Şimdi Ara

değiştirmeye değer mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ilandaki aracımı satıyorum / tasaka bakıyorum
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-grande-punto-punto-1.3-m.jet-cok-temiz-baby-maserati-105914292/detay/

2007 clio 3 1.4 90 bg buldum 24bin tl ye sizce değer mi değiştirmek ? lpg takınca uygun olur mu clio 3 ?

• Aracınız temizse hiç bulaşmayın clio sizin aracınızdan iyi bir araç değil ayrıca dizel varken üstüne para verip lpgli araç almak ne kadar mantıklı tartışılır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalsydn

arkadaşlar ilandaki aracımı satıyorum / tasaka bakıyorum
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-grande-punto-punto-1.3-m.jet-cok-temiz-baby-maserati-105914292/detay/

2007 clio 3 1.4 90 bg buldum 24bin tl ye sizce değer mi değiştirmek ? lpg takınca uygun olur mu clio 3 ?

Ne anladım bu işten.Aracınızı satıp clio almak istiyorsunuz.Bencede hiç bulaşmayın derim.

• Bence hic degmez böyle bi risk almaya. Clionun arabanizdan bi farki yok hemde dizelden inip tüplü arabaya binmekte biraz sacma olur.ama dersenizki 0 alcam veya model-segment yukseltcem ozaman olur ama suanki durum sacma olur.
  • Şehir içi 6.5 mi yakıyor. Epey cokmus. Üstelik istanbul da değil sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Losangelos

Aracınız temizse hiç bulaşmayın clio sizin aracınızdan iyi bir araç değil ayrıca dizel varken üstüne para verip lpgli araç almak ne kadar mantıklı tartışılır...
    Aracınız temiz ise bence değmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jack_daniel's

Alıntıları Göster
    Değiştirme hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: jack_daniel's

Alıntıları Göster
    Benim LPG'ye karşı anti patim olduğu için bence değmez. Ben olsam Mjet'e devam ederdim.
  • quote:

Neden değiştirmek istiyorsunuz aracınız kazalı mı pertmi noldu bize neden söyleyin.Clio ya geçmek size bir artı kazmaz hem o aracın ne olup olmadığını bilmiyorsunuz.

• Bence de gereksiz.
  • Maceraya hiç gerek yok hocam 100+ hp araç düşünseniz olur ama 80 90 hp için değmez bence tabi karar sizin
  • quote:

Orijinalden alıntı: sys3434

Maceraya hiç gerek yok hocam 100+ hp araç düşünseniz olur ama 80 90 hp için değmez bence tabi karar sizin
    değmez hemde hiç değmez lpg lide olsa sizin aracınız kadar yakacak
  • quote:

1.3 DİZEL BİR PUNTO NUN YAKIT TÜKETİMİ NASIL ACABA ŞEHİR İÇİ VE ŞEHİR DIŞI

BİRDE HANGİ ŞEHİR DE OLDUĞUNUZU YAZARSANIZ SEVİNİRİM

• quote:

Orijinalden alıntı: PLAYER66

quote:

1.3 DİZEL BİR PUNTO NUN YAKIT TÜKETİMİ NASIL ACABA ŞEHİR İÇİ VE ŞEHİR DIŞI

BİRDE HANGİ ŞEHİR DE OLDUĞUNUZU YAZARSANIZ SEVİNİRİM
    Konyadayım hocam , aracı günde 4 km için kullanıyorum şehir içinde uzak mesafe git gel yapınca 6.2,3 e kadar düşüyor, değiştirme isteğim beygir yetersiz bana tork da düşük puntoyu seviyorum ama böyle rampada yığıldı mı , normal yolda hızlanmasını biliyorsunuz fitil oluyorum, gaza basınca multijetlerde cevabı geç alıyorsunuz sevmiyorum bu durumu, o yüzden bg yüksek ve tork yüksek clio lara bakıyorum, yoksa aracımda ne hasar ne değişen var

• quote:

Konyadayım hocam , aracı günde 4 km için kullanıyorum şehir içinde uzak mesafe git gel yapınca 6.2,3 e kadar düşüyor, değiştirme isteğim beygir yetersiz bana tork da düşük puntoyu seviyorum ama böyle rampada yığıldı mı , normal yolda hızlanmasını biliyorsunuz fitil oluyorum, gaza basınca multijetlerde cevabı geç alıyorsunuz sevmiyorum bu durumu, o yüzden bg yüksek ve tork yüksek clio lara bakıyorum, yoksa aracımda ne hasar ne değişen var

Alıntıları Göster
    Punto nun torku daha yüksek olması lazım değil mi ?

• quote:

dizel puntonun torku, benzinli clionun torkundan daha yüksektir. punto yokuşlarda bayılıyor diyor iseniz ; benzinli clio ile yokuşlarda düşük vitese atmak zorunda kaldığınızda hoşunuza gitmeyebilir.

ben 5000-6000 devir çevirmeyi seviyorum diyorsanız, o ayrı tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mur@t_fb -- 27 Şubat 2013; 11:27:28 >
  • Arabanızın bir sıkıntısı filan yoksa değistirmeyin.rengi filan çok güzel bence. Degistirmek yeine chipletin?
  • Puntodan inilip clioya binilmez pisman olursunuz performans olarakta birsey beklemeyin cliodan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skayn

Puntodan inilip clioya binilmez pisman olursunuz performans olarakta birsey beklemeyin cliodan
    dizelin torku benzinli cliodan çok daha fazladır.Puntonun clio 3 den daha seri olacağını düşünüyorum.

araçta sıkıntı varsa ayrı
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_zula

dizelin torku benzinli cliodan çok daha fazladır.Puntonun clio 3 den daha seri olacağını düşünüyorum.

araçta sıkıntı varsa ayrı

Alıntıları Göster
    Motorun sorunu yok, multijet motoru sevmiyorum şirkette linealar var 75 bg onlarda aynı kalkarken uyuz uyuz 2.viteste saçma bir atlama sonra yine aynı puntonun fabrika verilerinde 0-100 hızlanma : 14.5 sn clio da 11.3 biri 75 bg biri 90 clio benzinli olarak nasıl kötü oluyor anlamadım tabi clio sürmedim verilere bakarak konuşuyorum,

Babamda megan ıı 1.5 diel var o yüzden renaultlara karşı bir sempatim oluştu kullanması rahat , az yakıyor kokluyor , seri tabi malzeme ve işçilik yerlerde o ayrı :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.