Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (1569. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.809
Cevap
291
Favori
1.525.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15671568156915701571
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünkü yorumu arkadaşın fotoğraflarına bakmadan yapmıştım (zaten genel görüşüm o) ve şimdi bakınca diyorum ki buna bile doğal olmaz diyorsanız şuan hangi kürlerdesiniz merak ettim? Sonuçta angilonit'in de dediği gibi çocukta kütle yok, sadece define-fit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

Dünkü yorumu arkadaşın fotoğraflarına bakmadan yapmıştım (zaten genel görüşüm o) ve şimdi bakınca diyorum ki buna bile doğal olmaz diyorsanız şuan hangi kürlerdesiniz merak ettim? Sonuçta angilonit'in de dediği gibi çocukta kütle yok, sadece define-fit.

Aynen öyle, yarışma fotoğraflarına da bakarsanız kütle olmadığını görürsünüz. Ha kuruluğu ve genetiği oldukça iyi ona söyleyecek bir şey yok. Ama ilerde hem define hem de kütleli görürseniz o zaman tekrar konuşabiliriz malzeme konusunu .

Bir de arkadaşlar şunu gözden geçirmenizi öneririm, sizi bilmiyorum ama uzun sayılabilecek bir süredir bu sporun içindeyim/içindeyiz ve haliyle hayatımızı resmen spora göre yönlendiriyor ve düzenliyoruz. Tekrarlıyorum dediğim, roid kullanmam/kullanmayız demiyoruz ancak bu işin içine girdikten sonra hakkını vermek lazım, özellikle şu o an o kadar maddiyat ayırabilecek durumda değiliz.
  • Program konusunda kararsız kaldım.ICF 5x5 mi yoksa u/l mı yapsam bilemedim.Gün veya süre sıkıntım yok.Ne önerirsiniz ?
  • Impale kullanıcısına yanıt
    dönüşümlü yap
  • quote:

Orijinalden alıntı: cLevo.

Veletler benche laf etmiş la Allahını seven şunları durdursun.

Adamlar haklı yaptıkları o formda bench bi işe yaramaz gerçekten Yeni başlayan adam bile daha düzgün yapar şunu..

Ayrıca elliot the bro-science abimizin videolarından birini daha türkçeleştirmeye çalışmışlar. Bu tür kanallar doğruyu yanlışı bilmeyen kişiler için yarardan çok zarar veriyo. Elliot a laf atmıyorum tabikide. Ben bile takip ediyorum sürekli. Ama bilmeyen adam için uygun bi kanal değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patience

Tamam güzel çalışıyorsunuz yada arkadaşın kasıyor müsabik filan ama lütfen doğal vs demeyin. Bakın çekincesi olabilir müsabaka vs den dolayı ama intsa resimlerine baktım 5-6% yağ oranı ve kütle var ve bunun nasıl olacağını hepimiz biliyoruz :)

roid cycleları var adamlar nerdeseyse tüm artizler için budur diye yazmışlar

http://www.evolutionary.org/hugh-jackman-steroids-cycle

Çoğu sallamasyon gibime geldi ama şu var adamlar filme hazırlanırken 6 ayda deli kütle yapıp birde define olmaz zorundalar.

Merak ettim ben baktım fotolara. Roidli gibi durmuyo. Bu resimde biraz farklı çıkmış. Kollar en fazla 38-39 cm falandır. Düşük bir yağ oranında bu ölçü hiçte yüksek abartı bir ölçü değil. Birazda şanslı bir bel genetiği var tabi.

He tabi roidli gibi durmuyo olması roid kullanıp kullanmadığı anlamına gelmez. Sadece doğalsa gayet normal. Yapılmayacak bir şey değil.

Edit : (Karın bölgesinde ve kol bölgesinde aşırı damarlı resimler var. Bu resimler pump halinde çekilmiş ve shoplanmış sanırım. Aksi taktirde üsteki yorumu yoksayın )

Ayrıca hugh jackman ın 47 yaşında olduğunu da hesaba katmanız lazım. Ayrıca bu adamın fazla bir süresi yoktu film için hazır hale gelmesinde. Ayrıca filmde boyalar ve ışıklarla olduğundan daha iyi halde gözüküyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lentus -- 31 Ocak 2015; 16:00:33 >
  • Patience kullanıcısına yanıt
    Abi bu sitedeki saçmalıklara inanmayın, herkesin adının yanına cycle'ı bu diye bi tablo koyuyolar, hep de sallamasyon. Steroidlerden azıcık anlayan adam bu verilen tablonun da saçmalık olduğunu anlayacaktır.

