Şimdi Ara

CS: GO Yardıma ihtiyacım var

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1.6 dan geçmiş bulunmaktayım. Beğenmediğimi söylediğim bir konu açmıştım.

Bana taktik verirmisiniz? Ses kasamıyorum ses ayarlarım nasıl olmalı? Silah tutuş şeklide varmış ve oyun akışı zorladı beni.

5 senelik leptopum var 640x480 oynarsam rahatım, 800x600 de fps de düşme oluyor.
    640x480 oynayışımı zorlaştırır mı? fps düşeceğini bilmeme rağmen 640 dan yükseltmeliyim çözünürlüğü?

Birde çıkar çıkmaz ölüyorum ben, anlamıyorum bu işi ben sıkana kadar adam pat indiriyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nasıl 1.6 dan geçtin hocam sen onlar seni görmeden senin vurman lazım elemanları.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

Nasıl 1.6 dan geçtin hocam sen onlar seni görmeden senin vurman lazım elemanları.

Hocam oyunun mekaniğini daha iyi biliyorlar çok çok farklı geldi yani

Hele ak-47 oynamak istemiyorum bile..

• aynı dertten muzdaripiz hocam bende akden sogudun yemin billah. varsa yoksa m4a1-s ondada 20 mermi var :D
  • Oyuna alışman için tavsiyem bol bol deathmatch oynamandır.
  • pc özelliklerin iyise 1024den aşagı oynama. ki normal bi pcde bile oynanır bu ayarda. sonrasını zamana bırak alışırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Rusher-

pc özelliklerin iyise 1024den aşagı oynama. ki normal bi pcde bile oynanır bu ayarda. sonrasını zamana bırak alışırsın.

Hocam 1024 düşünüyorumda combatta kasıyor en fazla 800 oynuyabilirim

• biraz sistem istiyor oyun hocam.
  • sistemden geri kalmamak gerek :)
  • Sisteminiz anladığım kadarıyla yetersiz.

Aynı zamanda CS 1.6'dan çok fazla farkı olmadığını söylemeliyim, oyunun akışı daha hızlı tek fark bu. Haritalar aynı birkaç ufak değişiklik hariç. Oyunda direk maça girmeyinde yeterli.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.