Şimdi Ara

Crysis 2 [Oynayan var mı]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar crysis 2 orjinal aldım.Aldım ama malesef hiç zevk alamıyorum.Ta ki 25 marttan beri hiç bir şey yapamadım.Arkadaşlarıma söylüyorum al sende oynayalım diye.Sırf oyuna para vermem diyor ve haklı da oyun biraz kötü.Directx 9 la oynuyoruz hayla ne zaman çıkacak acaba directx 11 bu arada oyunda hiç arkadaşım yok bu forumda crysis 2 oynayan yok mu ?

• ya sen benim fakemmisin kardeşim ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: AngelsOfDarkness

ya sen benim fakemmisin kardeşim ya

• Korsan mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: We are Oscar Mike

Korsan mı?

yok Crysis'miş
  • quote:

Orijinalden alıntı: We are Oscar Mike

Korsan mı?

• O değil de bana v1.8 in şeysi lazım.
  • ben oynadım ve çok zevk aldım boş zamanlarımda bile ara sıra oynarım gayette başarılı bir çalışma olmuş
  • Eğer Crytek bu oyunu DX11 yaptık diye piyasaya sürseydi o zaman görürdüm yağlama yıkamayı
  • bilgisayarım kaldırmadığı için oyunun sadece adını biliyorum.

pes 2011 dışında yeni çıkan oyunların hiçbirini oynama şansım yok. onuda arkadaşlarla ps kafeye gidince oynuyoruz bazen o kadar.

1 gb ram 512 ekran kartı bilgisayarımın özellikleri. heveslendim pes2011 'i arkadaştan almıştım. menuden oyuna fln girdim. tuşa basıyorum 1 dakika sonra tepki veriyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Starhe

ben oynadım ve çok zevk aldım boş zamanlarımda bile ara sıra oynarım gayette başarılı bir çalışma olmuş

Sonunda çıktı biri pm attım
  • Artık oynayamıyorum.

Pc de soğutma problemi var.
  • Orjinal aldım ama aldığıma pişmanım desem yeridir...
  • directxle devrim olsaydı her oyun king olurdu.Aldım bende kutulu ilk günler girdim multiye sıkıldım çıktım hele korsanlarda girebilince iyice sinirlendim. hala giriyor mu bilmiyorum ama hack yayınmış galiba
  • sen uyumuşsun baya fps konusunda var herkez nicklerini paylaşıyor oraya bak ayrıca o kadar güzel bir oyun değil mp si bile sıkıyor bi yerden sonra sıkılmadım diyenler var ama yaşları genç onların eski ve güzelleri hatırlayamazlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer Roses

sen uyumuşsun baya fps konusunda var herkez nicklerini paylaşıyor oraya bak ayrıca o kadar güzel bir oyun değil mp si bile sıkıyor bi yerden sonra sıkılmadım diyenler var ama yaşları genç onların eski ve güzelleri hatırlayamazlar

Ufacık map ne yapılır hocam söyle bana hem zaten speed hack 1 hit energy vs hacklerde var...Adam görünmez olduktan sonra enerji bile gitmiyor.Demoda bile hack çıkmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anqel Of Darkness -- 3 Haziran 2011; 23:14:12 >
  • eadmde nasıl arkadaş eklenir bilmiyorum ama pm at oynıyalım birlikte
  • quote:

Orijinalden alıntı: Starhe

ben oynadım ve çok zevk aldım boş zamanlarımda bile ara sıra oynarım gayette başarılı bir çalışma olmuş

• bende oynadım ama gayet zevkliydi...
  • Ben orjinalini aldım , oynadım bitti. Şimdi Crysis 3, 4,5,6,7,8,9............... u bekliyorum

Güzel oyundu.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.