Şimdi Ara

DEFINITIVE CLUB (258. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.179
Cevap
42
Favori
332.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aydinsakaryali

quote:

Orijinalden alıntı: Thermaltake

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: teknika

Benim 7001sc'nin Amerika fiyatı bunlardan 400 dolar daha pahalı. Demek ki buraya getirseler 16-17000 olurdu fiyatı.

7001 sc nin Amerika fiyatı nedir kaç $ dır acaba üstad...

http://www.bootic.com/definitive-technology/electronics/audio/audio-components/speakers/definitive-technology-bp7001sc

1.899$ mış liste fiyatı, alttaki linktede ikinci eli var, açıklamasında da satışta olduğu dönemde çiftinin 3.500$ olduğunu yazmış.

Forumda da konusu var 2007 de açılmış, Türkiye satış fiyatı : 4.500 Usd + K.D.V. = 5310 Usd (Çifti) olduğunu belirmişler.

GoldenEar Triton One Amarika fiyatı 5000$ Forum Audio 14.500TL den listelemiş %10 iskonto yapsa 13.000TL falan gelir Amerikaya görede normal fiyat.Teknika 7001 sc leri fiyat olarak biraz abartmış gibime geldi...Yani nasıl 16-17000TL oluyor anlamadım...

Evet Amerika'ya göre iyi fiyat üstüne geçirmemişler, veya nakit fiyatınıda yazmış olabilirler yanlışlıkla
    Çünkü burda 17.200 TL, havale 16.000 TL

http://www.sessistemi.web.tr/Triton-One-Tower-Cift,PR-11039.html

• quote:

Orijinalden alıntı: aticus3

babiş62 hayırlı olsun yeni sehpaların
    çok şık görünüyorlar. Ayakların içini doldurmuş olmanızda isabet olmuş

Teşekkürler dostum eyvallah. İşte dikkat etmeye çalıştım bazı konularda.. Mesela kum doldurmayı denedim ama dökülme sorunu yaşadım. Bu lastik granülleri keşfetmem iyi oldu.İlerde pleksi küpeşteyi de 4cm (ayaklar) deneyeceğim. delilik işte..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Benim 7001sc'nin Amerika fiyatı bunlardan 400 dolar daha pahalı. Demek ki buraya getirseler 16-17000 olurdu fiyatı.

7001 sc nin Amerika fiyatı nedir kaç $ dır acaba üstad...

http://www.bootic.com/definitive-technology/electronics/audio/audio-components/speakers/definitive-technology-bp7001sc

1.899$ mış liste fiyatı, alttaki linktede ikinci eli var, açıklamasında da satışta olduğu dönemde çiftinin 3.500$ olduğunu yazmış.

Forumda da konusu var 2007 de açılmış, Türkiye satış fiyatı : 4.500 Usd + K.D.V. = 5310 Usd (Çifti) olduğunu belirmişler.

GoldenEar Triton One Amarika fiyatı 5000$ Forum Audio 14.500TL den listelemiş %10 iskonto yapsa 13.000TL falan gelir Amerikaya görede normal fiyat.Teknika 7001 sc leri fiyat olarak biraz abartmış gibime geldi...Yani nasıl 16-17000TL oluyor anlamadım...

Evet Amerika'ya göre iyi fiyat üstüne geçirmemişler, veya nakit fiyatınıda yazmış olabilirler yanlışlıkla
    Çünkü burda 17.200 TL, havale 16.000 TL

http://www.sessistemi.web.tr/Triton-One-Tower-Cift,PR-11039.html

Forum Audio Kdv siz fiyatımı koymuş ne acaba😀

• aydinsakaryali A kullanıcısına yanıt
    Definitive'nin aktif serisinin Super Towers Bp7001Sc modelinin Avrupa pazarı için 220 Volt olanları 4650 Usd + KDV, Bp7000Sc modeli Avrupa için 5950 Usd + KDV'den satışa sunuldu. Baktığın modeller 120 Volt ve sadece Amerika pazarı için satışa sunulan ürünler. Ayrıca Şu an Bp 10 pasif serilerinin bile Türkiye fiyat ortalamasını karşılaştırdığın zaman zaten gene 16-17000 fiyat ortalamalarına geliyor.

