Şimdi Ara

-Dell 15 7559 Kullanıcılar Klübü - Gtx960(4gb) i7 6700HQ (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.580
Cevap
119
Favori
260.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    HB de satılanda şuan için bir sıkıntı gözükmüyor ama yorumları bekliyoruz bakalım halen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: raptap

Hayırlı olsun kardeşim, HB müşteri hizmetlerine yazabilirsin, Ayrıyeten ürün geldiğinde yorumlarını bekliyoruz :)

Sağolun hocam. Hayırlısıyla gelince detaylı yorumlarım sizler için

• Arkadaşlar bu 8gb windows 10 lu modeldeki ramin cl ve mhz değerleri nedir ? Kullanan arkadaşlar yazabilir mi? Şu rami alıp taksak uyumlu olur mu?
    http://www.vatanbilgisayar.com/kingston-8gb-ddr3l-1600mhz-cl11-low-voltaj-notebook-ram.html#genel-bakis
  • Arkadaşlar bu model TRT payı ile birlikte ortalama kaç bin tl olur fiyatı ?

• Gamer77 G kullanıcısına yanıt
    8GB'lık modeli bilmiyorum ama 16GB + FreeDOS modelin 1600 MHz CL11 RAM'leri var. Muhtemelen 8GB'lık modelde de aynıdır.
    Yani o RAM uyar diye düşünüyorum...
  • yasinbzk06 kullanıcısına yanıt
    Bilgisayarlara gelecek TRT payı %2 olduğu için 100 TL'ye yakın bir miktarda zam gelecektir...
  • Gamer77 G kullanıcısına yanıt
    http://urun.n11.com/bellek-ram/kingston-kvr16ls118-8gb-ddr3l-1600mhz-135v-notebook-bellek-P109403144 aynı ürün çok daha ucuz. Ayrıca da uyumlu.
  • Benim ekran FHD. TRT1'i ister 4K seyret istersen FHD... 4K'lı ekranda 4K'nın 15.6 inch'lik ekran boyutun da görüntü kalitesine pek etkisi olacağını sanmıyorum.
     -Dell 15 7559 Kullanıcılar Klübü - Gtx960(4gb) i7 6700HQ
     -Dell 15 7559 Kullanıcılar Klübü - Gtx960(4gb) i7 6700HQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinolmetin -- 30 Haziran 2016; 22:51:22 >

• Arkadaşlar hebsiburada bu saat oldu hayla kargoya vermedi yarına atacak heralde

• Arkadaşlar wifi sorunu yaşayan var mı aranızda, şöyle bir problem yaşıyorum şuan da, cihazda youtube tan video izlemeye çalışıyordum sürekli donuyor 360p bile açsam donarak oynatıyordu full çekmesine rağmen modeme uzaklığından olabilir mi diye modemin yanına gidip öyle denedim yine aynı sonuç değişmedi, acaba modem kaynaklı bir sorun mu diye düşündüm bu sefer telefondan açtım 1080p çatır çatır oynattı. Ben pc yi kurarken cihazın driverlerlarını Windows update ile kurdurttum hepsini Dell in sitesinden gidipte kurmamıştım, sonra format atayım dedim formattan sonra hepten gitti browser ı açıyorum Google bile açılmıyor beyaz ekranda kalıyor, güncelleştirme yapmayı deneyeyim dedim neredeyse bir saat oldu henüz 8% de, sizce sorun ne olabilir ben mi yanlış bişey yapıyorum yoksa cihazda bir sorun mu var, format atarken 30gb lık bir alan vardı onu sildim onunla ilgili bir sorun mu oldu diyeceğim ama saçma Güle iyi olmaması lazım diye düşünüyorum onunla ilgili.

