Şimdi Ara

DEFINITIVE CLUB (257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.179
Cevap
42
Favori
332.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ürünler Çin'de pek çok marka için fason üretilen ürünler. Benzer ürünler içerisinde tek tercihim Belkin Surgemaster HD extreme olur. Fiyatı da 80-90 Tl civarında. Ölçümlerimde Filtrasyon çok daha etkili. MediaMarkt'da, Teknosa da bulabilirsiniz.
  • http://www.teknosa.com/urunler/110270911/belkin-f9m823yy2m-gry-akim-duzenleyicigoruntu

Bunun MediaMarkt Beylikdüzü'nde ana kapıdan girince hemen 3.-4. sepette Hd Extreme serisi var. HDMI kablo hediyeli. Fiyatı da zannedersem 79 veya 89 TL olması lazım.
  • astramastra kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler Serdar'cığım.Bu arada Specta perde için ayrıca teşekkür ederim.Renk doygunluğu,kontrast artımı bayağı etken oldu..Birde oda büyük olaydı görüntüyü 3mt izlemenin keyfini daha alamadım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknika

Babiş62 senin sorduğun Definitive kolonların arkası.

DEFINITIVE CLUB

Hımm evet bendeki Bp2000tl nin bir önceki versiyonuymuş demekki..Ama keşke o low eqolation potası devam etseymiş çok iyi olurdu..
    Power cord direkt çıkışı kofti olmuş
    Ama tabiiki o zamanki düşünceler.Ama bugün bile emsalsiz üniteler..Biampli ve threampliye cevap vermesi gibi..

• sakgoz79 kullanıcısına yanıt
    Evet tunçmatik surge tiplerinden.Katılıyorum sözlerinize bir arkadaşla beraber 3 adet almıştık.4 yıl oldu hem arkadaştakiler hem bendeki maşaallah iyi götürdü..Akım koruma özelliği olsun,sağlamlığı olsun fiatına göre iyi iş çıkarıyor.Hele bütün sisteme standby da bile elektrik göndermeyip, herhangi bir kumanda ile tekrar start alması süper bir özellik.
    Ama tabiiki yakında monster signatür 5100 koyucam yerine..

• quote:

http://www.audioreview.com/cat/speakers/surround-speakers/definitive-technology/bpvx-p/prd_119402_2742crx.aspx

DEFINITIVE CLUB

DEFINITIVE CLUB

Bunlardan bulursam kesin alırım billa..
    Tufan sabah sabah kanıma girme
    Zaten dolby atmos için ne yaparım derken..

• Onun içinde Definitive aparat çıkarmış.

• quote:

http://www.teknosa.com/urunler/110270911/belkin-f9m823yy2m-gry-akim-duzenleyicigoruntu

Bunun MediaMarkt Beylikdüzü'nde ana kapıdan girince hemen 3.-4. sepette Hd Extreme serisi var. HDMI kablo hediyeli. Fiyatı da zannedersem 79 veya 89 TL olması lazım.

Cihaz bununla aynı ise deneyeyim, çoklu priz ihtiyacım var süpermarketlerde satılan özelliksiz olanların fiyatları bile az değil:

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/BELKIN-6-Soketli-1940-Joule-2-m-Akım-Korumalı-Priz-F9S620QY2M,103452,504211,1495007.html?langId=-14

Bendeki sorun aktif hoparlörler aynı prize bağlı olmasa bile bilgisayar açılınca çok fazla gürültü alıp duyulur hale getiriyor, forumda bir ara bahsi geçen gürültü önleyici ürünler kadar iş görebilir mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Definitive'nin amca oğulları görücü huzurunda.

DEFINITIVE CLUB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknika -- 24 Aralık 2014; 10:17:02 >
  • babiş62 hayırlı olsun yeni sehpaların
    çok şık görünüyorlar. Ayakların içini doldurmuş olmanızda isabet olmuş
  • quote:

Definitive'nin amca oğulları görücü huzurunda.

DEFINITIVE CLUB

Benim Amcaoğulları

• Bizim Triton Two ile One farkı neymiş öyle ya, bu kadar olduğunu tahmin etmiyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thermaltake

Bizim Triton Two ile One farkı neymiş öyle ya, bu kadar olduğunu tahmin etmiyordum

Hocam liste fiyatları biri 14.500TL diğeri 8.750TL fark olsun artık.Zaten One benim odaya büyük gelir Two dan oldukça memnunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydinsakaryali -- 24 Aralık 2014; 18:13:32 >
  • Benim 7001sc'nin Amerika fiyatı bunlardan 400 dolar daha pahalı. Demek ki buraya getirseler 16-17000 olurdu fiyatı.

• quote:

Benim 7001sc'nin Amerika fiyatı bunlardan 400 dolar daha pahalı. Demek ki buraya getirseler 16-17000 olurdu fiyatı.

7001 sc nin Amerika fiyatı nedir kaç $ dır acaba üstad...

• quote:

Orijinalden alıntı: aydinsakaryali

quote:

Benim 7001sc'nin Amerika fiyatı bunlardan 400 dolar daha pahalı. Demek ki buraya getirseler 16-17000 olurdu fiyatı.

http://www.bootic.com/definitive-technology/electronics/audio/audio-components/speakers/definitive-technology-bp7001sc

1.899$ mış liste fiyatı, alttaki linktede ikinci eli var, açıklamasında da satışta olduğu dönemde çiftinin 3.500$ olduğunu yazmış.

Forumda da konusu var 2007 de açılmış, Türkiye satış fiyatı : 4.500 Usd + K.D.V. = 5310 Usd (Çifti) olduğunu belirmişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thermaltake -- 24 Aralık 2014; 19:03:40 >

• Thermaltake kullanıcısına yanıt
    Yuzde 10 da nakit indirimi ile 10000 tl iyi mis sagol bilgi için

• quote:

Orijinalden alıntı: Thermaltake

quote:

Orijinalden alıntı: aydinsakaryali

quote:

http://www.bootic.com/definitive-technology/electronics/audio/audio-components/speakers/definitive-technology-bp7001sc

1.899$ mış liste fiyatı, alttaki linktede ikinci eli var, açıklamasında da satışta olduğu dönemde çiftinin 3.500$ olduğunu yazmış.

Forumda da konusu var 2007 de açılmış, Türkiye satış fiyatı : 4.500 Usd + K.D.V. = 5310 Usd (Çifti) olduğunu belirmişler.

GoldenEar Triton One Amarika fiyatı 5000$ Forum Audio 14.500TL den listelemiş %10 iskonto yapsa 13.000TL falan gelir Amerikaya görede normal fiyat.Teknika 7001 sc leri fiyat olarak biraz abartmış gibime geldi...Yani nasıl 16-17000TL oluyor anlamadım...

• quote:

Hocam GoldenEar Triton One Amerika satış fiyatı 5000$

• 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.