Şimdi Ara

D-SMART+Smile İnternet Kampanyası İle İlgili Herşey (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.133
Cevap
5
Favori
115.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xsea

Bu firmların topu 5 para etmez ya. 2 gün once devir işlemi için başvurdum hala işleme alınmamış diyorlar. Nisan 1 oldugu anda fatura otamatik işliyormuş . Ne kadar karektersiz insanlar yarında geçiş olmazsa kapattırıcam ttneti.

bana geçiş yaparsanız 1 haftayı bulur demişlerdi seni bilgilendirmediler mi bu şekilde? hemen alasın diye aksini söylemiş olabilirler tabi ''düzgün'' çalışanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: latrell8

quote:

Bu firmların topu 5 para etmez ya. 2 gün once devir işlemi için başvurdum hala işleme alınmamış diyorlar. Nisan 1 oldugu anda fatura otamatik işliyormuş . Ne kadar karektersiz insanlar yarında geçiş olmazsa kapattırıcam ttneti.

bana geçiş yaparsanız 1 haftayı bulur demişlerdi seni bilgilendirmediler mi bu şekilde? hemen alasın diye aksini söylemiş olabilirler tabi ''düzgün'' çalışanlar

bana telefonla teklifte bulundular,okeyledim.okeylediğimin ertesi günü dsmart çılar gelip kurulumu yaptı,ondan sonraki gün akşam üstüde smile adsle geçişim yapıldı.geçiş yapılır yapılmazda modemim kargoya verildi 3gün sonunda modem gelmiş,hattım geçmiş,dsmartım kurulmuştu.

çoğu kişinin 1 haftayı buluyormuş sanırım işlemleri.fatura döneminizden sonra geçiş olursada ttnet kullanılan günün ücretini kesiyormuş.
  • quote:

Kardeş ben ay ortasında geçtim ttnet de smile de yarım ay için kısmı fatura kesmiş. 17 şubat gibi smile geçmiştim 17-29 şubat ve 1-31 mart faturası beraber kesildi.

ttnet de 17 şubata kadar olan günler için 14,21 TL yansıtmış.

Yani şuan bir sorun yok gibi gözüküyor. Ayın 28 inde de geçsen birinde geçsen farketmez. Ama smile bağlantıyı kapatırırken veya hattı taşırken kısmi fatura düzenlemeye bilir. Onu da kapattırırken düşünürsün.
  • ben 14mb. ArapNET kullanıyorum,senelerdir hız düşmedi hiç,fiyat 64 tl oldu,sözleşme bitti, burayı bırakıp Smile-DsmartHD ye geçsem,AKK uygulayıp hızı düşürürler mi acep?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaya727

quote:

Kardeş ben ay ortasında geçtim ttnet de smile de yarım ay için kısmı fatura kesmiş. 17 şubat gibi smile geçmiştim 17-29 şubat ve 1-31 mart faturası beraber kesildi.

Yani şuan bir sorun yok gibi gözüküyor. Ayın 28 inde de geçsen birinde geçsen farketmez. Ama smile bağlantıyı kapatırırken veya hattı taşırken kısmi fatura düzenlemeye bilir. Onu da kapattırırken düşünürsün.

Hocam smile da bi sorun yok ttnetin serefsizligi sadece . İsi yokusa surerek 1 aylik fatura daha kitliycekler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Hocam smile da bi sorun yok ttnetin serefsizligi sadece . İsi yokusa surerek 1 aylik fatura daha kitliycekler

Kardeş ben anlatıyorum sana ama...

1 günlük için 1 aylık fatura çıkarmazlar. sana 1 günlük fatura çıkarırlar. Ara ttnet müşteri hizmetlerini sor emin ol. Bana kullandığım gün kadar çıkardılar.

alylık 55 TL ödüyorsan. 55/30:1,83

diyelim ayın üçünde geçtin: 1,83x3:5.49 hadi sen 6 de.

Ben daha sordum hesabı böyle yapıyoruz dedi ttnet. yani 1 gün için 1 aylık fatura çıkarmayız dediler. Çıkaranlar yok mu var.

mesela Turkcel 1 gün bile olsa tarifeyin faturasını çıkarır. Avea da günlük hesap eder.

Sana tavsiyem ttneti ara öğren rahatla. Germe fazla kendini sakin ol
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kardeş ben anlatıyorum sana ama...

1 günlük için 1 aylık fatura çıkarmazlar. sana 1 günlük fatura çıkarırlar. Ara ttnet müşteri hizmetlerini sor emin ol. Bana kullandığım gün kadar çıkardılar.

alylık 55 TL ödüyorsan. 55/30:1,83

diyelim ayın üçünde geçtin: 1,83x3:5.49 hadi sen 6 de.

Ben daha sordum hesabı böyle yapıyoruz dedi ttnet. yani 1 gün için 1 aylık fatura çıkarmayız dediler. Çıkaranlar yok mu var.

mesela Turkcel 1 gün bile olsa tarifeyin faturasını çıkarır. Avea da günlük hesap eder.

