Şimdi Ara

D-SMART+Smile İnternet Kampanyası İle İlgili Herşey (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.133
Cevap
5
Favori
115.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu akk'yi uyguladıkları gün aradım zar zor ulaştım müşteri temsilcisine, hattımı kapatmak istediğimi söyledim, tamam bakıcaz dedi kapadı.
    bir hafta oldu hala hattı kapatamadılar, müşteri temsilcisine ulaşmak zor ve bir çözüm sunmuyorlar, 1 haftadır internete giremiyorum nerdeyse 1mb saçmalığı yüzünden.

Sorun yokken güzel, ama işiniz onlara düşünce çözüme ulaşmak imkansız.
  • tamam da akk ttnet de de var zaten ilk uygulamaya koyan ttnet oldu diğerleride ttnet alt yapısını kullandıkları için akk uygulamaya soktular. Smile kapatsam ttnet de de aynı durum olacak en azından dsmart hd var aynı fiyata. ben zaten evden çok dowland yapmıyorum iş yerimde metro internet var ordan indiriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xsea

Valla bende 19 martta geçiş yaptım d-smart ama smile sms kodu gelmedi daha. Başımda yogunluktan pekde ustune dusemedim . Ctesi günü aradılar dedim bu konu tek problemim şu anda diye ama bakalım ne zaman geçiricekler yarın bir daha rahatsız edicem..

geçiş yaptıysan ttnet uzatıyor işleri smile'ın günahı yoktur burda. ben kendim kapadım hattımı smile dan ilk günde geldi şifrem
  • valla bende aynı sorunu yaşıyorum.dsmart kuruldu ayın 20 sinde.ama ttnet'ten geçiş olduğu için port mu boşaltılmamış ne olmuş(bilgisi olan arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olsunlar) o yüzden interneti daha kullanamıyorum.Bakalım bugün belli olacak.bu arada sinema kanalları ile ilgili arkadaşların yazdıklarına istinaden söylüyorum o kanallar 1 ay hediye daha sonra kapatıcaklar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: migraine!

valla bende aynı sorunu yaşıyorum.dsmart kuruldu ayın 20 sinde.ama ttnet'ten geçiş olduğu için port mu boşaltılmamış ne olmuş(bilgisi olan arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olsunlar) o yüzden interneti daha kullanamıyorum.Bakalım bugün belli olacak.bu arada sinema kanalları ile ilgili arkadaşların yazdıklarına istinaden söylüyorum o kanallar 1 ay hediye daha sonra kapatıcaklar :)

Normaldir. ttnet sallaya bildiği kadar sallıyor ama 7 gün içinde geçişin sağlanır. Benimkide 1 hafta sürmüştü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: corwen

Bende maxi paket var ama nedense full pakette olan 4 sinema hd kanalda açık durumda sizde durum nedir arkadaşlar?

Hediye etmişler kardeşim. 1 ay açık sonra kapatırlar.. Doğru düzgün film yakalarsan 1 ay izle.
  • bende de aynı durum oldu arkadaşlar ttnet bekletiyor falan dediler hemen aradım cumartesi gece olmasına ragmen tamam bizden onay çıktı dediler tekrar smile aradım en erken salı açılır dediler bana bundan bahsedilmedi mağdur oldum pazartesi sizle görüşeceğiz dedim. Pazar günü (sözde mesai yok demişlerdi) öğleden sonra msj geldi. Sıkıştırın biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bulutcy

bence smiledan uzak durun,
    bu akk'yi uyguladıkları gün aradım zar zor ulaştım müşteri temsilcisine, hattımı kapatmak istediğimi söyledim, tamam bakıcaz dedi kapadı.
    bir hafta oldu hala hattı kapatamadılar, müşteri temsilcisine ulaşmak zor ve bir çözüm sunmuyorlar, 1 haftadır internete giremiyorum nerdeyse 1mb saçmalığı yüzünden.

Sorun yokken güzel, ama işiniz onlara düşünce çözüme ulaşmak imkansız.

