Şimdi Ara

D-Smart internet bağlantım yok ilgelenen kimse yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 1 senedir D-Smart abonesiyim sürekli kopmalar oluyordu defalarca aradım çağrı bıraktım ilgenecez düzeltecez bir türlü çözüm bulamadılar. 19.03.2018 tarihi itibariyle internetim tamamen gitti dsl ve internet ışığı yanmıyor.Müşteri hizmetlerini aradım 21.03.2018 tarihinde ekip gelicek evde bekleyin dediler peki dedik bizde bekledik ne gelen var ne giden var, ertesi gün aradım bida gecikme olabilir gelecekler bügün yine kimse gelmedi.Akşam üstü yine aradım ne cevap verilse iyi elektrikçi çağırıp ankestre kutusuna baktırın dediler.Peki sizin ekipleriniz nerede dedim randevu veriyorsunuz gelmiyorsunuz çağır elektrikçiyi yaptır ‘lan’ havasındalar tırnak içinde yazıyorum.Peki elektrikçi sorunu bulamayabilir ben adama cebimden gelmesi için 50 lira para verecem sorun sizdeyse nolcak dedim 47484119 sicil numaralı çalışan pek uygun olmayan bi üslupla işine gelirse dedi.Madem öyle iptal edin ilgilenmiyorsanız bu seferde 500 tl cayma bedeli çıkıyor nasıl bir yol izlemem gerekiyor arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.