Şimdi Ara

DC Universe Online (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.437
Cevap
10
Favori
168.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ParZ

Arkadaşlar oyuna çok uzun zamandır girmiyorum ama DH'den US'ta oynayan var mı

us tayım hero cr59
  • EU oynamak için yüklüyorum :P
  • Dc de Yeni Bir Lig Kuracagız.
    Elektrik
    2 Nature(Dpslerdir Baya Saglam)
    1 Tank(Fire-Dps Vs Pve İcin Set. Baya Saglam)
    1 Earth

Oyundaki Adlar
    TRPhoenix
    xJinxKazama
    cumaliii
    Dead Poet
    iCraw

Rc Kullanıyoruz.Team Speak Gibi Program
    Tam Adı:Raidcall Üye Olup Giris Yaptıgınızda Sol Üst Tarafta İd Kısmına 4771541 Yazip Enterladıgınızda Bizim Rc Oyun Odamıza Gırıs Yapıp Iletısıme Gecmıs Olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRPhoenix -- 18 Ağustos 2012; 23:41:29 >
  • eu Level 15 :) yeni başladım. Ben fire / fly / hand blast çok çözebilmiş değilim zaten ya hiç türke rastlamadım allah rızası için biri davet arkadaşlık vs gönderebilirmi nick akineton
  • fire hand balst için en iyi skiller hangileri birde nasıl itemler kullanmalıyım son olarakta hand blasti skilleri sıfırkadığımda değiştirebilirmiyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRPhoenix

Dc de Yeni Bir Lig Kuracagız.
    Elektrik
    2 Nature(Dpslerdir Baya Saglam)
    1 Tank(Fire-Dps Vs Pve İcin Set. Baya Saglam)
    1 Earth

Oyundaki Adlar
    TRPhoenix
    xJinxKazama
    KaTiLSaN
    iCraw

Rc Kullanıyoruz.Team Speak Gibi Program
    Tam Adı:Raidcall Üye Olup Giris Yaptıgınızda Sol Üst Tarafta İd Kısmına 4771541 Yazip Enterladıgınızda Bizim Rc Oyun Odamıza Gırıs Yapıp Iletısıme Gecmıs Olursunuz.

Vay selam :D MegaFlash ben :D Gelirim.
  • us mu daha kalabalık eu mu arkadaşlar ?
  • Arkadaşlar oyuna giremiyorum ne sıkıntı var? Siteden siteye atıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuflu pasta

30 level mor setleri almam için sadece sc almak yeterlimi yoksa illa ki legend üyelik sahibi mi olmak lazım

gerek yok legende falan bence t2 setini tamamlayana kadar legende gerek yok
  • ya beyler stationa giriş yapıyorum ama dc ye giriş yapmıyor cıldırmak üzereyim ? yardmcı oalbilcek varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lossforce

ya beyler stationa giriş yapıyorum ama dc ye giriş yapmıyor cıldırmak üzereyim ? yardmcı oalbilcek varmı ?

ticket at :(
  • Oha okadara kadarmı diyorsun :S account change needed diyor giriyorum deniyorum olmuyor soeye giriş yapıyorum kusursuz ama oyuna girmiyor cıldırmak üzereyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: lossforce

Oha okadara kadarmı diyorsun :S account change needed diyor giriyorum deniyorum olmuyor soeye giriş yapıyorum kusursuz ama oyuna girmiyor cıldırmak üzereyim

prosiebensat1 falan yazıyorsa hesabını prosieben ile birleştirmen gerekiyor
  • Arkadaşlar görüldüğü gibi ben bu forumda yeniyim ve yanlış yere yazdıysam kusurabakmayın şimdiden.
    Öncelikle bende bu oyuna başladım ve bu 16 gblik eziyete katlandım.