2 sene Dsmart ya da Smile abonesi olup da sorun olmayacağını kimse düşünmesin, arkadaşımız doğru yazmış, Dsmart ve Smile da sorun yokken güzel ama işiniz düşünce sorun yaşayınca müşteri hizmetlerine ulaşın da göreyim, ben aboneliklerimi bunlardan iptal ettirene kadar akla karayı seçtim, hem internet hızımı da vadettikleri hızda tutmuyorlardı, çok şükür kurtuldum, siz siz olun bulaşmadan kurtulun
  • quote:

bende de aynı durum oldu arkadaşlar ttnet bekletiyor falan dediler hemen aradım cumartesi gece olmasına ragmen tamam bizden onay çıktı dediler tekrar smile aradım en erken salı açılır dediler bana bundan bahsedilmedi mağdur oldum pazartesi sizle görüşeceğiz dedim. Pazar günü (sözde mesai yok demişlerdi) öğleden sonra msj geldi. Sıkıştırın biraz.

Sorun tamamen benden kaynaklı oldugunu öğrendim bugun. Ttnet aboneliğim ablamın üzerine oldugu için geçişde sorun olmuş . D-smart benim üzerime olmuştu . Şimdi ben ttnet şubesinden gidip devir yapıcam devir yaptıktan sonra geçişimde gerçekleşicek. Akıllarda bi soru işaret kalmasın . İsyan eden arkadaşlar olmuş. Sorun ararsan ttnet'de bolca var. Biraz da bunu denemek gerekiyor. tv yayını ihtiyacınız varsa bence maxi paket cok doyurur sizi . Gelip burda isyan edip kotulemenin insanlara faydası olmaz zararı olur az objektif olun.
  • Bende bugün itibariyle bağlattım ful hd paketle birlikte.Akşamada milan-barça maçı varmış 3d.Bi izleyek bakalım.
  • 16 mbit limitsiz akn siz

dmsart hd plus full paket

140 küsür

iyi fiyat aslında

sonucta

tv + internet full oluyor..

F1, NBA, ŞL, UEFA, italya ligi vs de var. 3D de var ohh..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FiberOptix -- 27 Mart 2012; 17:36:36 >
  • arkadaslar bende tecrubelerimi paylasayim..

saat 16:00 civari basvurdum (16mb 50gb kotali hd maxi 69TL) paketine basvurdum...daha once ttnet abonesiydim ve hiz testi genelde 9-10mb civari cikiyordu ttnet hiztesti sitesinde..

saat 18:00 e dogru yani 2 saat icersinde gecisimi yaptilar ve sms mesaji geldi cebime, kullanici adi ve sifreyi girdim hemen modeme ve ilk isim hiz testini denemek oldu ttnet sayfasindan ve sonuc cok sasirtici oldu benim icin cunku daha once hic 10mb gecemezken simdi 14mb civari cikiyor hiz..

ben telefon ile veya internet uzerinden degil dsmart bayisine giderek basvurdum ve forumlarda kullanicilarin smile adsl gecisi surecinde gunlerce beklediklerini yaziyorlar dedim, bana elemanin soyledigine gore boyle bisey mumkun degil mutlaka ya belgelerde eksik imzalari vardir veya kimlik fotokopisi eksik vermisler vs, yoksa basvuru eksisksiz yapilmissa en gec 1 gunde gecis olur dedi..benim ttnetten smile adsle gecisim basvurudan sonra 2 saat icerisinde oldu, cok sasirdim dogrusu...

ayrica kampanya ile ilgili fikrimi paylasayim, bence benim gibi zaten internet kullanicilari icin super cunku ben ttnetin 16mb 50gb paketini zaten kullaniyor ve her ay 59tl zaten oduyordum (aslinda komsu ile paylasiyoruz ve kisi basi her ay 30tl) simdi ise sadece 10tl fazla verecegim dsmart HD abonesiyim ve ozellikle benim icin onemli olan nba tv hd ye kavusmus oldum...
  • merhaba arkadaşlar bende ttnet ve müşteri temsilcilerinin alakasız ve terbiyesiz insan olmalarından dolayı cinnet geçirip smile adsl'e başvurdum geçtiğmiz hafta çarşamba akşamı.