GoldenEar'lar Bp7001Sc'nin yanında hem sürücü çapları olarak hem de cüsse ve ebat olarak bayağı bir küçültülmüş. Definitive'nin yeni serileri de öyle. Her 2 markanında neredeyse tüm serilerini dinlemiş biri olarak Bp7001Sc'nin ciddi anlamda farklı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Zaten GoldenEar'lar da ilk geldiğinde dinletisine özel olarak davet edilmiştim. Ne de olsa Sandy amcanın yeğeni sayılırız. Tower kolonda cüsse olacak bence. Benim iri ve cüsseli kolonlara karşı acayip bir zaafım var. Zamanında 7000 getirtebilseydim 7000 de alırdım ama maalesef 220 volt stoklarında yoktu fabrikanın. Ben de o durumda Bp7001Sc'leri aldım ve 4 ay gelmesini bekledim. Bp10'larla 4 ay idare ettik. İki marka arasında şahsen benim seçimim gene 7001Sc veya 7000Sc olurdu. Hayvani bir kabin. Muhteşem bir güç ve detay. Seviyorum abi ben Definitive'yi. Ama tabi ki sonuçta hepsi amca çocukları. Sandy Gross bizim abimiz. O ne yaparsa bizim gönlümüzdedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknika -- 24 Aralık 2014; 21:26:44 >

• aydınsakaryalı İstanbul'daysan bana dinletiye beklerim.
  • quote:

aydınsakaryalı İstanbul'daysan bana dinletiye beklerim.

İstanbul Fatih teyim hocam..

• Gelsene Cumartesi dinletiye.

• teknika kullanıcısına yanıt
    Hocam GoldenEar Tecnology Triton One da pek ufak tefek sayılmaz 140cm. 40kg.civarı

Tabiki değil de Bp7001Sc onun yarısı kadar daha iri ve ağır.
  • Definitive'yi yakından tanıyalım.

DEFINITIVE CLUB

DEFINITIVE CLUB

DEFINITIVE CLUB

• teknika kullanıcısına yanıt

• Bunlar da diğer modellerinden bazıları! Hepsini eklemedim.

DEFINITIVE CLUB

DEFINITIVE CLUB

DEFINITIVE CLUB

DEFINITIVE CLUB

DEFINITIVE CLUB

Biri ödül ve review mi? Dedi!

DEFINITIVE CLUB

• Hiç öyle bir özentim olmadı.
    7001SC ile Triton One arasında hacim olarak %14,6 'lık bir fark oluşuyor sanırım ... Ancak sahibine gözle iki katı gibi görünüyor olabilir...
  • HI-DEF-MAN kullanıcısına yanıt

• Eee. Boşuna dememişler. Kargaya yavrusu Şahin görünür diye.
  • Yahu hazır bu hafta karar alınmışken Cumartesi dinletiye gelmek isteyenler benim topic'e yazsınlar veya bana Pmail atsınlar.
  • Teknika hocam BP 3000TL için penta nın yayınlamış olduğu bi sayfa varmı?

• Var. Hatta 2004 tee heralde Home Elektronik dergisiyle özel bir sayı dergi yayınlanmış. Orada Definitive'nin eski ve yeni tüm modelleri var. Çok detaylı şekilde ve inxelemeler de var. Bende o sayı da var. Babiş62 de istedi. Yarın dergiyi depodan çıkarabilirsem onu da buraya bilgi amaçlı foto ekleyeceğim. Definitive hakkında çok detaylı bir döküman. Bende bir çok katalog ve inceleme yazıları da var. Onları da buraya ekleyeceğim.

• 
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.