Şimdi Ara

# # # D.H Nin Olympia Gençleri # # #Sende Logonu ve Resmini Göster ;) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
487
Cevap
0
Favori
51.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet yaa vs turnuvası yapalım. kazanana ödülde olsun ama. ben varım hertürlü :P
  • bende olympiadayim

beni taniyan varmi aranizda olympiadan ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: _crazy_wolf_

bende bir zaman lar olimpiada kasıodum deli gibi 3 defa hacklenince bıraktım orayı ilk acıldığından beri oynuyodum şimdi hacklenmesydim 68 69 olmustum rahat
    daha 36 lwlde her harpy partye giriodum

burada da hacklenmiştim kendimi dağlara vurdum eslantta

http://img244.imageshack.us/img244/9225/manzarapc5.jpg

burada da hacklenmeden 15 dk önce

http://img175.imageshack.us/img175/6314/crazyvolfyv0.jpg

kardeş bu yazdıklarımı saLLa k.bakma ben xiegenonda oynuyorum yenim yazmısır kesin resim koymayı öğrettim ona kurcalıo kafqasına göre velet hemde 2. sıradaymısım hacklenen charda ona kastığım char

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoonRises4You -- 19 Aralık 2006; 10:19:36 >

• quote:

bende olympiadayim

Seni tanıyoruz tabiki.Olympianın en iyi warriorlarındandım ama bu sıralar hiç görmüyorum seni CZ'de exp mi kasıyorsun?
  • quote:

Orjinalden alıntı: SenS

bende olympiadayim

4everSenS rollback aldımı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: OnlyHero
    Seni tanıyoruz tabiki.Olympianın en iyi warriorlarındandım ama bu sıralar hiç görmüyorum seni CZ'de exp mi kasıyorsun?

Tesekkur ederim yakistirmandan dolayi, Lakin artik Eski Charim olan 4everSenS Nickli Char'im yok... Bu sebeple Olympia beni ilk Charim olan nicki : SenS olan diger ikinci Warrior'umla gormeye basladi :) tabiki level olarak yeterli degil simdilik, lakin kisa surede level problemini asacagiz.. su siralar LvL kasiyoruz yeni Charimiz ile..

quote:

Orjinalden alıntı: :::bLaCk_PearL:::
    4everSenS rollback aldımı ?

rollback atilmadi sevgili dostum . 4everSenS Chari buglu ve adamlar teknik personel bug'u cozemedi... Char hem siteye giris yapamiyor hem sifre unuttum olayinda kayitli olan mail i gormuyordu.. bu sebeple bizde chari baska Char uzerinden ticket ile yazistik teknik ekip, Charin gizli sorusunu degistirdik dediler. bende tesekkur ettim ama Siteye giremiyorum ki nasil sifre degiseyim dedim :) ve problemi yapamadiklarini soylediler. sonuc olarak 4everSenS Chari 20 LeveL 'e dustu 70 level den 70 skili acik olarak .. bizde artik o charin pesini biraktik.. eski ilk GuarDiaN Clanini kurdugum Char olan : SenS nickli 60+ Warrior'um ile devam ediyorum..

• sens aramıza donmene sevindim sanırım su anda tek clanındasın mertin clanında arkadasım :) bende olympiyadayım
    nick : gReeNwiNd lvl 66 bp rez/heal mythbusters clanım
    nick : :aLastis : lvl 54 ezik wariorum :)
    benide ekleyin aranıza olyde karusum forumda görüpte oyunda gören olursa elimden gelen yardımı yapmaya çalışırım forum kardeşlerime ama yapılabilecek birşeyse mantıklı isteklerse sorun deil hepinize ii oyunlar
  • nick:GeNeLVeRiCi
    ıwı:67
    ırk:karus
    clan:Un4GiVeN
    NP:317.xxx
  • oly de 6-7 tane charım var 2si 61 üstü kalanı 50-60 arası suan oynadıgım;

ID : OrcHero (assasin)

Irk : KARUS

LVL : 52 (son durak 59)

np yok
  • 0ZG3 kardeşime hitaben açtım bide StartTheFree ikiside ezik kasmama yardım ederseniz sevinirim clan filan varsa alırmısınız beni (yan olarakda meeewtwo ve 1eadermafia ama kullanmıyorum)karus hepsi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meewtwo -- 20 Aralık 2006; 8:44:05 >
  • bende olympiadanım benide ekle 56 lvl human wariror 57 olacak isterseniz ben human clanı kurayım DonanimHaber diye bir clan felaket oluruz sağlam arkadaşlarda gelirr gradede oluruz pelerin canavarınıda keseriz sonra grade 1 sonra olympia 1. si kurayımmı raptor_isterim
  • benide ekle bende eski bir olympialıyım çünkü oyunu bıraktım

bu arada 3 charım var NoFearPriest Padowan Taar
    Priest Mage Priest

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Illusionist -- 24 Aralık 2006; 14:32:10 >
  • SenS tekrar geçmiş olsun

El_moradian/68/202K NP

Benide ekLe
  • herzaman Olympia
  • benide katmış bak duygulandım şimdiii
  • bizde varız olimpiada canım eklememişin üzüldüm bak
    nick: TeKBABAa lvl 70
  • benide yazarbilrsinz TEKBABA varsa bende varım
    34TR lvl 70 Warrrior
  • ekle lem beni de!
  • quote:

Orjinalden alıntı: thut_Sikileton

benide yazarbilrsinz TEKBABA varsa bende varım
    34TR lvl 70 Warrrior

sen olmasan şaşarım zaten "dcman"
  • ben nerdeyim :P bnm dee war imzamda da yazıyor zatnn
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.