Şimdi Ara

Değişim mi tamir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar iyi akşamlar cümleten. Bugün babam talihsiz bir kaza geçirmiş. Ehliyetsiz motorsiklet sürücüsü aracımıza vurdu. Tampon değişimi olur mu? Olursa da serviste fahiş fiyatlar çıkarıyorlar biliyorsunuz. Dışarı da elden mi yaptırmak mı mantıklı olur? Şimdiden teşekkür ederim

Değişim mi tamir mi?

• Çok rahat tamir olur değişime gerek yok bence … Boyanın tonunu düzgün yapacak usta bulun gerisi hallolur ya da direk serviste yaptırabilirsiniz
  • Değişime gerek yok
  • Geçmiş olsun hocam, değişime gerek yok.

• zotacing kullanıcısına yanıt

Motorcu da dediğim gibi ehliyet yokmuş abisini çağıracakmış. Babamda bekleyemem o kadar demiş polisi aramış. Polisler sağolsun yaralanmalı kaza olmasa da küçücük denilecek olayda hızlıca gelmişler. Raporda motorcunun firari olduğuna kadar yazıyor zaten. Çekiciyle motoru götürmüşler kaza tutanağı da tutulmuş bi şekilde. Biraz karışık anlatmış olabilirim, kusura bakmayın.

• zotacing kullanıcısına yanıt

Kasko varsa polis tutanağı olduktan sonra savcılık vs. gerek yok. Kaskodan tutanak ile yaptırıyorsun, aracı teslim alıyorsun. Hasarsızlık bozulmuyor, rücu işlerini de sigorta şirketi hallediyor. Kaskon yoksa, değer kaybı almak veya kişinin ceza almasını istiyorsan o zaman iş mahkemeye yansıyor.

• Elden yaptıracak olsanız da öncelikle yetkili servisten fiyat alın.
  • Biraz ayarlamayla oturur yerine ama kasap ustaya dikkat edin
  • ben olsam motoru bagaja atar yoluma devam ederdim. ben adamı arayacağıma adam benı arasın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.