Şimdi Ara

CYHPER DA KRAL SAYKO NUN PARTİSİNDEYİM(RESİMLİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar öncelikle merhaba : az önce kral a rastladım ve beni partisine aldı saolsun kral türk ismi sayko sanırım levl 70 olmase gerekir heralde sormadım ve manyak apos döndüler

ve ben arkadaşımın char ını kasıyodum o sırada ama demekki bu char krallara layıkmış

neyse adamın bi elinde raptor+8 vardı diğer elinde iron impact gibi bişey birde siz bakın işte buda resmi :

http://img171.imageshack.us/img171/3278/gm2rj.jpg

ama tam para istiyecektim birden dc oldum ve bir daha giremeim allah kahretmesin böle şansı ama nasolsa ismi bende pm atarım bence sizde atın

• ne var elinde öle yaw benim bildiğim tek gm alır öle 2 tane eline ama helal olsun
  • gereksiz bi konu bence ama,

o 2 itemi nasıl eline almış anlayamadım, krallara böyle bi özellik mi veriliyor ?
    raptor çift el silahı deil mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mu_Joe54

ne var elinde öle yaw benim bildiğim tek gm alır öle 2 tane eline ama helal olsun

krallar elinde bir two handed bir de one handed alabilir ler ama 2 tane two handed ı sadece ve sadece gm ler alabilirler
  • quote:

Orjinalden alıntı: SPaCeLoRD

gereksiz bi konu bence ama,

o 2 itemi nasıl eline almış anlayamadım, krallara böyle bi özellik mi veriliyor ?

LaGgGgGgGgG!!!!
  • krallar çoşmuş o zaman hele de varrior olanlar +8raptor bide gigantix axe hey gidi hey
  • quote:

Orjinalden alıntı: sagopa_aydede

quote:

Orjinalden alıntı: SPaCeLoRD

gereksiz bi konu bence ama,

LaGgGgGgGgG!!!!

lag olmıya bilir nede olsa kral
  • sacmalamayın ya tamamen lag'dan dolayı bazen+8 raptor ve dıger elındede kalkan goruoruz herkezde oluo bu
  • Visual Bug derler o duruma.
  • Cypher mıydı ?
  • sayko cypher kralı dır türk hatta sakaryalıdır kral secıldıgınde 66 lvl di sımdı kac bılmıorum
    artı o bugdur
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wolqanyc

Visual Bug derler o duruma.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.