Şimdi Ara

Cmax dizel titanyummu, 4x2 60 bin tllik SUV mu ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar geçenlerde SUV almak üzere yola çıktım, SUV tercihi içinde başlık açtım ama birden yeni Cmax 1.6 tdci titanyumu görünce fikrim kaydı. Sportage, ix35 ve tiguan arasında kalmıştım 60 binlik 4x2 modeller hepside. cmax bir MPV SUV değil. ama yüksek sürüş konumu ile SUV benzeri. SUV alacam diye yola çıkmasam hemen alırdım cmaxi ama SUV alcam dedim bu yaptığın ne diyorum bazen kendime. cmaxin avantajı ford olması (eski bir ford kullanıcısı olarak markadan memnunum) 1.6 tdci ve donanımı gayet dolu. SUV ların avantajı prestijli görünüm ve aracın altının yüksek oluşu. iki farklı sınıf arasında kaldım biliyorum ama yardımlarınızı bekliyorum. Cmaxin sürüş izlenimini ve forumdaki sahiplerini dinleyince tamam budur diyorum ama bide genel olarak herkese sormak istedim. Cevap ve yorumlarınızda hangisini neden tercih etmem gerektiğinide belirtirseniz sevinirim. bu arada ikinci elde fiyat kaybetmemesi de benim için önemli bir krtiter. saygılarımla.....

• Tamamen beklenti meselesi üstad. İki grup da fena araçlar içermiyor. Sen kendine şu soruyu sormalısın:

Ekseri dağa bayıra (illa yoldışı şampiyonalarına katılman gerekmiyor) mı gidiyorsun, yollar çok mu engebeli ya da toprak vb, yoksa standart asfalt mı? SUV'lar daha prestijli görünüyor ama C_MAX da çok klas otomobil. Tereddüt etmekte haklısın.
  • Gorunus disinda( kisiye gore tabiiki) her konuda C-max daha iyidir.
    SUV`lar 4x4 olsa belki hani karda, yagmurda daha guvenli olur dicem de o da yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hemican

Gorunus disinda( kisiye gore tabiiki) her konuda C-max daha iyidir.
    SUV`lar 4x4 olsa belki hani karda, yagmurda daha guvenli olur dicem de o da yok.
    Bence biraz beklentilerinizi yeniden gözden geçirin.

İhtiyacınız olan araç tam bir aile aracı mı?
    Yoksa tam anlamıyla bir SUV mı?

Belki istediğiniz şey Kuga'dır
  • Yaşadığınız yer cok engebeli ve sarp yerler degilse ben c-max öneririm, motoru gayet Guzel ve donanim olarak da gayet Guzel, focusu almadan önce test etmiştim harika bir Arac. Diger önerilerde Guzel araçlar ama benzinli olan Kia sportage direk enjeksiyonlu benzinli motor ve LPG olmuyor diye biliyorum, hakeza asx ve ix35 de bu sekilde herhalde. Kısaca benzinli suv alana kadar c-max tdci motoruyla cok daha onde olacaktır. 270 tork ve 115 ps motoru cok tatminkar.
  • C-Max e gönlünüz kaydıysa alın geçin. Sportage çok daha havalı görünüyor.Ama benzinli motoru yüzünden mantıksız oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bende345

C-Max e gönlünüz kaydıysa alın geçin. Sportage çok daha havalı görünüyor.Ama benzinli motoru yüzünden mantıksız oluyor.
    C-max alırsanız X paketli almaya çalışın.

Aslında ikinci el daha birkaç aylık bir araç ta olabilir X paketli.

Nereden baksanız 5-6 bin TL karınız olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

C-max alırsanız X paketli almaya çalışın.

Aslında ikinci el daha birkaç aylık bir araç ta olabilir X paketli.

Nereden baksanız 5-6 bin TL karınız olur.

Alıntıları Göster
    yaşadığım yer şehir merkezi, doğa tutkumda pek yok, zaten vaktim yok. ancak yurdum yolları malumunuz. tüm bu öneriler beni cmaxa götürmekte hadi hayırlısı

• quote:

Orijinalden alıntı: DrPinPrick

yaşadığım yer şehir merkezi, doğa tutkumda pek yok, zaten vaktim yok. ancak yurdum yolları malumunuz. tüm bu öneriler beni cmaxa götürmekte hadi hayırlısı

Alıntıları Göster
    Ben dizel olmasından ve iç dış tasarımını çok beğenmemden ötürü C-Max diyorum. Yenilerin de Sony de geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeytinkoy

Ben dizel olmasından ve iç dış tasarımını çok beğenmemden ötürü C-Max diyorum. Yenilerin de Sony de geldi.

