Şimdi Ara

# # # D.H Nin Olympia Gençleri # # #Sende Logonu ve Resmini Göster ;) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
487
Cevap
0
Favori
51.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu aralar fazla giremedim foruma ama genelde sık sık takip ediorum
    nick= bAcAkSIzz
    lwl=73
    clan=RememberMe
    np=8xx.xxx

bunlar yeterli sanırım herkese ii eğlenceler...
  • bu arada emrah abi özlettin kendini umarım iyisindir kendine çok ii bak
    beni unutmamıssındır umarım
  • bnide ekle bnde olympiadaıım
  • amma tanıdık varmış olympiada.
  • BENİDE EKLE KARDEŞ 64 LVL ASAS
    ID:Dracu11a
    np:140K
    CLAN:IIDayLighTII
    ekle pls
  • sens geçen charına girdim baktım 29 lvl masterı açık güzel görünüyordu 5 k np kalmıştı
  • Saon Kişilere Eklendi
  • quote:

Orjinalden alıntı: __sOkEmOn__

bu arada emrah abi özlettin kendini umarım iyisindir kendine çok ii bak

Seni unutmadim Tabiki, nasil unuturum, diger Charim ile geri basladim, nick SenS belki gormussundur toplanmaya calisioruz, su anlik iyi gidiyor oyundada gorusuruz.

quote:

Orjinalden alıntı: ilnefana

sens geçen charına girdim baktım 29 lvl masterı açık güzel görünüyordu 5 k np kalmıştı

ilnefana , o char gitti 70 lvl oldugugun biraktik ister 29 lvl olsun ister 1 lvl umrumda degil artik , he charima sadece sen degil binlerce kisi girip bakmistir. lakin mutlu oluyorsaniz bu tip seylerden gulucuk attigina gore mutlulugun var belliki, bu durumda kisiliginden endise ettim simdi, polemige girmek istemiyorumki, hackleyen veya bu tarz sebepsiz kisileri aldatip inandirip dost olup sifresini alip sonra hackledim diyenlerin colugunun cocugunun riskindan ciksin, allaha havale ediyorum bi tip kisileri yuce allahim emekleri calan hirsizlarin bir gun cezasini baska bir yerden de olsa verecektir.

• benide ekler misin ID: SGPKJMR34
  • bende eski bir olympialıyım bir zamanlar 61 lv char vardı sonra o char hacklendi ne günlerdi şimdi diesteki charı sattım ve tekrar orada başladım bu arada .:DreaM:. seninle nicklerimiz ne kadar benziyor yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: SenS

quote:

Orjinalden alıntı: __sOkEmOn__

bu arada emrah abi özlettin kendini umarım iyisindir kendine çok ii bak

Seni unutmadim Tabiki, nasil unuturum, diger Charim ile geri basladim, nick SenS belki gormussundur toplanmaya calisioruz, su anlik iyi gidiyor oyundada gorusuruz.

quote:

Orjinalden alıntı: ilnefana

sens geçen charına girdim baktım 29 lvl masterı açık güzel görünüyordu 5 k np kalmıştı

ilnefana , o char gitti 70 lvl oldugugun biraktik ister 29 lvl olsun ister 1 lvl umrumda degil artik , he charima sadece sen degil binlerce kisi girip bakmistir. lakin mutlu oluyorsaniz bu tip seylerden gulucuk attigina gore mutlulugun var belliki, bu durumda kisiliginden endise ettim simdi, polemige girmek istemiyorumki, hackleyen veya bu tarz sebepsiz kisileri aldatip inandirip dost olup sifresini alip sonra hackledim diyenlerin colugunun cocugunun riskindan ciksin, allaha havale ediyorum bi tip kisileri yuce allahim emekleri calan hirsizlarin bir gun cezasini baska bir yerden de olsa verecektir.

saol emrah abi tabiki de oyuna her zaman görüşelim senn yerin ayrıdır bende
    Eğerki elimden bişiler gelirse senn için seve seve hazırım abi. Gercekten çk mutlu oldum geri döndüğüne

• .:DreaM:.(Kurucu)
    biZi Eklemıceksın galiba
  • bende olympiadayım benide eklersen sevinirimm ilgilerim alttaaa..
  • benide katarsan sevinirim yeni başladım olimpiaya 62ye kadar orda olcam şuan 49 çok olmadı açalı......
  • Yeni moda server grupları
    Pff
  • Acaba maneS Serverınde bi Master varmı suan muahahahauhauaa
    Olimpia dan Şaşılmazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
  • ei
  • Bende Olympia lvl 100
  • benide eklersen sevinirim

nick= 34TR lwl=69 %77
    clan=MaRiiJuana
    np=1xx.xxx
  • adasd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antiyou -- 31 Ekim 2007; 17:02:12 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.