Sana tavsiyem ttneti ara öğren rahatla. Germe fazla kendini sakin ol

Aynen kardeşim dediğin gibi oluyormuş o yüzden sakinim konustugum 5.kişi bunu belirtti ya
  • 24 ay taahhut cok yeminliyim taahute girmem hele 24 ay hic girmem
  • Ben de taahhüt konusunda çok endişeliyim. Ama girdik birkere. Telefonla aradım smile 4mb limitsiz + maxi hd paketi aldım. 40Tl aktivasyon ücreti alıyorlar. 92 TL 24 ay. 8 fiyatı yemedi (119tL). Dsmartı da sevmem ama Türk kanalları HD bakarım, F1 ve motogp de var. Arasıra da maç seyretsem yeter. 4mbiti de veremeyeceklerini zannetmiyorum. Şu anki hattım 16mbiti çok rahat kaldırıyor. Haydi hayılrısı.
  • AKN Konusunda bir açıklama yapayım. ben bu ay 50 gb ı geçtim. Bugün maç izledim 1 mb ye düşürmemişler. 1.9 ile 4 mb arası bağlantım vardı.

Sizlerinki nasıldı? Düşen düşmeyen kimler var?
  • Arkadaşlar bizim evde Atlanta HD box uydu alıcısı var. Bu kampanya ile kutu ile beraber bildiğim kadarıyla dsmart modül kartı geliyor. Bu kartı direk Atlanta'ya taksam çalışma durumu var mı?
    Turksat-Eutelsat-Hotbird ve Astra uydularını izleyebiliyorum. Bu yüzden aynı anda 2 kutu kullanmam pek mümkün değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DasheriM

Arkadaşlar bizim evde Atlanta HD box uydu alıcısı var. Bu kampanya ile kutu ile beraber bildiğim kadarıyla dsmart modül kartı geliyor. Bu kartı direk Atlanta'ya taksam çalışma durumu var mı?
    Turksat-Eutelsat-Hotbird ve Astra uydularını izleyebiliyorum. Bu yüzden aynı anda 2 kutu kullanmam pek mümkün değil.

Bu kampanya modulleri kapsamıyor dediler bana. Yani sadece kart veya modül vermiyorlar. ayrıca kampanya dün bitti. uzatıp uzatmayacaklarını bilmiyorum
  • burada 30 nisan yazıyo son gün
    http://www.smileadsl.com/Campaigns_internet-fiyatina-d-smart-limitsiz-internet.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sword61 -- 1 Nisan 2012; 17:31:24 >
  • quote:

quote:

Arkadaşlar bizim evde Atlanta HD box uydu alıcısı var. Bu kampanya ile kutu ile beraber bildiğim kadarıyla dsmart modül kartı geliyor. Bu kartı direk Atlanta'ya taksam çalışma durumu var mı?

Bu kampanya modulleri kapsamıyor dediler bana. Yani sadece kart veya modül vermiyorlar. ayrıca kampanya dün bitti. uzatıp uzatmayacaklarını bilmiyorum

Hadi ya modül olarak veremiyorlarsa benim pek bir işime yaramıyor. Zaten seneye askere gitme durumum var ve neti %99 ben kullanıyorum. Boşuna 2 sene taahhüte girmenin pek anlamı kalmıyor. Kampanya süresini de 30 nisana uzatmışlar...
  • Arkadaslar Bizim bu d-smartin menüsü 10 saniyede filan geliyor başlarda iyiydi sonradan böyle oldu sebebini çözümünü bilen varmı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Hadi ya modül olarak veremiyorlarsa benim pek bir işime yaramıyor. Zaten seneye askere gitme durumum var ve neti %99 ben kullanıyorum. Boşuna 2 sene taahhüte girmenin pek anlamı kalmıyor. Kampanya süresini de 30 nisana uzatmışlar...

Satış taktiği arkadaşlar.Yıl sonuna kadar gider kampanya merak etmeyin
  • quote:

quote:

quote:

Benim televizyonumda da dahili uydu alıcısı var modül ile katılmak istedim olmadı. ayrıca alabilirsiniz ama bu kampanyadan yararlanamazsınız dediler bende mecburen uydu alıcısı almak zorunda kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.d@y

Arkadaslar Bizim bu d-smartin menüsü 10 saniyede filan geliyor başlarda iyiydi sonradan böyle oldu sebebini çözümünü bilen varmı acaba

Cihazın yazılımını güncelle düzelir. Geçmiş sayfalara bak oralarda yazmıştık. güncelleme hatırladım kadarıyla: cihazın fişini çek. cihazın üzerindeki Ok ve yukarı tuşuna aynı anda basarken cihazın fişini tak. güncelleme çıkar. bir süre sürer. Cihaz yeninden başlayınca düzelir. düzelmezse servise götür.
  • 16mb lik 50akn sd maxi paket 59 tl. Ben bunu dusunuyorum. hem evde sabit telefon yok cep kullaniyoz hemde tv 70 ekran karaduzen sabit tel olmadigi icin ekstradan ucret aliyorlarmi? Birde kurulumda 40 tlmi aliyorlar. Iyce soygun bizim memleket hem dandik otesi net hemde en pahalisi benzine cektiler nolcak
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mr.d@y

Arkadaslar Bizim bu d-smartin menüsü 10 saniyede filan geliyor başlarda iyiydi sonradan böyle oldu sebebini çözümünü bilen varmı acaba

Cihazın yazılımını güncelle düzelir. Geçmiş sayfalara bak oralarda yazmıştık. güncelleme hatırladım kadarıyla: cihazın fişini çek. cihazın üzerindeki Ok ve yukarı tuşuna aynı anda basarken cihazın fişini tak. güncelleme çıkar. bir süre sürer. Cihaz yeninden başlayınca düzelir. düzelmezse servise götür.

cevap için teşekkür ederim güncelleme işini yapamadım ama cihaz fişten çıkıp takınca menü filan düzeldi güncellemeye gerek kalmadı iyi forumlar
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.