Şimdi Ara

Derin Dondurucu Tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
2
Favori
66.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    6 çekmecelisini denk gelen varmı?
  • çin malı olan derin dondurucular sağlık standartlarına uygun mu acaba?
  • 600 tl ye dikey benim bildiğim kadarıyla sadece Regal 2102 var
  • quote:

Orijinalden alıntı: aldeniro

çin malı olan derin dondurucular sağlık standartlarına uygun mu acaba?

Çin malıyla, Çin üretimi farklı şeyler.
  • ürünü teslim aldım. servis geldi açtı problem yok. ama biraz çalışınca yanları çok ısındı. servisi tekrar çağırdım.
  • beko larda durum ne bileniniz var mı
  • NEdir durum, kullanabildiniz mi ürünlerinizi?

Ben de geniş hacimli bir dondurucu istiyorum da, daha karar veremedim. Bir sürü marka var
  • quote:

Orijinalden alıntı: puncon

ürünü teslim aldım. servis geldi açtı problem yok. ama biraz çalışınca yanları çok ısındı. servisi tekrar çağırdım.

Benimkide ilk çalıştırmada ısındı. Sonra normale döndü. Bir gün boş çalıştırdık. Sonra içini doldurduk. Sessiz ve sorunsuz. Fiyat performans olarak uygun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barracud@ -- 21 Ağustos 2012; 18:49:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen. servisi aradım ilk çalıştırmada bu kadar ısınması normal dediler. çalıştırdım ve sonra normale döndü. içini yavaş yavaş doldurmaya başladık. malzeme kalitesi vestelden iyi gibi geldi bana. f/p iyi..tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi puncon -- 22 Ağustos 2012; 12:20:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: martinist

çekmeceleri cam ya da sert plastik olsun..-18 e kadar soğutma yapabilsin..bir de yıllık enerji tüketimine bakın ayda 5 6 tl yi geçmesin yakacağı elektrik

Baya olmus ama hocam bu -18e kadas muhabeti nedir en az mi en fazla mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Liebherr G 1211 SmartFrost A Enerji 3 Çekmece Derin Dondurucu

Yukarıdaki modeli buradaki arkdaşların tavsiyesi üzerine aldım ve gayet memnunum.Ses hiç yok kalite Alman kalitesi fiyat olarak da 600 civarı bulunabiliyor.Tavsiye ederim.Ben bu derin dondurucuyu alışveriş.com dan aldım.Almak isteyenlere tavsiye ederim.
  • Valla ben kararsız kaldım.

3 çekmeceli tezah altı derin dondurucu lazım. Aradığım özellikler enerji tasarruflu ve sessiz olması. Bütçe ortalama 500-600TL.
  • Beyler bende eve çekmeceli dondurucu alacağım aşağıdaki modellerde kararsızım alıp kullanan var mı?

Hotpoint-Ariston UPS 1521 800TL (6 Çekmeceli)
    Indesit UIAA 10 (TK) 750 TL (6 Çekmeceli)
    Regal CF2102 660TL (6 Çekmeceli
    Altus AL-509 660TL (5 çekmeceli)

Sessiz ve sorunsuz olması önemli. Fişe takıp gerisini düşünmemek istiyorum.
    Altus'da çevreye dost R600 gazı olduğu yazıyor diğerlerinin gazı konusunda bir bilgi bulamadım. Birde bunlar no-frost mu? Yoksa hepsi buzlanma yapar mı? Sadece Electrolux de FrostFree diye bir özellik var o cihazda 1400 TL. Piyasada da pek bulunmuyor.Bu kadar farka değer mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nemesis53 -- 10 Ekim 2012; 21:35:18 >

• Merhabalar;

150-170 lt hacimli, çekmeceli derin dondurucu arayışındayım. İki adet ürün buldum:
    1- Midea RSF 241W
    http://www.samsungevim.com/midea-rsf-241w-dik-dondurucu?filter_name=rsf%20241&ref=akakce&v=1.20.8
    2- Zanussi ZFU 219 WO
    http://www.tekcarsi.com/urun/zanussi-zfu-219-wo-179-litre-dikey-derin-dondurucu.aspx

her iki markayı da bilmiyorum. Bu markaların;
    - KalitEleri
    - Servisleri
    - Yapıldıkları yer
    vb konularda bilgisi olanlar, ayrıca aynı şartlardaki başka marka ve model önerileriniz varsa ve nedenini belirterek yardımcı olursanız memnun olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Barracud@

quote:

merhaba değişik bir cümle ve etkileyici biraz açıklar mısınız daha detaylara inerek aslında açıklama basit de ben böyle bir cümlenin sahibinden daha detaylı can alıcı bir paragraf beklerim...çin malı çin firması çin üretimi de çinde fabrikası var o ok de daha farklı ne olabilir
  • quote:

quote:

quote:

merhaba değişik bir cümle ve etkileyici biraz açıklar mısınız daha detaylara inerek aslında açıklama basit de ben böyle bir cümlenin sahibinden daha detaylı can alıcı bir paragraf beklerim...çin malı çin firması çin üretimi de çinde fabrikası var o ok de daha farklı ne olabilir

Türkiye Çin malı çöplüğü olduğu için insanların gözünde ''Çin malı kötüdür'' imajı oluşmuş. Bu durum devletin denetleme mekanizmasının olmaması ya da düzgün çalışmaması sonucunda olmuştur. Çin malından kastettiğim budur. Sonuçta cd eritip biberon yapan, bebek mamasına melamin katan bir ülkeden bahsediyoruz. Türkiyenin de aşağı kalır yanı yoktur gıda konusunda bence.

Büyük firmalar, Adidas, Nıke, Nokia, Electrolüx vs... maliyetin (işçilik, vergiler vs.) ucuz olduğu bu ülkede fabrika kurmuş ve mallarını üretip tüm dünyaya satmışlardır. Çin üretiminden kastettiğim bunun gibi büyük firmaların kaliteli ve garantili ürünleridir.

Bunlar sadece benim naçizane düşüncelerimdir. Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barracud@ -- 17 Ekim 2012; 6:36:54 >

• http://www.ebeyaz.com/urun/kleo-7cekmeceli-derin-dondurucu.aspx
    farklı bir ürün bilgisi olan var mı!
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Türkiye Çin malı çöplüğü olduğu için insanların gözünde ''Çin malı kötüdür'' imajı oluşmuş. Bu durum devletin denetleme mekanizmasının olmaması ya da düzgün çalışmaması sonucunda olmuştur. Çin malından kastettiğim budur. Sonuçta cd eritip biberon yapan, bebek mamasına melamin katan bir ülkeden bahsediyoruz. Türkiyenin de aşağı kalır yanı yoktur gıda konusunda bence.

Büyük firmalar, Adidas, Nıke, Nokia, Electrolüx vs... maliyetin (işçilik, vergiler vs.) ucuz olduğu bu ülkede fabrika kurmuş ve mallarını üretip tüm dünyaya satmışlardır. Çin üretiminden kastettiğim bunun gibi büyük firmaların kaliteli ve garantili ürünleridir.

Bunlar sadece benim naçizane düşüncelerimdir. Saygılarımla.

ucuz işçilik ve düşük vergiler konusu güzel..teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: dark1508

http://www.ebeyaz.com/urun/kleo-7cekmeceli-derin-dondurucu.aspx
    farklı bir ürün bilgisi olan var mı!

Buraya bakabilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/m_66733040/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ddrv -- 17 Ekim 2012; 21:36:03 >

• arkadaşlar 3-4 ay oldu zanussiyi sorunsuz ve sessizce kullanıyorum. öneririm..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.