ertesi gün 11.00 civarlarında dsmart dan kurulum için aradılar. evde kimse olmayacağı için pazartesiye erteledim. pazartesi sabahtan gelip kurulumu yaptılar. abonelik sözleşmelerine imza atılmasına müteakip, 3 saat içinde kullanıcı bilgilerim telefonuma sms olarak geldi. bugün de modemimi kargoladılar. abone olma sürecinde smile adsl ve dsmart'ın ilgi ve alakasından çok memnun kaldım. yarın modem geldikten sonra hız testi sonucu da paylaşacağım. bu arada ttnetdeyken anca 2 mbit hıza ulaşabiliyordum. 4 defa arıza kaydı bırakmama rağmen sorunumu çözemediler. ilginçtir ki komşumun hızı tam olarak 8 mbit çıkıyor.

yarın görüşmek üzere....
  • Mart ayı kullanımım 54 GB olmuş. Modemden hızıma baktım 8 mb gözüküyor. Online hız testi yaptım orada da 6.921 mb çıkıyor. Bu durumda 1 mb ye düşürmedikleri sonucunu çıkarabilir miyiz? Modem ve hız testi doğru bilgiyi verir mi başka kontrol seçeneği var mıdır?
  • clubnes hayırlı olsun hocam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: deryadeniz76

arkadaslar bende tecrubelerimi paylasayim..

saat 16:00 civari basvurdum (16mb 50gb kotali hd maxi 69TL) paketine basvurdum...daha once ttnet abonesiydim ve hiz testi genelde 9-10mb civari cikiyordu ttnet hiztesti sitesinde..

saat 18:00 e dogru yani 2 saat icersinde gecisimi yaptilar ve sms mesaji geldi cebime, kullanici adi ve sifreyi girdim hemen modeme ve ilk isim hiz testini denemek oldu ttnet sayfasindan ve sonuc cok sasirtici oldu benim icin cunku daha once hic 10mb gecemezken simdi 14mb civari cikiyor hiz..

ben telefon ile veya internet uzerinden degil dsmart bayisine giderek basvurdum ve forumlarda kullanicilarin smile adsl gecisi surecinde gunlerce beklediklerini yaziyorlar dedim, bana elemanin soyledigine gore boyle bisey mumkun degil mutlaka ya belgelerde eksik imzalari vardir veya kimlik fotokopisi eksik vermisler vs, yoksa basvuru eksisksiz yapilmissa en gec 1 gunde gecis olur dedi..benim ttnetten smile adsle gecisim basvurudan sonra 2 saat icerisinde oldu, cok sasirdim dogrusu...

ayrica kampanya ile ilgili fikrimi paylasayim, bence benim gibi zaten internet kullanicilari icin super cunku ben ttnetin 16mb 50gb paketini zaten kullaniyor ve her ay 59tl zaten oduyordum (aslinda komsu ile paylasiyoruz ve kisi basi her ay 30tl) simdi ise sadece 10tl fazla verecegim dsmart HD abonesiyim ve ozellikle benim icin onemli olan nba tv hd ye kavusmus oldum...

hayırlıolsun

BaZıları memnun değil bu kampanyadan ama ben çok memnunum

İnternetim zaten hızlı değildi

Şimdi hem esksiinde hızlı internet hem d-smart gerçekten çok iyi sorun yok

d-smart'da gerçtekn güzel kanllar var

Belgesel kannalları futbol kannaları nba tv falan güzel gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: xsea

quote:

bende de aynı durum oldu arkadaşlar ttnet bekletiyor falan dediler hemen aradım cumartesi gece olmasına ragmen tamam bizden onay çıktı dediler tekrar smile aradım en erken salı açılır dediler bana bundan bahsedilmedi mağdur oldum pazartesi sizle görüşeceğiz dedim. Pazar günü (sözde mesai yok demişlerdi) öğleden sonra msj geldi. Sıkıştırın biraz.

