bırakmayıp sanal kartınız ile alışveriş yapın

en son bu ürünü aldım ,yarın teslim edilecek inşallah(20 günde teslimat oldu)
    bu hafta içinde monte ettireceğim

DH  HYUNDAI ...ix35... KULÜBÜ DH  HYUNDAI ...ix35... KULÜBÜ

• quote:

Orijinalden alıntı: uygunhan

gittigidiyor.com ve n11.com tarzı bir site.
    çok sayıda satıcı var.siz ürünü alıyorsunuz ,ürün size ulaştıktan sonra onaylarsanız para karşı tarafa aktarılıyor.
    satın alırken satıcıların "geribildirim puanlarına" dikkat edin,geribildirim puanı yüksekse,ayrıca elmas gibi işaretler varsa güvenilir bir satıcı diyebiliriz.
    yinede tedbiri elden bırakmayıp sanal kartınız ile alışveriş yapın

en son bu ürünü aldım ,yarın teslim edilecek inşallah(20 günde teslimat oldu)
    bu hafta içinde monte ettireceğim

DH  HYUNDAI ...ix35... KULÜBÜ DH  HYUNDAI ...ix35... KULÜBÜ

Hocam LED'ler aşağı baksa daha iyi olmaz mı?? Hiç görmedim aşağı bakan bence aşağı baksa daha iyi gibi durur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• uygunhan U kullanıcısına yanıt
    basamak için tavsiye edebileceğin bi satıcı var mı?

• ledler zaten aşağı bakıyor resimdeki gibi

@Playstop
  • basamakları bu siteden almanızı tavsiye etmem,çünkü büyük parça olduğu için kargo ücreti çok fazla.ürünün fiyatı 60 dolar ise kargo ücreti 300-400 doları bulabiliyor.
    küçük parçalar için kargo ücreti olmadığından çok uygun fiyatlar

eğer led basamak istiyorsanız 35-40 dolar arası fiyatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uygunhan -- 17 Şubat 2015; 23:05:39 >
  • pm204 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    bilgiler için teşekkürler. Ben de her iki modülü taktırmayı düşünüyorum. Siz bağlantıları kendiniz mi yaptınız yoksa tavsiye edeceğiniz bir elektrikçi var mı? Ben birkaç ustaya sordum yapma garantisi veremediler. Bilen birisi olursa içim daha rahat olur.
    Teşekkürler. @pm204

• quote:

Orijinalden alıntı: uygunhan

ledler zaten aşağı bakıyor resimdeki gibi

@Playstop

Led lambalar yukarı değil aşağı baksın diyorum hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: EFES2005

Merhaba,
    bilgiler için teşekkürler. Ben de her iki modülü taktırmayı düşünüyorum. Siz bağlantıları kendiniz mi yaptınız yoksa tavsiye edeceğiniz bir elektrikçi var mı? Ben birkaç ustaya sordum yapma garantisi veremediler. Bilen birisi olursa içim daha rahat olur.
    Teşekkürler. @pm204

EVET KENDİM TAKTIM KULLANIYORUM
  • aracın ilk bakımı için servise gittim 10 bin km de ama 1 yılı doldu servis 15 binde de bakıma gelmem gerektiğini söyledi bilgisi olan var mı bu konuda...
  • uninvited75 U kullanıcısına yanıt
    Bence bir yanlışlık var. 1 yıl veya 15bin km, hangisi önce dolarsa diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-10A157769 -- 20 Şubat 2015; 10:44:56 >
  • uninvited75 U kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle bir yanlışlık var. 1 yıl veya 15.000km hangisi önce dolarsa şeklindedir. Ben iki bakımı da yaklaşık 10.000 km olarak yaptırmıştım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kilicturan kullanıcısına yanıt
    evet öyle olması gerekiyo ama sadece yağ ve filtreyi değiştirdiler 15 bin dede 4 lastik bakımı dediler...
  • Yeni ix35 tucson için yeni gördüğüm bir videoyu paylaşmak istedim. Sonunda xenon far(hatta bi-xenon sanırım) gelmiş. Dış kısmı oldukça şık olmuş (mevcut olan da çok şık zaten :) ) iç kısmı ise yine güzel, direksiyon sürüyle düğme dolmuş, turuncu kırmızı arası deri döşeme yakışmış, cam tavanın alt kısmını tek parça perdeli yapmaları daha güzel olmuş, tabi otomatik perde olması da iyi olmuş. İçi bana Kia'yı hatırlattı, belki kardeş firma tasarım ekibinden bu sefer daha fazla faydalanmışlardır.