• T|G kullanıcısına yanıt
    Wi-fi driverını yükleyin. Yüklediyseniz onar diyin. Aynı sorunu yaşan arkadaş vardı öyle çözmüştü.
  • brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ederim cevabın için, şuan format attım güncelleme yapmasını bekliyorum 13%, onun dışında sitelere giremiyorum zar zor Google açıldı onuda elli defa f5 yaparak girdim herhalde şu güncelleme bi bitsin artık biraz düzelince bütün driverları güncelleyeceğim

• Arkadaslar ben laptop bakıyorum bütcem 3.200 civari maksimum zorlasam 3.400 olur. Suana kadar aklımda casper c800 vardı ama bu özellik olarak cok üstün. Yalnız cok fazla bilgi var kafam karıştı. Ben 16gb ram 1tb hdd gtx960m 2.6ghz i7 işlemcili modeli almak istersem kaç lira civari tutuyor. Ayrıca bu modeli alınca işletim sistemini kendim mi kurmam lazım ? Öyle ise neden böyle birşey yapmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GetadakiAdam -- 1 Temmuz 2016; 3:44:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GetadakiAdam

Arkadaslar ben laptop bakıyorum bütcem 3.200 civari maksimum zorlasam 3.400 olur. Suana kadar aklımda casper c800 vardı ama bu özellik olarak cok üstün. Yalnız cok fazla bilgi var kafam karıştı. Ben 16gb ram 1tb hdd gtx960m 2.6ghz i7 işlemcili modeli almak istersem kaç lira civari tutuyor. Ayrıca bu modeli alınca işletim sistemini kendim mi kurmam lazım ? Öyle ise neden böyle birşey yapmışlar

İstediğin modelin içinde Windows bulunmayan versiyonu yaklaşık 3,450 TL:http://www.sanalmarketim.com/dell-gaming-7559-b70f161c-core-i76700hq-16gb-1tb-8gb-sshd-gtx960m-4gb-156-fhd-ips-freedos-sirt-cantasi-hediye/p_63804/

Aynı modelin içinde Windows bulunan versiyonu ise yaklaşık 3,700 TL:http://www.hepsiburada.com/dell-inspiron-gaming-7559-intel-core-i7-6700hq-2-6ghz-3-5ghz-16gb-1tb-8gb-sshd-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-b6700w161c-p-BD512928

Bunu yapmalarının sebebi bazı kişilerde halihazırda Windows lisansı bulunması. Onlar 2. bir Windows'a para vermesin diye böyle bir şey yapıyorlar.
    İçinde Windows olmayan versiyon için yaklaşık 60 TL'ye Windows 10 Pro lisansı satın alabilirsin:http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/windows-10-pro-32-64-bit-orjinal-retail-key-224168722#product-detail

• Video izlerken youtubedan falan cok sık aralıklarla (yaklaşık 2-3dk da bir) fan hızlı çalışıp sonra sesi kesiyor arkada uygulamada yok başka birşeyde yok öyle işlemciyi kasıcak cinsten. Freedos aldım laptopu win10 yükledim kendim acaba driverda falan mi sorun var yoksa bu durum normal mi? Çünkü bazı arkadaşlar oyun oynarken bile fan cok az calıstı falan diyor.
  • metinolmetin kullanıcısına yanıt
    Hocam bilgilendirme için çok sagolun. Burada hem beni hem de okuyucu olarak takip edenleri bilgilendiriyorsunuz var olun. Dün servise verdim ve birkaç kez tekrarladım değişim istediğimi. Ürün 1 haftalikti umarım onarım yapıp sonra çamura yatmazlar siz böyle demediniz diye. Şimdilik tek tedirgin olduğum nokta bu.

• HB deki modeli alan arkadaşlar halen sizlerden yorum bekliyoruz bizim meraklandırmayın daha fazla ama :)

• Arkadaşlar sitesinden wifi driverlarını güncelleyen var mı dell sitesinden, 6 tane dosya gösteriyor network kısmında, en yukarıdakini yüklesek yeterli olur mu yoksa hepsini sondan başa yüklemek gerekir mi ?
    http://www.dell.com/support/home/tr/tr/trdhs1/product-support/product/inspiron-15-7559-laptop/drivers
  • T|G kullanıcısına yanıt
    Ben sadece Intel Dual Band Wireless AC 3165 sürücüsünü yükledim ve çalıştı.
    Gerçi bu driver'a W10 kullanıyorsanız gerek yok normalde, W10 zaten kurar kurmaz WiFi yongasını tanıyor.
    Ama tanımadıysa söylediğim sürücüyü yüklemeyi deneyin...
  • cihaza sahip arkadaşlar video-fps ayar videosu çekip koysa çok iyi olmaz mı? Yardımlarınızı bekliyoruz arkadaşlar. Gerçek hayat incelemesi görmeden almak istemiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.