Şimdi Ara

DC Universe Online (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.437
Cevap
10
Favori
168.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: melihgezer

quote:

Orijinalden alıntı: 4TL4NT1S

quote:

bu vitalization itemlerini nasıl kullanacağız ?

yok mu şuna cevap verebilecek biri ?

Vital itemleri troll olanlar kullanır yani manacıysan kullanırsın power ın desteklemiyorsa kullanamazsın zaten mantığı olmaz

dostum devam ediyorum kötü taraftayım az çok öğrendim oyunu pvp ve pve itemlerini elimden geldiğince diziyorum. gene eksik ve anlamadığım kısımlar var oyuna geldiğinde söyle nickimi yazayım pm at

• quote:

quote:

quote:

quote:

bu vitalization itemlerini nasıl kullanacağız ?

yok mu şuna cevap verebilecek biri ?

Vital itemleri troll olanlar kullanır yani manacıysan kullanırsın power ın desteklemiyorsa kullanamazsın zaten mantığı olmaz

dostum devam ediyorum kötü taraftayım az çok öğrendim oyunu pvp ve pve itemlerini elimden geldiğince diziyorum. gene eksik ve anlamadığım kısımlar var oyuna geldiğinde söyle nickimi yazayım pm at

EU dasın dimi

• aynen dostum
  • 4TL4NT1S kullanıcısına yanıt
    SneakyWoman benm isim ekle arkadaşlığa sende yaz yada
  • _Arthur_ benim nick. pm falan nasıl atılıyor nasıl ekleniyor bilmiyorum ya bana yaz sen oyundayken ekle ama bana da söyle nasıl yazacağımı okumakla kalmayayım
  • Oyunu daha önce denemiştim güzel oyun türk varsa oynanır.
  • quote:

_Arthur_ benim nick. pm falan nasıl atılıyor nasıl ekleniyor bilmiyorum ya bana yaz sen oyundayken ekle ama bana da söyle nasıl yazacağımı okumakla kalmayayım

Deneme
  • hiç oyunda yoksun hacı kaç kere girdim :D göremedim seni ekledim ben friende
  • hacı genelde akşamüzeri ve gece online oluyorum arkadaş ekleme kısmını buldum ekledim ben de seni
    bende legenadry üyelik bitmiş doğal olarak :D sadece legend pwp yapıyorm
  • iyi pvp attık ama yarın online olacak olursan şu hero öldürme görevlerini halledelim seninle hazır seni bulmuşken
    Ayıpsın
  • o değilde 2 kere 8 kişilik gruplara girdim o trimpu mudur nedir ondan vermedi neden olabilir
  • quote:

o değilde 2 kere 8 kişilik gruplara girdim o trimpu mudur nedir ondan vermedi neden olabilir

onlar haftada 1 kez girersin bazılarınada haftada değil ayda girersn nerdeyse :D
  • quote:

quote:

o değilde 2 kere 8 kişilik gruplara girdim o trimpu mudur nedir ondan vermedi neden olabilir

onlar haftada 1 kez girersin bazılarınada haftada değil ayda girersn nerdeyse :D

dediğim gibi kardeş

• Bu oyun işleri biraz karışık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightwing

ulan ilk çıktığında kurmuştumda 1 saat nerdeyse karakter oluşturmayla uğraşmıştım, o kadar detaylıydı sistem

O kadar detaylıysa iyidir hadi başlayak.
  • ya piskopat adam kotam geçince geliyorsun değil mi!!! neyse araştıralım başlayalım olmadı ama ben biraz gecikirim ona göre
  • quote:

ya piskopat adam kotam geçince geliyorsun değil mi!!! neyse araştıralım başlayalım olmadı ama ben biraz gecikirim ona göre

Bende de 3 mbs hız var 1 günde 20 gb falan anca iniyor.Ay başına kadar 3-5 oyun indirip bir daha download falan yapmam ben kotayı aşınca oyunlarda lag oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

quote:

ya piskopat adam kotam geçince geliyorsun değil mi!!! neyse araştıralım başlayalım olmadı ama ben biraz gecikirim ona göre

Bende de 3 mbs hız var 1 günde 20 gb falan anca iniyor.Ay başına kadar 3-5 oyun indirip bir daha download falan yapmam ben kotayı aşınca oyunlarda lag oluyor.

lanetler olsun bu kota olayına neyse bakalım in-di-re-lim madem deneyelim
    bu in-di-re-lim kelimesini neden yanlış anlıyor bu donanımhaber ya ****

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nightwing -- 18 Ağustos 2014; 2:08:59 >

• 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.