Birincisi testo yok kürde, hadi diyelim anavar ve primo testoyu baskılamıyor (ki anavarın dozajına göre ciddi baskılayabileceği de söyleniyor). Bu iki anabolik de aromatize olmuyor, yani aromasine gerek yok. Winstrolü de kuruluk yakalamak için kullanıyor diyelim hadi ama niye kürün sonunda değil de ortasında...? Growth alması da son derece saçma. Sonuç olarak bu filme hazırlanacak bir aktör kürü olamaz, şahsi görüşüm.

Başka bir şeyler kullanmış mıdır ? ne eveti ne de hayırı %100 emin olarak söyleyemem. Ama IF gibi sıkı diyetler yaptığını, yıllardır sürekli antrenman yaptığını biliyorum bu adamın.

Yine de özellikle süper kahraman rolünde falan oynayacak ünlü aktörlerin neredeyse tamamı yapıyor bu tarz şeyler. Bir film için milyon dolarlar teklif ediliyor, kim yapmaz ki ? Zaten özel doktorları, kür/spor danışmanları, maddi imkanları vs her şeyleri var. Bir sıkıntı yaşamadan yapar geçerler.
  • belirli bir yag oranına inmek icin steroide mecburuz
    kimse cıkıp demesin kullanmıyouz vs.

bunu kullanıp kullanmadım demek neyin kafası anlayamadım
    steroid kullanarak o hale gelmek ve onu korumakta zor

steroid kullanmak tebrik etmemek icin bir neden degil
  • Yaklaşık 5 aydır spor yapmıyorum ve 1 senedir bıraktığım sigaraya başladım tekrar. 5 aylık sürede 72 den 66 ya düştüm depresyon ve stresle arkadaş olmaya başladım sanırım hayatım altüst olma yolunda.
  • Biliyoruz ki çoğumuzun hatta hepimizin göğüsleri vs eşit değil. Benim göğüsümden dolayı bir sorunum var. Bir göğüsüm alt kısmından daha gelişmiş, yani bildiğimiz ideal altı çizik göğüs, diğeri öyle değil. Alt kısmı ezik kalmış gibi.

Barbell devam etsem mi sizce? Dumbell chest press e mi geçsem?
    3x5 BB Bench press çalışıyordum.
  • Ulas. kullanıcısına yanıt
    Genelde dambıl çalışırım, öyle bir sorunum yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Teşekkürler cevabın için. Ben de dambıl geçeyim. Zamanla düzelir sanırım.

Kafamı kurcalayan bir nokta ise ben 1 ay sonra cut düşünüyordum. Ama cut sırasında sanırım bunları eşilteme gibi bir imkanım yok yani ezik kısmı nasıl büyütebilirim ki..

Cut ertelesemmi diye düşünüyorm.
  • Bunların göğüslerin neden böyle olduğunu anladım şimdi

Yav allah aşkına böyle bir saçmalık olabilir mi beyler ? Bu işi çocuk oyuncağı sanıyorlar herhalde. Resmen koydukları video bilmeyenlerin sağlığıyla oynar. Sırtında 100 kg üzeri varken o hareketi yapmana imkan var mı ? Yada adam çömeldi kalkarken zorlandı kalkamıyor yani pozitif kısmında tıkandı diyelim (ki bugün bana oldu sırtımdan yere bıraktım geriye) böyle bir hareket yapmanın imkanı var mı ? Sırtında 120 kg olsun 60 kiloyu bıraktın diyelim sola, bir anda oluşan dengesizlik ne olacak ? O sağ tarafta kalan ağırlığı bu videodaki gibi kontrol etmesine imkan var mı ? Zaten o gösterdiği şekilde kalsa gidip koyabilir barı onda pek sıkıntı yok yada geriye atması çok daha mantıklı. Birde kilitleri saçmalık diye gösteriyor ya sabır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jackson Teller -- 1 Şubat 2015; 1:42:53 >
  • Curl+hammer curl de 10 ar kilo ile 4x5 yapıp, kickback+frenchde 6x8e çıkmak korkutuyor beni, arka taraf önden çok gelişecek diye, önümüzdeki hafta 12 ya da 15e geçeceğim triceps için ama biceps de aynı kiloda kalacağım, set ve tekrar sayıları eşit olacak ama ağırlık fazla olacak tricepsde

