Şimdi Ara

DAVULCULAR >> YAMAHA - DTXplorer - DTX400K - DTX450K - DTX500K - DTX540K

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar en fazla 1300-1400 liraya YAMAHA - DTXplorer - DTX400K - DTX450K - DTX500K - DTX540K çeşitlerinden birini ikinci el olarak almayı düşünüyorum. Aralarındaki fark nedir ve hangisini tavsiye edersiniz? Yamaha haricindeki markaları da önerebilirsiniz. -

• Hiç mi davuldan anlayan yok ? Up up up
  • Roland al arkana bakma dostum. Yamaha'da iyidir ama Roland varken diğerlerinin adı geçmez bana göre.

400K'yı sırf kick pedalı yüzünden bile listeden çıkarabilirsin. Gerçek bir kick ile öğrenmen önemli.

540K bildiğim kadarıyla 5000TL civarında nasıl alacaksın merak ettim

Ben olsam DTXplorer veya 500K alırdım
  • The Unforgiven T kullanıcısına yanıt
    400k kullaniyorum memnunum single pek kullanmadigim icin sıkıntı cekmiyorum. ki cogu ritmide algiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarja Turunen kullanıcısına yanıt
    Daha önce deneme fırsatım oldu gerçek kicklerin yerini tutamıyor bana göre
    caught somewhere calmiyorsan sıkıntı yok

• davulcular için güzel bir film
    http://www.imdb.com/title/tt2582802/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    6 senedir çalıyorum zaten davul. yeni başlamıyorum yani :) stüdyo ya para dayanmıyor o yüzden elektronik alıcam. Akustiklerin en ince noktalarına kadar bilirim de şu elektroniklere hiç kafam basmıyor. Roland ları biraz araştırdım. ikinci el olarak aradığım fiyat aralığında roland td3 ve bulunabilirse td4 var. yamaha 400k pek hoşuma gitmedi zaten. yamaha 430k var sound ları çok iyi fakat o da türkiye de yok bulamadım. en temizi DTXplorer gözüküyor. merak ettiğim şey 450k ile farkı ne ? bu yamaha serisi 400k dan başlayıp 950k ya kadar gidiyor. DTXplorer hangi aralıkta 450k 500k arasında mı? :))
  • Tarja Turunen kullanıcısına yanıt
    caught somewhere in time ı e-drum la harcamak hiç hoş değil bence :) denenmemeli. 400k nın tek dezavantajı arkadaşın da dediği gibi kick pedalı. yani benim için öyle. kick e vurunca o vuruş hissini vermeli. avantajı ise tabiki fiyatı. dtxplorer hakkında ne düşünüyorsun?
  • shunjikou S kullanıcısına yanıt
    Modülleri farklı diye biliyorum.

DTXplorer eski bir davul diye hatırlıyorum, büyük ihtimalle modül özellikleri olarak 450K ile eşdeğerdir. 500K'nın modülü daha iyi diye aklımda kalmış.
    katılıyorum

• bu davulları app store daki uygulamalara aktarabilmek için bir kablo gerekiyormuş sanırım bu kablonun adı nedir ve fiyatı ne civardadır bilen var mıdır?
  • seventhson S kullanıcısına yanıt
    Hocam hem sizin için hem de kendi merakım için oturup biraz araştırdım Sanırım kablonun adı i-UX1. Amazon ve Ebay'de biraz bakındım fiyatı ortalama 65-100 dolar arası
  • Çok teşekkür ederim ellerin dert görmesin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.