Şimdi Ara

CREATIVE INSPIRE M5300 5+1 hakkında yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • inspire m5300 5+1 ses sistemi geldi sıfır kutusunda duruyor bende logitech x 230 2+1 var sizce değiştirmeye değermi basları filan nasıldır creativenin yoksa direk satayım diyorum kutusunu açmadan

CREATIVE INSPIRE M5300 5+1 hakkında yardım

• x-230 un basslarına kulağın alışmışsa creative kötü gelicektir.Eğer çevresel ses istiyosan kur ama gerek yok diyosan direk sat derim.
  • bende anlamam tam zaten ama değiştirmeye değerse diye düşündüm
  • O zaman ben sana direk satmanı öneririm.madem çevresel ses ihtiyacın yok.X-230 da yeterli geliyosa sorun yok.
  • birde creative kullan varsa onlarında yorumunu bilmek isterim filmlerde daha güzel olur sanırım
  • Creative kullanan, philips kullanan, microlab kullanan, logitech kullanan, altec lansing kullanan evet hepsi karşında.Az önce ben anlamam zaten dediğin için değiştir dedim.Şimdi bu set analog olduğu için çevresel ses için birde dobly digital dts vs destekleyen ses kartı, program ve dvd film gerekli o yüzden dedim ben..Yoksa filmlerde her zaman 5.1 daha iyidir.
  • anladım hocam normal bir ses kartıyla yeterli olur herhalde
  • creative sound blaster live 7.1 vardı bi ara uygun fiyatlı bi ses kartı bulabilirsen onu al beraber kullan.50tl felandı sıfırı galiba ama 2.el al gerek yok sıfırına.
  • @John PHILIPS ilgine alakana teşekkürler dediğin gibi deneyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: jedah

@John PHILIPS ilgine alakana teşekkürler dediğin gibi deneyim

Rica ederim ne zaman lazım olursa.Bu arada sistemine göz attım güncel bir sistem ses kartı almana bile gerek yok sonud blaster ı çıkarabilirsin hatta.Yeni anakartlardaki ses kartları onlardan daha iyi oluyor.
  • bende zaten dediğin şekilde kullanıyom windows 7 hiç uğraşmadım direk söktüm ses kartını
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.