Şimdi Ara

Dell Dokunmatik Monitör S2240T

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Özellikle dokunmatik olayını çok merak ettiğim için tercihim oldu bu monitör.
    Sanki bilgisayarım önümde kocaman tablete dönüştü.
    Ürünle ilgili bilgi almak isteyen olursa yardımcı olmaya çalışırım.

http://www.dell.com/tr/p/dell-s2240t/pd?~ck=anav

Not: Bilgisayarda oyun oynamıyorum.

• EnDiViT kullanıcısına yanıt
    Merhaba ben mağazada kullanmak için dokunmatik monitör arıyorumda
    Aradan baya bir zaman geçmiş ama yanıtlayabilirseniz memnun olurum malum pek bilgi bulamadım

1.Sitesinde duvara montaj için vesa standardına uygun yazıyor ama monitörün arkasında duvara askı için bağlantı noktalarını göremedim vesa için yer varmı ?

2. Dokunmatik çalışması tabletlerdeki gibimi hemen tepki veriyormu yada şöyle sorayım Bi Apple ın Samsung un tableti gibi mi yoksa çin malı telefonlardakı gibi mi ?

3. Siz ürünüzden memnunmusunuz ? olumlu ve olumsuz yönlerini yazabilirseniz memnun olurum.

Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onerealife

Aradan baya bir zaman geçmiş ama yanıtlayabilirseniz memnun olurum malum pek bilgi bulamadım

1.Sitesinde duvara montaj için vesa standardına uygun yazıyor ama monitörün arkasında duvara askı için bağlantı noktalarını göremedim vesa için yer varmı ?

2. Dokunmatik çalışması tabletlerdeki gibimi hemen tepki veriyormu yada şöyle sorayım Bi Apple ın Samsung un tableti gibi mi yoksa çin malı telefonlardakı gibi mi ?

3. Siz ürünüzden memnunmusunuz ? olumlu ve olumsuz yönlerini yazabilirseniz memnun olurum.

Teşekkür ederim.

Dell'in monitörü tasarım olarak çok güzel ancak biraz pahalı bence ve 12ms olması tepki süresi açısından güzel değil.

akakceye göre 1000 tl civarında fiyatı var.

Asus'un daha küçük 19.5" 10 parmak dokunmatik bir monitörü var. Hem 5 ms hemde dvi bağlantısı da var.

fiyatı da 700 tl civarında.

Küçük olması mağaza kullanımı için iyi mi kötü mü bilemedim bu arada.

http://www.hepsiburada.com/liste/asus-vt207n-195-5ms-analogdvi-dokunmatik-led-monitor/productDetails.aspx?productId=bd801552&categoryId=108811#Yorumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: onerealife

Teşekkür ederim.

İyi Günler,

1) Masaüstü ayağını söktüğümüz zaman duvar askı bağlantı noktası ortaya çıkıyor.

2) Dokunmatik konusunda gayet başarılı buluyorum. Hemen tepki veriyor.

3) Üründen memnunum. Ancak bu monitöre kadar 4:3 kullanıyordum. Geniş ekrana hala alışabilmiş değilim. Olumsuz yönü sadece kamerası
    olsa daha iyi olurdu.

• erkange E kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim.

Lakin şu sıra biraz ertelemek durumunda kaldım

Asusun monitörü güzel ben hareket kabileyeti daha fazla monitör düşünmüştüm.

İş için kullanacağım için tepki süreside fazla önemli değil ama ileride inşallah.
  • EnDiViT kullanıcısına yanıt
    Cevaplarınız ve yardımlarınız için teşekkür ederm.
    Lakin biraz ertelemek durumundayım
    Kamera zaten hiç lazım olmaz işim için lakin biraz daha beklemem gerekiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.