Şimdi Ara

Corsair'dan FPS severlere özel klavye fare seti 'Vengeance M60 ve K60 video inceleme' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
6.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Güzel bir ürün.Umuyorum bu tarz ürünlerin Türkiye'ye girişi sorun olmaktan çıkar.Biz de F/P olarak güzel ürünlere kolayca ulaşabiliriz.

• Ender'in kas hafızası cümlesi güzeldi :)))

intelli kas :))

İnceleme çok keyifli geçmiş gerçekten ürünlerden fareyi daha dikkat çekici buldum.

Ellerinize ağzınıza sağlık. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

Corsair öyle firma ki , ürettiği ne varsa hepsinde en iyilerden birisi oluyor. Eskiden belleklerinde zaten en iyisiydi. Adamlar güç kaynağı ürettiler, canavar gibi.Kasaları keza aynı şekilde en beğenilen ve arzulanan kasalardan. Muhteşemler.SSD leri zaten aynı şekilde çok iyi. USB Bellekleri de gayet iyi ve yine darbe dayanıklılığı veya su geçirmezlik gibi kendine has özellikleri var.Ben bugüne kadar Corsairin kötü bir ürün ürettiğini görmedim. Helal olsun adamlara. Adamlar yapıyor.Corsairi başka ürünlerde de görmek isterim doğrusu...

evet Corsair belli kalite standardını tutturmuş firmalar arasındadır. Fakat arada kötü demeyelimde sorunlu bazı modelleride oluyor mesela aklıma ilk gelen su soğutma kitlerindeki su pompa motorlarının belli süre sonra tıkırtılı çalışmaya başlaması gibi.

• Corsair=Kalite
  • quote:

Orijinalden alıntı: yukuberk

OCZ neden klavye yapmıyor? Yoksa sorun Sony mi?

OCZ'nin mouse'larını ülkemizde A4 tech satıyor
    http://forums.hardwarezone.com.sg/pc-peripherals-gadgets-corner-255/ocz-gaming-mouse-more-like-pay-more-oem-a4tech-x7-1539256.html

• Sniper kullanmayı çok sevdiğim için fare bana çok çekici geldi açıkçası birde kalvyenin aralarının açık olması çok iyi düşünülmüş böylece temizleme sorunu çıkmaz :)
  • Mesut abininde dediği gibi

Sola basıyorum (A) neden saga (D) gidiyor bu karakter :D

• Vengeange K60 ülkemizde satılmıyor sanırım fakat amazonda 85 dolar.

http://www.amazon.com/Corsair-Vengeance-Performance-Mechanical-CH-9000004-NA/dp/B005QUQP80

bu fiyata satılan "oyuncu" klavyesinde ne arka aydınlatma var ne macro tuşu...benzer fiyata TT esport ve Logitech G510 gibi modeller varken hiç şans tanımıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hypnotica

quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

quote:

Orijinalden alıntı: HypnoticaAbi tamam anlıyorum gümrük vergi falan filan da 55 dolara yurt dışında satılıp kâr edilen bir ürün nasıl burada 45 dolar daha fazla olabilir ya. El insaf diyorum.
    Olay sadece gümrük vergisi değil arkadaşım.

Sadece gümrük vergisi demedim ki hocam. Gümrük + vergi + falan + filan. Sen o falan filan kısmını açıklamışsın Bizde bilgilenmiş olduk. Ama durumun açıklanıyor olması fahiş fiyatları sineye çekmeme yeterli değil maalesef.

Doğru söylüyorsun sen de haklısın ama arkadaşım. Mesela bir ürün bizde 100 Dolar KDV Dahil ve Amerika'da 55 Dolar ise :

Bizde bu ürünü 100 Dolara Vatan tatatatan, Hepsiburada gibi yerler satıyorlar ve bu firmaların kâr marjı zaten ortalama %20

Yani 100 Dolardan önce %20 çıkacaksın. Distribütör, o firmalara karsız satmaları için veremez. Kimse kimsenin malını kârsız satmaz.

Ee bu ürünün kargosu taşıma ücreti falan öyle az değil. Bir kasayı bile tek getirmeye kalksan 180 Dolar kargo ücreti veriyorsun. Bunun kargosu da 10 Dolar tutar her halde tek bir tanesinin bile. Mallar uçakla geliyor.

Kalan fark da Distribütörün kârı. Ama o da onlara kalıyor zannetme. Çünkü bu ürünü 1 yıl garantili alıp kendilerinden fazladan 1 yıl garanti veriyorlar.
    Hadi onu geçtim, bir üründen 100 tane getirirsen eğer bunun 90 tanesini satarsın elinde ise bir 10 tane bırakırsın ki; üründen alıp ta arızalı çıkan olursa belirli bir biş günü içerisinde resmi olarak birebir yenisi ile değiştirme zorunluluğu var diye. Sonra o arızalı çıkan ürünleri birkaç tanesi bir araya gelince Distribütör o arızalı ürünlerü yurtdışındaki üretici firmasına kargo parasını kendi cebinden ödeyerek yolluyor.

Yani gerçekten , samimi olarak söylüyorum ki öyle göründüğü gibi değil. Burada ürün getirip satıp , adam gibi garanti vermek zor iş.

Bu yüzden bunları bildiğim için, elimi vicdanıma koyarak düşününce 55 Dolara Amerika'da satılan ürünün fiyatının bizde 100 Dolar olmasını normal buluyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: rtsbora

Vengeange K60 ülkemizde satılmıyor sanırım fakat amazonda 85 dolar.

http://www.amazon.com/Corsair-Vengeance-Performance-Mechanical-CH-9000004-NA/dp/B005QUQP80

bu fiyata satılan "oyuncu" klavyesinde ne arka aydınlatma var ne macro tuşu...benzer fiyata TT esport ve Logitech G510 gibi modeller varken hiç şans tanımıyorum.

Klavyenin en büyük özelligi mekanik olmasıdır. O yüzden böyle pahalı.

• Teşekkürler.Tasarımını beğenmedim ben işe yarar mı,tabiki.Fare şık olmuş ama.

• Çok beğendim nereden alabilirim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: peeps

Çok beğendim nereden alabilirim ?

Bu olabilir mesela. Direk distribütörden alırsan , arızalanma olursa oraya götüreceğinden garanti süreci çok daha hızlı işler...

http://www.dijitaltrend.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productid=88997
  • Tasarım, fonksiyonlar ve DPI olarak çok iyi görünüyor fakat fiyatı çok tuzlu. :((

• Ürün TR'ye gelince almayı düşünüyorum diyen arkadaşlar, ürün zaten TR'de. Bilindik alışveriş sitelerinden birçoğunda mevcut ürün.

• Arkadaşlar TR'ye gelince diyen arkadaşlar ürünleri görmedi sanırım. Ürünler zaten TR'de. Bilindik tüm alışveriş sitelerinde mevcut ürün.

• Türkiyede var diyeceğinize bir link koysanız?

edit yorumum k90 klavye içindi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Salinas -- 21 Ekim 2012; 9:40:42 >
  • 350 civarı olursa değmez bence. Ama tam fpslik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.