Şimdi Ara

Creative megaworks thx550 yardım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi günler arkadaşlar ben thx550 buldum alıcam yanlız ikinci el alıcam ve konustuğum kişi soyle bişey soledi ilk şarkı açınca sanırım tam kalite vermiyomus veya az ses veriyomus yanlız 2-3 şarkıdan sonra ısınıyo ve normal kalitesinde çalısıyor dedi kullanan arkadaşlar sizdede bole mi oluyor yoksa normal mi yardım ederseniz sevinirim.

• sanırım bi 10 senedir kullanıyorum megaworks ü böyle bi durum hatırlamıyorum.
  • Normal değil, fiyatı çok uygun değilse alma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7Mhz -- 13 Mart 2013; 17:22:12 >
  • fiyat için 150 dedi sorun çıkarır mı ilerde acaba.
  • Eğer uzunca bir süredir bu şekilde çalışıyorsa riske girip alınabilir çünkü bozulunca parça parça satarak 150 lirayı telafi etme imkanı bulabilirsin, sistemin bunun dışında sorunu yoksa tabiki.
    Bu cihazların amfileri çok hassas oluyor zaten. Creative'in bu sistemlerin devamını getirmeme nedeninin de bu olduğunu düşünüyorum, yoksa s750, g500, thx550 çok tutmuş sistemlerdir.
  • 150 tl ye thx 550 mi? 100-120 tl ye x530 x540 gibi sistemler satlmakta uyduları tek tek satsan bile ckartrsn o parayı! Bu tur bi sistemin normal ederi en az 260-270 civarı bnce.. bende g500 kullanmaktaym arızasnı bir arastr ve kacrma derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya adamı tanımıyorum netten buldum ne kadar kullandığınıda bilmiyorum tam olarak sadece o sorunu var dedi bende kullandım 5+1 ama ilk kez bole bişey duyuyorum 150 lirada az değil boşuna gitmesin diyorum
  • Farklı şehirde misin satıcıyla? Ya da ürünü satın alacağınızı varsayalım, elden mi alacaksın yoksa kargoyla mı? Elden alacaksan sistemi gör, biraz incele. Uyduların hepsi mi aynı düzeyde, yoksa bazılarında mı ses düşüklüğü yaşanıyor ve söylediği gibi 2-3 şarkı sonrasında normale dönüyor mu yoksa yarım saat bir saat sonra mı düzeliyor öğren. Ayrıca kargo girerse işin içine, astarı yüzünden pahalıya gelir. 25-26 kg'lık bir set, bi dünya kargo parası tutar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.