Alıntıları Göster
    Bende aracı test etme imkanı buldum ve insana gerçekten al beni dedirten araç x paket ile gerçekten mükemmel donanım seviyesine ulaşıyor.....
    Bence aralık ayı gibi almayı düşünün.......
  • quote:

Orijinalden alıntı: muharrem.05

Bende aracı test etme imkanı buldum ve insana gerçekten al beni dedirten araç x paket ile gerçekten mükemmel donanım seviyesine ulaşıyor.....
    Bence aralık ayı gibi almayı düşünün.......

Alıntıları Göster
    dizel cmax önde yeni oluşu artısı.bende yeni grand cmax memnunum şuan.dikkat ettiyseniz suvlarla yan yana geldiğinde yerden yükseklik hariç daha büyk araçlar.sene sonu kampanyaları ile bence alınır.

• quote:

Orijinalden alıntı: yunusssss

dizel cmax önde yeni oluşu artısı.bende yeni grand cmax memnunum şuan.dikkat ettiyseniz suvlarla yan yana geldiğinde yerden yükseklik hariç daha büyk araçlar.sene sonu kampanyaları ile bence alınır.

Alıntıları Göster
    Dizel
    2 litre 140 beygir
    Geniş
    Büyük bagajlı
    Yerden yüksek

40-45 aralığında bir araç arıyorsan Ssangyong Actyon Sports modelini tavsiye ederim.

Hem ekonomik, hem aile arabası, hem de her türlü bozuk yolda rahat edeceğin bir araç.

Arka taraf için 2 tip kapak seçeneği de var. İstersen spor pickup, istersen daha çok bagaj hacmi için camlı kapak.

• quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Dizel
    2 litre 140 beygir
    Geniş
    Büyük bagajlı
    Yerden yüksek

40-45 aralığında bir araç arıyorsan Ssangyong Actyon Sports modelini tavsiye ederim.

Hem ekonomik, hem aile arabası, hem de her türlü bozuk yolda rahat edeceğin bir araç.

Arka taraf için 2 tip kapak seçeneği de var. İstersen spor pickup, istersen daha çok bagaj hacmi için camlı kapak.

Alıntıları Göster
    Cmax alacağınız fiyat aralığında ki suvlardan daha klas ve oldukça dolu bir araba

• quote:

Orijinalden alıntı: SerkanYazgan.

Cmax alacağınız fiyat aralığında ki suvlardan daha klas ve oldukça dolu bir araba

Alıntıları Göster
    verdim bu akşam cmax siparişini. bakalım hayırlısı olsun....
  • quote:

verdim bu akşam cmax siparişini. bakalım hayırlısı olsun....

Alıntıları Göster
    Umarim x paketlidir siparis verdiginiz arac.
    x paket gercekten degistiriyor araci ozellikle ic tasarimini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pascuu

Umarim x paketlidir siparis verdiginiz arac.
    x paket gercekten degistiriyor araci ozellikle ic tasarimini.

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun paket eklettinmi? Birde rengi ne?
  • quote:

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun.

Güzel seçim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smg05

valla ne yalan söyliyim x paket çok iyiydide bana aracın titanyum donanımıda yetti. bütçemi dahada zorlamak istemedim. cam tavan olayından tereddütlerim vardı olmasın istedim. hayırlısı olsun. aldığım araç tam olarak titanyum beyaz, park asistanlı, sonyli, olandan. 59 bin tl.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: smg05

valla ne yalan söyliyim x paket çok iyiydide bana aracın titanyum donanımıda yetti. bütçemi dahada zorlamak istemedim. cam tavan olayından tereddütlerim vardı olmasın istedim. hayırlısı olsun. aldığım araç tam olarak titanyum beyaz, park asistanlı, sonyli, olandan. 59 bin tl.

Alıntıları Göster
    Çok iyi tercih üstadım haklısın ama bi-xenon far ile ford power da güzel donanım içeriği onun için sormuştum tekrar hayırlı olsun mükemmel tercih ve performansı çok iyi.......

• quote:

Çok iyi tercih üstadım haklısın ama bi-xenon far ile ford power da güzel donanım içeriği onun için sormuştum tekrar hayırlı olsun mükemmel tercih ve performansı çok iyi.......

Alıntıları Göster
    59 bin cmax titanyum ne kadar zam yemiş bu araç ya biz raporla grand cmax titanyumu 47 bine almıştık daha 2 ay hesaplayınca araç 62-63 bin oluyordu.titanyum cmax 59 ise x paketli 63-64 arası demek granda 3-4 bin cmax ten pahalıdır.yani 62-63 bine alınana araç en iyi ihtimal 4bin zam yemiş tabi 2012 olarak.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.