http://youtu.be/znaG3XjEqfA

• Slm. İx35 ine LPG taktıran var mı. Varsa memnunmusunuz. Bir de nissan Qashqai mi yoksa ix35 mi sizce. Ben sıfır almayı düşünüyorum sivas da kullanılan şimdilik. Az yakması konforlu olması önemli şehirler arası yılda 1000 1500 arası giderim. Buna göre sedan mı yoksa Crossover mı bir de bunu değerlendirirken sevinirim

• cagalan61 C kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

LPG taktırmadığımdan o konuda yorumum yok. Qashqai mi ix35 mi derseniz buradaki hemen hemen herkes ix35 diyecektir qashqai bu sınıfı yaratan model onun hakkını yememek lazım ama fiyat-performans olarak bakarsanız donanım anlamında iki model arasında ya dağlar kadar donanım farkı ya da dağlar kadar fiyat farkı ortaya çıkar, buna siz karar verin. Crossover mı, sedan mı derseniz, bu tamamen zevk meselesi, ya dağ tepe vs geziyorsunuzdur, altı yüksek, kendisi yüksek bir araç lazım dersiniz ya da bir de crossover kullanayım, bir de bunu deneyim dersiniz. Buralarda takıldığınıza göre aklınızda crossover bir araç var. Bence alın bir deneyin, keyfini sürün derim. Yalnız burada anlatılan çeşitli olumsuzlukları da düşünün. Sedan araçlardan bir mşktar ama çok fazla değil fazla yakıt tüketimi, sert süspansiyondan dolayı daha az konfor ve yüksek yapıdan dolayı daha az yol tutuş. Bu olumsuzluklar abrtılacak şeyler değil sedan bir araca göre bunlar az da olsa karşınıza çıkacak eksi yönlerdir. Yalnız crossover keyfi, görüntüsü ve karizması derseniz o da sedan araçlarda eksik kalacaktır. Bundan dolayı buradakiler bu araç zevk aracı diyor, başka türlü x, y ve z sebeplerden mantıklı demek çok koat değil, zevk aldığımız için bu aracı tercih ettik diyorlar.

• Arkadaslar, arabayla ilgili kesfedemedigim bir takim seyler var. Bilen varsa sevinirim.
    Sesli komut ile telefon arama var diyor kitapçık ama nasıl?
    Dikiz ayna ısıtma nasıl oluyor?
    Anahtarliktan pil bitmedi durumunda anahtar çıkarılıyor ama beceremedim.
    Bagaj kapağı açmak için anahtarliktaki düğmeye basınca birşey olmuyor.
    Birde son zamanlarda ekteki gibi içeriye girince kapıyı kapatana kadar ses çıkıyor ve ortada bunun gibi aracın üstünde kırmızı ışık yanıyor. NNasıl söndürülür ne uyarisidir anlamadım.

DH  HYUNDAI ...ix35... KULÜBÜ

• royals R kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla 2012 model araca göre cevap vereyim;
    Sesle arama var ama sadece İngilizce anladığından ben bu özelliği kullanamadım, yani telefon simgesine bas, sonra CALL de, sonra da aranacak kişinin adını söyle mesela Robert :) İngilizce olduğundan Turan desen anlamıyor. Numara söyleyerek de aranabiliyor; bundan sonraki kısımları okumalısınız, telefon etme simgesine bastıktan sonra : Call, by number, zero, five, three, two, five, five.....
    Ayna ısıtma, arka cam ısıtmayla beraber çalışır. Yani sağ tarafta torpidoya yakın duran rezistans düğmesini çalıştırdığınızda aynalar da ısınmaya başlar.
    Bagaj açma düğmesi sadece bagaj kilidini açıyor, bagaj kapağınj açmıyor.
    Son maddedeki şkazı ben de bilmiyorum.

• Teşekkürler hocam. Yarin sesli aramayı deneyelim bakalım
    .

• Teşekkürler hocam. Yarin sesli aramayı deneyelim bakalım
    .

• 
Sayfa: önceki 711712713714715
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.