Şimdi Ara

dacia duster 1.0 tce comfort sıfır 98 bine alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
8.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 1.3 tce Megane alacaksanız, kalite, konfor, performans olarak Megane yerine Duster alınmaz. Ama iç hacim ve LPG uyumu için alınır. Sizin öncelikleriniz nedir?
  • Kullanış amaçları farklı arayize yaylaya vs gidecekseniz megane hiç olur. Duster taşlık vs yollara baya uygun ama ben şehir içi kullanacağım kasis dışında yüksekliğe girmem dersen tabiki megane al...
  • Reno su motorlari 1 sene once koysa satis rakamlarini katlardi. İkisi de rahatlikla tercih edilebilir, onemli olan hangisine ihtiyac duydugun
  • Evet arkadaslar istanbul sehir ici konfor da lazim 1.3 tce 140 beygir tadindan yenmez lakin fiyat anlaminda duster cekici ve heybetli
  • bu dacia comfort donanım bi acayip aracta cruise control,far sensörü var ama aynalar manuel, arka camlar manuel
  • quote:

Orijinalden alıntı: predator93

bu dacia comfort donanım bi acayip aracta cruise control,far sensörü var ama aynalar manuel, arka camlar manuel
    hocam aynalar manuel derken nasıl oluyor tam olarak eski sistem kollumu ?
  • highflyeer H kullanıcısına yanıt
    aynen eski sistem kollu.. uzanıp ayarlamalı
  • arabayı almaktan vazgeçirdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: highflyeer

arabayı almaktan vazgeçirdi
    Hocam çok ilginçsiniz valla. Aynalar manuel olduğu için mi araçtan vazgeçtiniz. Yılda kaç defa ayna ayarlıyorsunuz???
  • Ben ve eşim boy farkımız olduğu için ayrı ayrı ayarlıyoruz. Ve eşim geri geri yanaşırken aynayı en aşağı indirip lastiğe bakıyor. Yani nerden baksan 2 günde bir ayarlanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psyduck17

Ben ve eşim boy farkımız olduğu için ayrı ayrı ayarlıyoruz. Ve eşim geri geri yanaşırken aynayı en aşağı indirip lastiğe bakıyor. Yani nerden baksan 2 günde bir ayarlanıyor.
    Haklisiniz, aracı birden fazla kisi kullaniyorsa ayna ayari gerekebiliyor. Ama tek kisi kullaninca cok da sorun degip.
  • quote:

Ben ve eşim boy farkımız olduğu için ayrı ayrı ayarlıyoruz. Ve eşim geri geri yanaşırken aynayı en aşağı indirip lastiğe bakıyor. Yani nerden baksan 2 günde bir ayarlanıyor.
    O zaman başka Hocam. Bütçeniz müsaitse prestige paket alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tefennili

O zaman başka Hocam. Bütçeniz müsaitse prestige paket alabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    1.0da şuan sadece Confmfort var. Ama sanirim 2020den itibaren Prestige, Prestige Plus, LPG , CVT falan baya bir versiyonu gelecek.
    Kimi yabanci forumlarda da 1.3 TCE ye EDC geleceginden bahsediliyor ama hicbiri marka tarafindan yapilan aciklamalar degil.
    Ya beklenti ya duyum.
  • tefennili kullanıcısına yanıt
    Ben 1.6 eco-g alacaktım ondan vazgeçip 0.9 TCe Clio aldım
  • gecen sene dusterim vardi. rahatlik istiyosan gozu kapali.megane al. arazi yapacaksan duster. ic hacim olarakta megane daha genistir eminim . dusterin ici dar
  • quote:

Ben 1.6 eco-g alacaktım ondan vazgeçip 0.9 TCe Clio aldım
    Hocam keşke 2.000 TL fazla para verip Clio Sportour alsaydınız, emin olun aile kullanımı için mükemmel. Ben Duster aldım, onu almasaydım kesin Sporttour alırdım.
    Aslında benim aklımda da sporttourer touch + camtavan vardı ama, ben arabayı alırken sadece joy ve hb vardı. Touch paket bile gelmemişti. Neyse çoook ucuza aldım o yüzden pişmanlığım yok Duster alsam arabamı satıp alacaktım, Clio alınca arabamı satmama gerek kalmadı. Böylelikle eşim ve ben işe giderken arabayla gidebiliyoruz
  • quote:

Aslında benim aklımda da sporttourer touch + camtavan vardı ama, ben arabayı alırken sadece joy ve hb vardı. Touch paket bile gelmemişti. Neyse çoook ucuza aldım o yüzden pişmanlığım yok Duster alsam arabamı satıp alacaktım, Clio alınca arabamı satmama gerek kalmadı. Böylelikle eşim ve ben işe giderken arabayla gidebiliyoruz
    Hocam sorması ayıp olmasın kaça aldınız???
    2 ay oluyor alalı, düşük faizli krediler çıkıp da araçlara zam gelmeden önce 77.500₺ ye aldım.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.