Sormak istediklerim şunlar:
    1)Herolardan süpermenim pvp serverindeyim 1 günde 8 lvl kastım bow fire superspeed(arkadaşlar eksiklik yapmışmıyım uyarırsanız sevinirim) :))
    2)bir oyun tanıtım videosu vardı adamlar süpermen seçmiş onun özelliğini taşıyordu gözünden ışın çıkarıyordu lvlide sanırım 15 veya 21 di bu nasıl oluyor banada açıklarmısınız
    3)Bu en çok merak ettiğim lütfen buna bi açıklama getirin kafayı yiyeceğim --> Ben bir görev aldım görevde legend pvp de arksum mu ne ona gir diyor[Yanlış yazdım biliyorum 2 gündür uyumuyorum ] girdim ready yapmam için karakter yani ordan bişi seçmem lazım ancak hepsi kilitli görevde bu yani bu ne saçma bir iş hem görevi veriyor hem kilitli derdim ama böyle bişi yapmları için onların aptal olmaları gerek diye düşünerek galiba bir yolu var kilit açmanın bedavadan biliyorsanız söyleyebilirmisiniz kafayı yiyeceğim :(

ŞİMDİDEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM Nickim: Vodgah eklemek isteyen veya clan alıp yardım etmek isteyen varsa lütfen ulaşın biz yeniyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: CanerArtar

Arkadaşlar görüldüğü gibi ben bu forumda yeniyim ve yanlış yere yazdıysam kusurabakmayın şimdiden.

1)Herolardan süpermenim pvp serverindeyim 1 günde 8 lvl kastım bow fire superspeed(arkadaşlar eksiklik yapmışmıyım uyarırsanız sevinirim) :))
    2)bir oyun tanıtım videosu vardı adamlar süpermen seçmiş onun özelliğini taşıyordu gözünden ışın çıkarıyordu lvlide sanırım 15 veya 21 di bu nasıl oluyor banada açıklarmısınız
    3)Bu en çok merak ettiğim lütfen buna bi açıklama getirin kafayı yiyeceğim --> Ben bir görev aldım görevde legend pvp de arksum mu ne ona gir diyor[Yanlış yazdım biliyorum 2 gündür uyumuyorum ] girdim ready yapmam için karakter yani ordan bişi seçmem lazım ancak hepsi kilitli görevde bu yani bu ne saçma bir iş hem görevi veriyor hem kilitli derdim ama böyle bişi yapmları için onların aptal olmaları gerek diye düşünerek galiba bir yolu var kilit açmanın bedavadan biliyorsanız söyleyebilirmisiniz kafayı yiyeceğim :(

ŞİMDİDEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM Nickim: Vodgah eklemek isteyen veya clan alıp yardım etmek isteyen varsa lütfen ulaşın biz yeniyiz

o legend görevinde sana maille robin gelmesi lazim onu alıp sağ tıklayıp aktif ediyosun

• Ya oyun iyi hoşta 17GB çok fazla bir oyun için. Heleki 1mbit internetle indirmek ölüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan61

quote:

Arkadaşlar görüldüğü gibi ben bu forumda yeniyim ve yanlış yere yazdıysam kusurabakmayın şimdiden.

o legend görevinde sana maille robin gelmesi lazim onu alıp sağ tıklayıp aktif ediyosun

Kardeşim görevde hiçbirşey açılmadı yine bide öbür sorularımıda yanıtlıyabilirmisin :D

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bozcan61

quote:

Kardeşim görevde hiçbirşey açılmadı yine bide öbür sorularımıda yanıtlıyabilirmisin :D

dps misin tank mısın ya da ne olacaksın 30 lvlden sonra char build araştirmalısın, mantığını kavrayınca anlıyorsun zaten :)
    tavsiyem 30 kadar martial art dual weid gibi silahlar kullan
    o gözden ışın çıkarma falan iconic skillerde bakarsın oraya :)
    wachtowerda skill stat sıfırlama yeri var ihityacın olabilir :)
    oyun asıl 30 lvlden sonra başlar uyarlamalıyımki ilerde illaki dlc(ler) alman gerekecek :)

• oyun icinde ucmayı akrobata cevirebiliyormuyuz
  • Arkadaşlar oyunu steam'den yükledim ama us account a bağlanıyorsun git eu account u aç dedi. Oyunu yeniden indirecekmiş falan ben pek anlamadım yükle dedim ama zaten eskiden eu şeklinde yüklemeye çalıştığımda hata vermişti oyunu. Yardım edebilecek var mı?
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.