Şimdi Ara

Çok Önemli Lütfen Yardım Edin (Psikolojik sorun)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Merhaba arkadaşlar benim bir sorunum var çocukken ben çok kavga ederdim çok korkmazdım öyle kolay kolay cüsseliydim felan zamanla korkmaya başladım benim bir kaç kez dövdüğüm çocuk birisini getirtip beni yumruklamıştı hiç hissetmedim acımadı ama donup kaldım hiç bir şey yapamadım 12 13 yaşlarındaydım o zaman ondan sonra liseye geçtim ordada dayak yedim yine bir şey yapamadım çocuğa karşılık bile veremedim yolda giderken 2 küçük boylu çingen önümü kestiler laf felan ettiler sadece uyardım halbuki bir tane vursam yarısı boşa gider pigme gibi bir şeyler :) eskiden 2 kardeş vardı onlarla her gün kavga ederdik hepde döverdim annesi felan hep şikayet ederdi dediğim gibi çocukken fenaydım hep annemlere şikayete gelirlerdi :) ama büyüdükçe mazlum olmaya başladım o dövdüğüm 2 kardeş şimdi onlar benim karşımda bana atar yapsalar eminim pusarım bir şey diyemem daha geçen gün okuldan çıkarken arkadaşa gülüyordum aniden önümde 2 çocuk çıktı biri ne gülüyorsun lan dedi elim ayağıma dolaştı sakin bir sesle sana gülmedim pardon dedim sonra ters ters bakıp gitti yanındaki çocukta benden yanak alıp tosunum dedi gitti 18 yaşındayım çocuklarsa benden 2 3 yaş küçük zamanla neden pısırık oldum bu kadar cesurken şimdi dönüp küçüklüğüme bakıyorum benle alakası yok çocukken önümü kesseler direk kavga ederim şimdi ise korkuyorum tırsıyorum nedense benden küçük çocuklardan bile atar yesem bir şey diyemiyecek şekildeyim neden böyleyim nasıl düzelebilirim boksa başlamayı düşünüyorum en azından özgüvenim yerime gelir karşılık veririm inanın karşımda kim atar yapsa elim ayağım boşalıyor birşey diyemiyorum kalbim küt küt atıyor düşünüyorum ama dayak yemekten felan korkmuyorum bu başka bir şey psikolojim bozuldu yardım edebilecek varmı lütfen şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lacast -- 21 Aralık 2014; 20:48:32 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.