Şimdi Ara

Cs Go İçin Ekran kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sistemim altdaki gibi ekran kartım bozuldu. Cs Go'yu akıcı oynayabileceğim düşük bütçeli bir ekran kartı arıyorum.

AMD Phenom II 940 X4 QuadCore (3.0 GHz)
    Gigabyte MA780G-UD3H / DDR2
    HI-LEVEL 4 GB (2*2) 1066 MHz DDR2 RAM]

• Amd radeon hd 7860,Nvidia gtx260,Intel hd graphics 6000

olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • R7 240/250 veta gt 730 alabilirsin.

• Bulabildigin en ucuZ R7 240 modelini alabilirsin....Msi,Asus.sapphire hangisi ucuzsa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord405

Amd radeon hd 7860,Nvidia gtx260,Intel hd graphics 6000

olabilir.

Gtx260'm vardı arızalandı. Bakıcam 2.el uygun bulabilirsem onu düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinayet13

http://www.vatanbilgisayar.com/zotac-gt710-gddr3-1gb-64bit-nvidia-geforce-dx12-ekran-karti.html

En uygun bunu alabilirsiniz

bunla acaba yüksek fps'ler alabilir miyim? bi araştırcam teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: They Call Me Alpha

R7 240/250 veta gt 730 alabilirsin.

teşekkürler bakıcam bu kartlara.
  • önerilen kartlar cs go ya yeter ama bozulan gtx260 ise önerilen kartlardan performanslı

• quote:

Orijinalden alıntı: usb2.0

önerilen kartlar cs go ya yeter ama bozulan gtx260 ise önerilen kartlardan performanslı

Karta bi baktiricam fan calisiyor chipde isiniyor ama ekrana goruntu gelmiyor. Kurtarilamiycak biseyse onerilen kartlardan yada gtx260 bakicam 2. El. Kartimdan memnundum ama bole bisi geldi basima bakalim.

• By_Casillas kullanıcısına yanıt
    CS işlemci odaklı bir oyun oldugundan önerilen kartlar isgorecek nitelikte.yuksek detay oynuyordum diyorsan gtx260 ayarında birşey alman gerekir ama açıkçası bu kart yıl olarak çok eski..2.El düşünürsen hd7770 gibi bir kart uygun olur..

• quote:

CS işlemci odaklı bir oyun oldugundan önerilen kartlar isgorecek nitelikte.yuksek detay oynuyordum diyorsan gtx260 ayarında birşey alman gerekir ama açıkçası bu kart yıl olarak çok eski..2.El düşünürsen hd7770 gibi bir kart uygun olur..

İnternet birkaç video izledim cs için testleride bu performaslar beni kurtarır şuan sizce hangisini seçmeliyim diğer işlemcim ve anakartımla uyum açısından?
     Cs Go İçin Ekran kartı

• quote:

Orijinalden alıntı: By_Casillas

quote:

İnternet birkaç video izledim cs için testleride bu performaslar beni kurtarır şuan sizce hangisini seçmeliyim diğer işlemcim ve anakartımla uyum açısından?
     Cs Go İçin Ekran kartı

gt420, r7 240 ın yarısı eder etmez.uzak durulması gereken bir model hemde aynı fiyata..performansını inlecedim yeter diyorsan r7 240 alınabilir..2.elde dediğim gibi hd7770 uygun olur ki gtx260 tan performanslı ve sıfır r7 240 tan ucuz olur..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: By_Casillas

quote:

Cs Go İçin Ekran kartı

gt420, r7 240 ın yarısı eder etmez.uzak durulması gereken bir model hemde aynı fiyata..performansını inlecedim yeter diyorsan r7 240 alınabilir..2.elde dediğim gibi hd7770 uygun olur ki gtx260 tan performanslı ve sıfır r7 240 tan ucuz olur..

hd7770 ve gtx260 2.el bakıcam biraz temiz bişi denk gelirsem alıcam olmadı r7 240 alıp yola devam edicem.Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

• 2.el gtx760 yada gtx 750ti hem güclü hem temiz ac 1920x1080
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.