Sorun tamamen benden kaynaklı oldugunu öğrendim bugun. Ttnet aboneliğim ablamın üzerine oldugu için geçişde sorun olmuş . D-smart benim üzerime olmuştu . Şimdi ben ttnet şubesinden gidip devir yapıcam devir yaptıktan sonra geçişimde gerçekleşicek. Akıllarda bi soru işaret kalmasın . İsyan eden arkadaşlar olmuş. Sorun ararsan ttnet'de bolca var. Biraz da bunu denemek gerekiyor. tv yayını ihtiyacınız varsa bence maxi paket cok doyurur sizi . Gelip burda isyan edip kotulemenin insanlara faydası olmaz zararı olur az objektif olun.

valla dostum benim port olayım vardı.port pazartesi boşaldı ama hala internetim gelmedi.Smile çok amatör davranıyo.Telefonda görüştüğüm herkes farklı birşey söylüyo.Mesela bana iss formu varmış onu göndermeniz gerekiyo dedi birtanesi.cuma günü gönderdim cumartesi günü ellerinde oldu ama hiçbir işlem yapmadılar.ben tekrar aradığımda bana ha bugun ha yarın açılacak dendi.bugun konustuğum kız ise iss formunun hala elimize ulaşmadığını söyledi.Bende şaşırdım ben dedim onu geçen cuma günü gönderdim dedim ve bununla ilgili bana hiçbir arkadaşınız bişey söylemedi dedim.(pazar-pazartesi-salı her gün ayrı bir arkadaş ile konuştum)benden gönderi takip no istedi verdim.haaa tamam gelmiş kargonuz dedi!ee ne zaman açılacak dedim bana tekrar 48 içinde dedi.bana cuma günüden beri 48 saat deniyo dedim ve ayrıca neler soyledim.Aklıma gelmişken bide şunu söyliyim dedim.benim ttnet aboneliğim annemin üzerine dedim acaba onun göndermesi mi gerekli iss geçiş formunu dedim.hayır dedi sizin üzerinize olacağı için sizin göndermeniz gerekiyo dedi.bakın konuşmamız kayıt altında dedim benim yapmam gereken başka birşey yok dimi dedim?o da hayır maksimum 48 içinde açılacak internetiniz dedi bakalım bekliyoruz sabırla.

burdan şunu söyliyim hızını yada kotasını akn sini bilmem ama bence çok amatör bir firma.Kesinlikle telefon başındakiler birbirinden birhaber.Burdan şunu anladık herşey üye yapana kadar...
  • bu arada yeni üye olmayı isteyen arkadaşlara internet ile ilgili birşey paylaşayım her ne kadar benim interneti daha kullanamamışken :)

16mb a kadar 5gb kotalı yani 5gb aşınca ekstra fatura gelecek.oda her 1 gb 10 tl gibi bir rakam yanılmıyosam.

16 mb a kadar 50gb limitsiz yani 50gb aşınca sadece hız düşecek.Ben bunu bizzat öğrendim ve teyit ettirdim.Umarım yeni üye olacak arkadaşlara yardımcı olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: migraine!

bu arada yeni üye olmayı isteyen arkadaşlara internet ile ilgili birşey paylaşayım her ne kadar benim interneti daha kullanamamışken :)

16mb a kadar 5gb kotalı yani 5gb aşınca ekstra fatura gelecek.oda her 1 gb 10 tl gibi bir rakam yanılmıyosam.

16 mb a kadar 50gb limitsiz yani 50gb aşınca sadece hız düşecek.Ben bunu bizzat öğrendim ve teyit ettirdim.Umarım yeni üye olacak arkadaşlara yardımcı olurum.

Evet 16 MB 50 GB AKN li olan paket. Aylık 69 TL Olması lazım. Yani HD kutu ile beraber.
  • Bu firmların topu 5 para etmez ya. 2 gün once devir işlemi için başvurdum hala işleme alınmamış diyorlar. Nisan 1 oldugu anda fatura otamatik işliyormuş . Ne kadar karektersiz insanlar yarında geçiş olmazsa kapattırıcam ttneti.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.