Şimdi Ara

[b]deleted[/b] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
2.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ve bahçeşehir endüstriyle itü denkliği sağlanır mı ? yardımcı olursanız cok sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gizlipıanr

ben de bahçeşehirde endüstri mühendisliğinde bursluyum . ytü den falan gecenler oluyo diye biliyorum itü ye ki mesela benim girdigim sene bahçeşehirin endüstrisi daha düşüktü. gercekten itüye gecme ihtilamiz yok mu özel olmasının bi etkisi var mı bunda peki sadece öss puanından dolayı mı? ve cok sacma geliyor bana o zaman itüye odtülüler falan geçiş yapabilir sadece.

aynen öyle.eğer öyle bir kuralları varsa çok saçma.sadece boğaziçi odtü gibi yerlerden öğrenciler gelebilir.umarım öyle bir şey yoktur.
    itü 2011 lys bilgisayar mühendisliği taban puanı 523.
    atıyorum o sene 350-400 puan almış adamı almassın ama 480-500 almış adamı dikkate almak lazım.
  • madenli1 M kullanıcısına yanıt
    ben 1 sene önce kültür üniversitesin itüye geçmiş bi çocukla konuştum yani öyle bişey yokmuş puanın az olsa da gecersin zaten biçoğu da öyle dedi... bi de bişey sorcam bizim üniyle itü bilgisayarın yüzde seksen program denkliği varmıymış araştırdın mı sen?
  • arkadaşlar yüzde seksen ders programı denklik olayını nasıl öğrenebiliriz ya da bahçeşehir endüstri ile itü endüstri denkliği var mı yardımcı olabilcek olan varsa cok sevinirimm
  • quote:

Orijinalden alıntı: gizlipıanr

ben 1 sene önce kültür üniversitesin itüye geçmiş bi çocukla konuştum yani öyle bişey yokmuş puanın az olsa da gecersin zaten biçoğu da öyle dedi... bi de bişey sorcam bizim üniyle itü bilgisayarın yüzde seksen program denkliği varmıymış araştırdın mı sen?

öyle birşey var mı bilmiyorum ama itüdeki dersler bizim dersler ile %70-80 benzer. itüdeki bölüm ders programlarına bak anlarsın
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.