Çok kötü biter mi bu sürecin sonu uyum açısından, arka öne fark atar mı boyutta falan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulas. kullanıcısına yanıt
    Öyle 1-2 ayda eşitlemen pek mümkün değil zaten, yap cut ı geç, senden başka farkeden olmaz merak etme :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Jackson Teller

Bunların göğüslerin neden böyle olduğunu anladım şimdi

Yav allah aşkına böyle bir saçmalık olabilir mi beyler ? Bu işi çocuk oyuncağı sanıyorlar herhalde. Resmen koydukları video bilmeyenlerin sağlığıyla oynar. Sırtında 100 kg üzeri varken o hareketi yapmana imkan var mı ? Yada adam çömeldi kalkarken zorlandı kalkamıyor yani pozitif kısmında tıkandı diyelim (ki bugün bana oldu sırtımdan yere bıraktım geriye) böyle bir hareket yapmanın imkanı var mı ? Sırtında 120 kg olsun 60 kiloyu bıraktın diyelim sola, bir anda oluşan dengesizlik ne olacak ? O sağ tarafta kalan ağırlığı bu videodaki gibi kontrol etmesine imkan var mı ? Zaten o gösterdiği şekilde kalsa gidip koyabilir barı onda pek sıkıntı yok yada geriye atması çok daha mantıklı. Birde kilitleri saçmalık diye gösteriyor ya sabır.

https://www.youtube.com/watch?v=KEFjKnzK5so
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ulas.

quote:

Teşekkürler cevabın için. Ben de dambıl geçeyim. Zamanla düzelir sanırım.

Kafamı kurcalayan bir nokta ise ben 1 ay sonra cut düşünüyordum. Ama cut sırasında sanırım bunları eşilteme gibi bir imkanım yok yani ezik kısmı nasıl büyütebilirim ki..

Cut ertelesemmi diye düşünüyorm.

Aynı sorun bende de var ancak benim sorun gerçekten cok cok daha büyüktü dambıla geçtim 2 aydır hafif topladı sol gögüs zaten nedense dambıl harici hissedemedim kası hiç belki de gögüslerimin arasındaki fark yüzündendir

• Oberyn kullanıcısına yanıt
    48. saniyedeki flex hareketini yapmasaydı iyiydi. Elemanın kollar 35 cm ya var ya yok kalkmış anormal bir şekilde biceps geliştirmekten bahsediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kemal Atatürk -- 1 Şubat 2015; 7:32:42 >
  • merhaba beyler 180 boy 98 kiloyum gelecek hafta dan itibaren diyete baslamayi dusunuyorum (yarin degil ondan sonra ki hafta) 80 kiloya kadar dusmeyi hedefliyorum, hic bu kadar kilolu olmamistim (98) hic de 80 kilo kadar zayif oldugumu hatirlamiyorum. bana ne yapmami önerirsiniz söyle guzel youtube yada site var mi yardimi dokunacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sakin ol Sampuan

merhaba beyler 180 boy 98 kiloyum gelecek hafta dan itibaren diyete baslamayi dusunuyorum (yarin degil ondan sonra ki hafta) 80 kiloya kadar dusmeyi hedefliyorum, hic bu kadar kilolu olmamistim (98) hic de 80 kilo kadar zayif oldugumu hatirlamiyorum. bana ne yapmami önerirsiniz söyle guzel youtube yada site var mi yardimi dokunacak?

Cenk hoca,savaş cebeci, kenzo karagöz youtube arattır yararlı videoları var

• 
Sayfa: önceki 15671568156915701571
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.