Şimdi Ara

Connect 3d Led Stop Yapım Aşaması (araç üzerine monte edildi)... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
1
Favori
47.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: seytancekici

Sıralamada bir sıkıntı var sanki hocam uymamış gibi.

Sıralamaya henüz karar vermedim, sabah acele ile öylesine bi koyup nasıl duracagını baktım...

Geri vites lambasına siyah film çekilecek azdaha koyu olucak rengi diğerleriyle uyumlu olması için...
  • gayet güzel.:)
  •  Connect 3d Led Stop Yapım Aşaması (araç üzerine monte edildi)...
  • Elinize sağlık gayet güzel gidiyor.
  • Helal olsun gerçekten.
  • Tşk ederim arkadaşlar...

Planlarım arasında olmayan bi kaç ek iş çıktı stoplarda ve son zamanlarda pek vakit ayıramadım o nedenle planladıgım zamandan biraz uzun sürecek gibi görünüyor...

Sağ stop macun + boyaya hazır, sol stopta bikaç düzeltme yapmam gerekiyor...
  • uğur atölye nerede.rizeye giderken veya gelirken uğrayabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hezerfen

uğur atölye nerede.rizeye giderken veya gelirken uğrayabilirim.

Atölye olsaydı dede şimdiye çoktan bitmişti

Evde yapıyorum, stoplarla her uğraştıktan sonra odamı temizlemekten bıkmaya başladım, eğer herşey planladıgım gibi giderse perşembe günü boyacıya teslim etmiş olurum...

Bugün buna benzer bişey alıcam, koydugum borulardan birinin içini biraz yontmam gerekiyor...
     Connect 3d Led Stop Yapım Aşaması (araç üzerine monte edildi)...

• Hemşerim çok güzel olacağa benziyo rize küçük illaki canlı canlı görürüm ben aracını yazarım tekrar buraya

Edit:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ogzhn_ -- 31 Ocak 2011; 14:54:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurkamil

quote:

uğur atölye nerede.rizeye giderken veya gelirken uğrayabilirim.

Atölye olsaydı dede şimdiye çoktan bitmişti

Evde yapıyorum, stoplarla her uğraştıktan sonra odamı temizlemekten bıkmaya başladım, eğer herşey planladıgım gibi giderse perşembe günü boyacıya teslim etmiş olurum...

Bugün buna benzer bişey alıcam, koydugum borulardan birinin içini biraz yontmam gerekiyor...
     Connect 3d Led Stop Yapım Aşaması (araç üzerine monte edildi)...

balık sırtı eğe.resimdeki.pazar kurulunca ıvır zıvır satan bir arkadaş var rizeli.onun tezgahında bol çeşidini bulursun.
    benim önerim başka; boruyu kesip parçayı yerleştirdikten sonra yapıştır.güçlü yapıştırıcılar var.çünkü eğe ve törpü ile istediğin gibi ve düzgün aşındıramazsın.
    kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Ogzhn_

Hemşerim çok güzel olacağa benziyo rize küçük illaki canlı canlı görürüm ben aracını yazarım tekrar buraya

Edit:İmla

rizeye hatta çayeline sıkça gittiğim halde hiç rastlamadım.ürkek kuş gibi nereye tüner bilinmez.
  • quote:

balık sırtı eğe.resimdeki.pazar kurulunca ıvır zıvır satan bir arkadaş var rizeli.onun tezgahında bol çeşidini bulursun.
    benim önerim başka; boruyu kesip parçayı yerleştirdikten sonra yapıştır.güçlü yapıştırıcılar var.çünkü eğe ve törpü ile istediğin gibi ve düzgün aşındıramazsın.
    kolay gelsin

Boruyu değiştirme imkanım yok, fiberlass olayı yapılmış çıkarmak için onu kırmak lazım...

Borunun iç kısmını yontucam ve stop lambası orutacak oraya görünmeyecek yani, 0,2 cm falan yana çekmem gerekiyor lambanın oturacagı yeri.

Ogzhn_
    Araç Çayelinde, Rize merkezde yolda denk gelirsen görebilirsin ama ara sokaklarda görme ihtimalin çok düşük geldigimde ptt'nin önündeki oto parka park ederim genelde, eğer kısa süreli duracaksamda yol üzerinde uygun yere park ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurkamil

quote:

kolay gelsin

Boruyu değiştirme imkanım yok, fiberlass olayı yapılmış çıkarmak için onu kırmak lazım...

Borunun iç kısmını yontucam ve stop lambası orutacak oraya görünmeyecek yani, 0,2 cm falan yana çekmem gerekiyor lambanın oturacagı yeri.

bende değiştir demedim zaten yandan dikine biraz inersen stop gireceği kadar açılır sonra açılan yeri yapıştırırsın.tabii işi görmeyince iş tarifi kimine kolay kiminede zordur.kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hezerfen -- 31 Ocak 2011; 15:21:35 >

• quote:

bende değiştir demedim zaten yandan dikine biraz inersen stop gireceği kadar açılır sonra açılan yeri yapıştırırsın.tabii işi görmeyince iş tarifi kimine kolay kiminede zordur.kolay gelsin.

Küçük bi yanlış anlaşılma oldu galiba dede, stop lambası yerine oturuyor ama yaparken küçük bi ölçüm hatası yaptıgım için 0,3 cm sağ tarafta duruyor.

Borunun sol iç tarafını 0,2 cm yontunca(tamamen kesip çıkarma imkanı yok yapışmış) 0,1 cm'lik bi fark kalıcak oda sırıtmaz kimsede fark etmez
  • Stopları az önce boyacıya verdim macunlanacaklar ondan sonra zımpara son olarakta parlak siyah boyanacaklar.
    Bi aksilik çıkmazsa pazartesi günü alıcam, elinde başka iş olmasa hafta sonu alıcaktımda boyanmayı bekleyen 2 araç var dükkanda...

Boyacıdan aldıktan sonra lambaları sabitlemek için vida delikleri açıcam ve elektirik baglantısını yapıcam ve 3d led stoplar bitmiş olacak..
  • haydi hayırlısı.:)
  • güzel çalışma ellerinize sağlık kargo adresi ver yolluyorum stoplarımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lé Cola

güzel çalışma ellerinize sağlık kargo adresi ver yolluyorum stoplarımı

Güzel ama biraz pahalı bi işlem, led stop lambası ve sinyal lambası birazcık pahalı(farbanın ürettigi orjinal ledli lamba oldukları için).

Benım stoplar 420 tl tuttu, sağ sol orjinal stop lambası aldım. Çıkma bulamadım yan sanayilerdede soket kısmı yoktu bende orjinal gibi soketli olsun istedigimden 50 tl fazladan üçret ödedim...

Harcadıgım mazot + işçilik ücretimide eklerkem 600 tl'ye mal oldu bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurkamil -- 3 Şubat 2011; 13:42:32 >

• Senin bu kadar emeğinden sonra, fabrika arabayı makyajlayıp stopları senin yaptığın hale getiriyormuş... Güler misin ağlar mısın
  • Merakla bekliyorum sonucu..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.