Şimdi Ara

Crusader akustik gitar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bizim buralarda müzik marketlerin önünden şöyle bir geçerken vitrinden gitarlara bakıyordum da Crusader diye bir elektro akustik gitar gördüm üstünde 360 tl yazıyordu ve görünüşü de güzeldi. müzik marketi açık olmadığı için girip deneyemedim gitarı. crusader markası hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa yorumlarınızı bekliyorum

Crusader akustik gitar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SilverBaller -- 31 Mart 2014; 17:16:16 >

• up
  • Fransız bir marka bildiğim gitarıyla.Beğendiysen al ama aynı fiyata kalitesi daha bilindik alternatiflerde mevcut
  • o fiyata sıfır alınmaz, ikinci ellere bak. piyasadaki 500 liralık modelleri bulabilirsin 300-350 liraya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crimson

o fiyata sıfır alınmaz, ikinci ellere bak. piyasadaki 500 liralık modelleri bulabilirsin 300-350 liraya.

doğrudur da mesela netten acil nakit için gayet ucuza güzel gitarlar oluyor ama en çok korktuğum şey aldığımda sapında bi sorun falan olması. çünkü benim klasikte var sorun, sap ayarı da yapılmıyor çünkü sadece 2 perde falan öne doğru çıkmış adam hepsi çıksaydı yapabilirdik diyor. şimdi klasik gitarımla doğru düzgün bir şey çalamıyorum cızırtıdan melodi duyulmuyor neredeyse. işte böyle bi sorunum olduğu için 0 bakıyordum kararsızım şu an.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theblackside

Fransız bir marka bildiğim gitarıyla.Beğendiysen al ama aynı fiyata kalitesi daha bilindik alternatiflerde mevcut

daha bakacağım zaten ama bu marka hakkında da bilgim olsun dedim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.