Şimdi Ara

DERSANE ŞART MI? TAVSİYELERİNİZ ÇOK ÖNEMLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Okul öncesi öğrt okuyorum. bu 2.üniversitem . Daha önce matematik okduuğum için ve özel de matematik öğretmenliği yaptığım için matematiğim oldukça iyi.
    soru kaçırmayacağımı düşünüyorum. Kpss ygs gibi sınavlarda türkçede sıkıntım olmadı.Bu iki derste soru kaçırmayacağımı düşünüyorum. Eğitim kısmını sizce kendim çalışarak halledebilir miyim? Dershane şart mı matematik ve türkçe iyi olduktan sonra. Diğer kısımlar için ?

Evde ders çalışmayı severim ve ders çalışma , sınava hazırlık gibi konularda disiplinliyimdir.Saatlerce dikkatim dağılmadan ders çalışabilirim. Bunu da dipnot olarak geçmek istedim. Dersane disipline sokar gibi yorumlara gerek olmasın diye.

Tavsiyelerinizi acil bekliyorum. Teşekkürler

• dershane gereksiz. sadece yapamadığın soruları çözecek bi özel hoca bul haftada bikaç gün onunla bu soruların üzerinden geç yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: Euran Bvrek

dershane gereksiz. sadece yapamadığın soruları çözecek bi özel hoca bul haftada bikaç gün onunla bu soruların üzerinden geç yeter

teşekkür ederim.
  • Matematiği iyi olanlar için gerekli değil bana göre. Çünkü anayasa, tarih, coğrafya'da kitaptaki konulardan başka ekstra bir şey öğretilmiyor.
  • mrb elimde kpss 2014 elit yayınları genel kültür genel yetenek (yeni müfredat) görsel eğitim seti var.geçen hafta aldım isteyen arkadaşlarla paylaşmak isterim cüzii bi miktar ile . (230 cb) ayrıca aynı setin 2014 eğitim bilimleri de var . yine atlas yayınları gk gy ve görüntülü dersane gk gy de elimde var isteyen arkadaşlarla paylaşabilirim. dersaneye gitmeye inanın gerek yok hd kalite yayınla evinizden izleyebilirsiniz.http://www.elitkpssdvd.com/egitim-seti/elit-kpss-genel-kultur-genel-yetenek-egitim-seti-tum-dersler set bu videolarını izleyebilirsiniz. telimee mesaj atabilirsiniz 0505 583 73 88
  • Bakın dersleri ne kadar iyi bilirseniz bilin, kpssnin ayrı bir formatı vardır.
    Siz 80 puan alırsınız işte dershanenin size ekleyeceği +5 puandır.
    80 puan ile 85 puan arasında sıralama açısından uçurum vardır.
    Hatta en iyi dershanelere falan yazılın derim. Madem matemateğiniz var,
    inan dershanede tarih ve cografya ile birlikte derece yapabilirsiniz. Tavsiye ederim.
    Git.
  • Zor değil ama dersanenin gerçekten katkısı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozoz57

Bakın dersleri ne kadar iyi bilirseniz bilin, kpssnin ayrı bir formatı vardır.
    inan dershanede tarih ve cografya ile birlikte derece yapabilirsiniz. Tavsiye ederim.
    Git.

Teşekkür ederim tavsiyeniz için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cilekperisi

quote:

Git.

80 puan ile bazı yerleri kazanabilirsiniz. 85-90 arası puan ile istediğiniz gönlünüzden geçen
    yerleri kazanırsınız. Türkçe ile ilgili bir tüyo vereyim: Türkçeyi yaparsınız, birçok kişi yapar.
    Türkçe'de önemli olan ne kadar zamanda yaptığınızdır. Türkçeyi sadece ve sadece adaydan
    "ZAMAN ÇALMAK" için soruyorlar. Türkçe'de en önemli unsar zamandır. Başarılar.

• Dershaneye yazıldın mı? Yazıldıysan nezaman yazıldın? Ben halen kararsızım :S Dershaneler de başladı

• ben evde set aldım hocam cdlerden calısıyorm gidiyormm
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur01

Dershaneye yazıldın mı? Yazıldıysan nezaman yazıldın? Ben halen kararsızım :S Dershaneler de başladı

Hayir yazılmadım düşünmüyorum zaten seneye gireceğim, seneye Allah kerim bakıcaz artık..bu sene denemek icin gireceğim
    Iyi çalışmalar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cilekperisi

quote:

Git.

80 puan ile bazı yerleri kazanabilirsiniz. 85-90 arası puan ile istediğiniz gönlünüzden geçen
    yerleri kazanırsınız. Türkçe ile ilgili bir tüyo vereyim: Türkçeyi yaparsınız, birçok kişi yapar.
    Türkçe'de önemli olan ne kadar zamanda yaptığınızdır. Türkçeyi sadece ve sadece adaydan
    "ZAMAN ÇALMAK" için soruyorlar. Türkçe'de en önemli unsar zamandır. Başarılar.

Türkçede hızlıyımdırn en az matematik kadar, dilbilgisi çalışacağım sadece.
    Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: gutikarizma

ben evde set aldım hocam cdlerden calısıyorm gidiyormm

İyi çalışmalar hocam

• Hocam nerelere yazıldınız bende yazılcam kaynak verin lütfen geç kalmak istemiyorum
  • Dershaneye yazilmadim. Iyi çalışmalar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.