Şimdi Ara

ÇOK ACİL YARDIM...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR İKİ SEÇENEK VAR ÖNÜMDE SİZLERLE PAYLAŞIP FİKİRLERİNİZİ ALMAK İSTİYORUM... BUGÜN KARAR VERECEM HANGİSİNİ ALACAĞIMA..

1-)2010 MODEL SEAT LEON DİZEL OTOMATİK.. 34 000 KM DE.. BOYA DARBE YOK SUNROFF VE NAVİ VAR EKSTRA OLARAK.. FİYATI:42.000 TL

2-) 2011 MODEL YENİ ASTRA HB DİZEL MANUEL ..33,000 KM DE..BOYA DARBE YOK.. EKSTRA YOK STANDART DONANIM... FİYATI 43.500 TL..

ÇOK KARARSIZIM... ARADIĞIM İLK NİTELİK BİR İKİ YIL SONRA ACİL PARAYA İHTİYACIM OLDUĞUNDA HEMEN SATABİLMEM... ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER..

• 2 el icin astra Leondan üstündür bence tercihinizi bu yonde kullanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bright15 -- 18 Şubat 2013; 8:37:08 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni astra hb dizel manuel alıp chip yaptırırsanız sizi hem performans hem yakıt tüketimi olarak memnun eder. 2.el dsg li araç alıp başınızı derde sokmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TüplüveÖfkeli

Yeni astra hb dizel manuel alıp chip yaptırırsanız sizi hem performans hem yakıt tüketimi olarak memnun eder. 2.el dsg li araç alıp başınızı derde sokmayın.

CHİP YAPTIRDIĞIMDA NASIL OLUR ARABANIN PERFORMANSI ACABA BİLGİNİZ VAR MI ?
  • 2 hafta önce leon aldım gayet memnunum tavsiye ederim ort 6 litre civarında yakıt tüketimi var.( Otomatik dizel)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtpatad

quote:

Orijinalden alıntı: TüplüveÖfkeli

Yeni astra hb dizel manuel alıp chip yaptırırsanız sizi hem performans hem yakıt tüketimi olarak memnun eder. 2.el dsg li araç alıp başınızı derde sokmayın.

CHİP YAPTIRDIĞIMDA NASIL OLUR ARABANIN PERFORMANSI ACABA BİLGİNİZ VAR MI ?

Stock performanstan daha fazla memnun edeceği kesin. Turbodizel araçlarda beygir ve tork artışı memnun ediyor çünkü.
  • quote:

ÇOK KARARSIZIM... ARADIĞIM İLK NİTELİK BİR İKİ YIL SONRA ACİL PARAYA İHTİYACIM OLDUĞUNDA HEMEN SATABİLMEM... ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER..

ne demiş kardeşimiz?
    Almadan satabilem demiş.
    Yani?
    Galerici arabası arayom ben demiş.
    Leon ne burda?
    cacık.
    Cacıklar benden,astranız hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowgeist -- 18 Şubat 2013; 10:10:29 >
  • Satma konusunda Astra'da sorun yaşamazsınız, Leon konusunda kararsızım. İki araç arasında kalsam seçimim tereddütsüz Astra olurdu. Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CapoRegime

Satma konusunda Astra'da sorun yaşamazsınız, Leon konusunda kararsızım. İki araç arasında kalsam seçimim tereddütsüz Astra olurdu. Hayırlı olsun.

ARABAYA BAKTIRACAM BUGÜN BAKALIM HAYIRLISI..
  • quote:

quote:

Satma konusunda Astra'da sorun yaşamazsınız, Leon konusunda kararsızım. İki araç arasında kalsam seçimim tereddütsüz Astra olurdu. Hayırlı olsun.

Expertiz yaptırırken ustanın yanından ayrılmayın, normalde satan kişinin yanında pek açıklama yapmıyorlar ama tenhada size extra bilgi verirler araç hakkında, kişisel yorumlarını söylerler. Tekrar hayırlı olsun.

• quote:

quote:

quote:

Expertiz yaptırırken ustanın yanından ayrılmayın, normalde satan kişinin yanında pek açıklama yapmıyorlar ama tenhada size extra bilgi verirler araç hakkında, kişisel yorumlarını söylerler. Tekrar hayırlı olsun.

EYVALLAH ABİ... SEN HAYIRLI OLSUN DEDİKÇE SANKİ ARABAYI KESİN ALACAKMISIM GİBİ HİSSEDİYORUM.

• Bende astra alırdım hayırlı olsun
  • Al astra yı geç düşünme bile
  • quote:

quote:

quote:

quote:

EYVALLAH ABİ... SEN HAYIRLI OLSUN DEDİKÇE SANKİ ARABAYI KESİN ALACAKMISIM GİBİ HİSSEDİYORUM.

Selam, ne yaptınız, expertiz yaptırdınız mı?

• Astra
  • Otomatik vites araç ile manuel araç arasında seçiminiz yok anlaşılan Otomatik bir araç arıyorsanız durum belli manuel arıyorsanız da Vites önemsiz diyorsanız astra alın derim ama 1,6 dizellerinin sizin satmayı düşündüğüz zamana gelebileceğini düşünerek 1,3 dizel araçlara ilginin azalacağını düşünüyorum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Selam, ne yaptınız, expertiz yaptırdınız mı?

abi adamı aradım diyo ki baban beni aradı onun yanına gidiyorum :) abi ben değilim o başkasıdır dedim.. sen salla onları gel dedim.. tamam dedi ilk sana söz verdim dedi... yarım saat sonra aradı beni ya kardeş kusura bakma dedi ben 1 hafta kadar önce görüşmüştüm bunlarla yanlarına gidince hatırladım.. 43.500 e anlaştık dedi.. ama adam çok samimi idi yani özür felan diledi... senden önce aramasalar asla vermezdim dediler.. ben 43 900 ü çıkarmıştım gözden... nasip yanii olmadı.. kaldı öyle arkadaş..ankarada bi tane var sağ ön çamurluk değişik.. km side 51 000 civarı.. 42.500 tl diyor... kararsızım sizce nasıl fiyat..

• leon un ikinci el sıkıntısı var öyle mi ????? aah ah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Semih Esentürk

leon un ikinci el sıkıntısı var öyle mi ????? aah ah

2. elden bahseden adamın vw opel ford toyota honda markaları harici otomobilleri tercih listesine koyması kelimenin tam anlamıyla komedidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Semih Esentürk

leon un ikinci el sıkıntısı var öyle mi ????? aah ah

sen ne düşünüyorsun bu konuda.. sence yukarıda bahsettiğim leonu alsam 2 yıl sonra rahatça satabilirmiyim...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.