Şimdi Ara

Data yayınları nasıldır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
31.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2014 kpss için data yayınlarının konu anlatımlı kitabını almayı düşünüyorum nasıldır acaba ?

Yoksa ihtiyaçtan vazgeçmiyim mi?

• 2-3 tane yayından hazırlanmak her zaman en iyisidir bir taneye takılıp kalma. Genel kültür dersleri için data en iyi yayındır bana göre, çoğu kişide tarih, coğrafya ve vatandaşlık dersini data yayınlarından çalışıyor. Genel kültür kitaplarına baktım en ayrıntılı anlatım datadaydı. Genel yetenek kitaplarını bilmiyorum. Zaten tek tek satılan kitapları var onlar en iyisi. Onları alabilirsin sadece. İhtiyaç,yediiklim,data ve fem yayınları iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi felipemassa -- 18 Ağustos 2013; 19:59:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: felipemassa

2-3 tane yayından hazırlanmak her zaman en iyisidir bir taneye takılıp kalma. Genel kültür dersleri için data en iyi yayındır bana göre, çoğu kişide tarih, coğrafya ve vatandaşlık dersini data yayınlarından çalışıyor. Genel kültür kitaplarına baktım en ayrıntılı anlatım datadaydı. Genel yetenek kitaplarını bilmiyorum. Zaten tek tek satılan kitapları var onlar en iyisi. Onları alabilirsin sadece. İhtiyaç,yediiklim,data ve fem yayınları iyidir.

Fem Akademiye yazıldım zaten. Yazıldığımda Uzman Kariyer soru bankaları vermişlerdi .Dershane Ekimde başlıyor ben Eylül de konu çalışmaya başlıcam. Şimdiden belirleyip almak istiyorum kaynakları onun için sormuştum. dershane başlayınca femin konu anlatımlı kitaplarını verecekler. Fem konu anlatımıyla data yeter mi acaba ?

• onların yanında ihtiyaç veya yediiklim iyi gider. Üçüyle kapsamlı bir şekilde hazırlanabilirsin. Datanın tekli sayılan kitapları var onları al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi felipemassa -- 18 Ağustos 2013; 20:07:58 >
  • quote:

onların yanında ihtiyaç veya yediiklim iyi gider. Üçüyle kapsamlı bir şekilde hazırlanabilirsin. Datanın tekli sayılan kitapları var onları al.

Tavsiyelerin için teşekkür ederim . Karar verdim. Fem konu anlatımının yanına ihtiyaç , data konu anlatımı ve ihtiyaç soru bankası alacağım yeter heralde.
  • yeterli ileriye doğru çalıştıkça bir eksiklik hissedersen başka kaynaklardanda ilave yapabilirsin. Soru bankası olarak ileriye doru birçok kaynaktan alıp çözmeni tavsiye ederim. Şimdi başlangıç için konu anlatımlarına yoğunlaşacağın için ve biten konuda olmadığı için bu kitaplardaki konu testleri ve dershanenin verdikleri yeterli olacaktır.

Lisans mısın önlisans mı o konuda bir bilgim yok ama 2014 kitapları daha yaygın değil onları beklemeni tavsiye ederim. İhtiyaç yayınlarının 2014 kitabı 23 ağustostan sonra dağıtımda olacak. Lisans isen çağdaş türk ve dünya tarihi + 3 türkçe ve 3 matematikten mantık soruları eklendi. 2013 kitaplarında yoktur. Önlisans isen data'nın lisanslar için olan 2013 tarih ve coğrafya kitapları yeterli olacaktır. Vatandaşlık kitaplarını güncel almanı tavsiye ederim 2014 kitapları çıkınca vatandaşlığa başla. Çünkü güncel olaylar vs. olduğu için yenisi daha iyi. Temel hukuk kavramları ve 1982 anayasa konuları aynıdır.

• quote:

yeterli ileriye doğru çalıştıkça bir eksiklik hissedersen başka kaynaklardanda ilave yapabilirsin. Soru bankası olarak ileriye doru birçok kaynaktan alıp çözmeni tavsiye ederim. Şimdi başlangıç için konu anlatımlarına yoğunlaşacağın için ve biten konuda olmadığı için bu kitaplardaki konu testleri ve dershanenin verdikleri yeterli olacaktır.

Lisans mısın önlisans mı o konuda bir bilgim yok ama 2014 kitapları daha yaygın değil onları beklemeni tavsiye ederim. İhtiyaç yayınlarının 2014 kitabı 23 ağustostan sonra dağıtımda olacak. Lisans isen çağdaş türk ve dünya tarihi + 3 türkçe ve 3 matematikten mantık soruları eklendi. 2013 kitaplarında yoktur. Önlisans isen data'nın lisanslar için olan 2013 tarih ve coğrafya kitapları yeterli olacaktır. Vatandaşlık kitaplarını güncel almanı tavsiye ederim 2014 kitapları çıkınca vatandaşlığa başla. Çünkü güncel olaylar vs. olduğu için yenisi daha iyi. Temel hukuk kavramları ve 1982 anayasa konuları aynıdır.

ortaöğretimden gircem. ortaöğretim önlisans 'a çağdaş türk tarihi , mantık sorulacak mı ? bu arada data 2013 gkgy modüler k.a seti 28 liraya düşmüş .

• quote:

Orijinalden alıntı: yanzi

quote:

yeterli ileriye doğru çalıştıkça bir eksiklik hissedersen başka kaynaklardanda ilave yapabilirsin. Soru bankası olarak ileriye doru birçok kaynaktan alıp çözmeni tavsiye ederim. Şimdi başlangıç için konu anlatımlarına yoğunlaşacağın için ve biten konuda olmadığı için bu kitaplardaki konu testleri ve dershanenin verdikleri yeterli olacaktır.

ortaöğretimden gircem. ortaöğretim önlisans 'a çağdaş türk tarihi , mantık sorulacak mı ? bu arada data 2013 gkgy modüler k.a seti 28 liraya düşmüş .

önlisans ve ortaöğretim müfredatı hakkında kesin bir bilgi yok. OSYM klavuzları yayınlayınca içeriğini göreceğiz. Geçen sene eklenen müfredat sadece lisans için yazıyordu. OSYM sitesindeki duyuruda Lisans kelimesini kalın olarak belirtmişlerdi. Önlisans ve ortaöğretim için gereksiz veya ağır görüp eklememe ihtimali yüksek. Çünkü akademik seviyeye daha uygun olsun diye eklendi yeni müfredat.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yanzi

quote:

önlisans ve ortaöğretim müfredatı hakkında kesin bir bilgi yok. OSYM klavuzları yayınlayınca içeriğini göreceğiz. Geçen sene eklenen müfredat sadece lisans için yazıyordu. OSYM sitesindeki duyuruda Lisans kelimesini kalın olarak belirtmişlerdi. Önlisans ve ortaöğretim için gereksiz veya ağır görüp eklememe ihtimali yüksek. Çünkü akademik seviyeye daha uygun olsun diye eklendi yeni müfredat.

anladım. kılavuz yayınlanınca anlıcaz ne olduğunu. verdiğin bilgiler için tekrar teşekkür ediyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.