Şimdi Ara

D-SMART NET KULLANMAK MI TÖVBE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2009 yılından bu yana evimde D-Smartnet kullanıyorum. Ara ara faturalarımı iki ayda bir yatırıyorum. Son ödeme gününden önce ödediğim zaman sorun olmuyor ve interneti kullanmaya devam ediyorum (ediyordum). 2016 yılı Ocak ve Şubat aylarının faturalarını da bu şekilde ödedim. Ancak bu sefer son ödeme günü geçtikten sonra ödeme yaptım. Yaşadığım İl dışında olduğumdan interneti kullanamadım ve hafta sonu yaşadığım İle geçtim. Bundan bir hafta önce Cuma günü evime gelip akşam internete girdiğimde internetin çok yavaş olduğunu gördüm, akabinde Cumartesi günü de internet çok yavaştı, Pazar akşamı da saat 21:00 sıralarında interneti açtım yaklaşık bir saat sonra internetim kesildi. DSmart internet müşteri hizmetlerini aradığımda bir hafta kadar önce (son ödeme gününe yakın bir tarihte) başka bir internet servis sağlayıcıya geçtiğimi söyledi. Şok oldum. Çünkü ne ben ne de ailem böyle bir şey yapmadı. Akabinde tekrar tekrar müşteri hizmetlerini aradım yine aynı cevapla karşılaştım, başka bir internet servis sağlayıcıya geçmişim (!). En sonunda Dsmart internet müşteri hizmetlerinden birisi Türk Telekom görevlileri ile görüşmemi kablolarda sorun olabileceğini söyledi, TT'ye arıza kaydı bıraktım gelip bakmışlar ve bir sorun olmadığını söylemişler. Yine DSmart interneti aradım, yine aynı cevap. Bu sefer bir tanesi imana geldi ve evdeki telefondan bir internet kullanıp kullanılmadığını Türk Telekomdan öğrenebileceğimi söyledi. Türk Telekoma başvurduk evimdeki hattan internet kullanılmadığını söylediler ! Ha bu arada Dsmart iki faturada interneti kesmiyormuş 3. ayı bekliyormuş 3. ayın sonunda interneti kesiyormuş. Görevli lütfedip söyledi.

SONUÇ: 1. Dsmart internet sebepsiz yere internetimi kesti ancak bunu güya adı müşteri hizmetleri bilmiyor bilemiyor, ben nereye soracağımı hiç bilmiyorum.
    2.Dsmart gibi sanki çok abonesi olan internet servis sağlayıcı benim gibi sadık müşterilerini de bu şekilde kaybediyor.

Bir daha Dsmart mı tövbe

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.