Şimdi Ara

CLUB TOTAL İLE 250 TL VE ÜZERİ İKİNCİ AKARYAKIT ALIMINA 50 TL YAKIT PUAN HEDİYE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
4
Favori
6.605
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Club TOTAL üyelerine 15 Nisan – 15 Mayıs 2022 tarihleri arasında farklı günlerde tek seferde 250 TL ve üzeri ikinci akaryakıt ve otogaz alımında 50 TL yakıt puan hediye!

Total İstasyonları Mobil Uygulamasını Cep Telefonunuza İndirmek İçin Tıklayınız!

Kampanya Detayları

• Kampanya 15 Nisan-15 Mayıs 2022 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

• Kampanyadan yararlanabilmek için farklı günlerde ve tek seferde 250TL ve üzeri ikinci akaryakıt ve otogaz alımı yapılması ve ilgili işlemin üyenin Club TOTAL hesabına tanımlanması gerekmektedir.

• Mevcut Club TOTAL üyelerinin kampanyaya katılmak için ekstra herhangi bir katılım yapmalarına gerek olmayacaktır. Yeni müşterilerimiz “TOTAL İstasyonları” mobil uygulamasını akıllı telefonlarına indirerek Club TOTAL’e üye olmaları gerekmektedir.

• Kampanyadan her Club TOTAL üyesi sadece bir kere faydalanacak olup, kampanya kapsamındaki kazanımda Club TOTAL üyesinin hesabına 50 TL değerinde yakıt puan tanımlanacaktır.

• Kampanya kapsamında kazanılan puanların son kullanım tarihi 15 Haziran 2022’dir. Bu tarihe kadar kullanılmayan puanlar 16 Haziran 2022 tarihinde otomatik olarak silinecektir.

• Kampanyadan yalnızca Club TOTAL üyeleri yararlanabilecektir. Kampanya dahilinde kazanılan puanlar, üyelerin ilgili Club TOTAL hesaplarına tanımlanacaktır.

• Kampanya kapsamında tanımlanan yakıt puanları, yalnızca Club TOTAL üyesi TOTAL İstasyonlarından yapılan akaryakıt ve otogaz alımlarında geçerlidir. Market, araç yıkama ve istasyondan yapılacak diğer alışverişlerde geçerli değildir.

• Mobil ödeme hizmeti sunan istasyonlarda, mobil ödeme ile de aynı puan kazanım yöntemi uygulanacaktır.

• Kampanyaya katılan kullanıcılar yukarıda belirtilen kampanya koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır.

• Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

• Güzel Enerji Akaryakıt A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

totalistasyonlari.com.tr
    CLUB TOTAL İLE TEK SEFERDE 250 TL VE ÜZERİ İKİNCİ AKARYAKIT ALIMINIZA 50 TL YAKIT PUAN HEDİYE!
    https://totalistasyonlari.com.tr/clubtotal-ile-50tl-yakit-puan.html

• Dikkat etmediğiniz bir nokta var! Birinci 250₺ için %5 puan hakettiğiniz puan geliyor 12,5₺ fakat ikinci 250₺ için %5 puanı vermeden direkt 50₺ puan vermiş. Yani her iki 250₺ için ayrı ayrı 12,5₺ normal puanı kazanımı yapıp ekstra 50₺ yüklemesi gerekliydi. Bizi enayi yerine koyup aldatmaca yapıyorlar. Kısacası verdikleri 37,5₺ puan oluyor. Ben bu konu hakkında kayıt açtırdım genel müdürlükten aradılar gözardı ettikleri (ya da görmezden geldikleri) 12,5₺ değerindeki %5 oyak puanımı da yükleyecekler. Mutlaka kayıt açtırın! Bilsinler aldatmacayı…

ben de dün gece benzine yeni zam gelmeden şu kampanyadan bir yararlanayım diye düşünmüştüm. sonra oturdum hesap yaptım. arabayla en yakın total'e gidip gelmesi 15tl. sonra başka bir gün daha gideceğim 15 daha ... etti 30 tl. eee geriye ne kaldı 20tl , onun da yatıp yatmayacağı belli değil, s........ böyle kampanyayı deyip vaz geçtim..  

• Teşekkürler bilgi için. 500'e 50 iyi gibi.

• ziraat 4x300 ile de birleşir.

totalde alımdan sonra telefona kayıt ettirmek gerekiyor mu yoksa direk plakadan işlem sağlanır mı.

• mobil uygulaması leş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istasyon görevlisine gsm numarası söylüyoruz diye sms geldi.

• programı yukledik...istasyona gittik pompacıya tel no söylemek yeterlimi oluyor ? puan kazanmak icin.

• Uygulamaya giriş yapılamıyor.. sürekli gsm no hatalı diyor.. bu hatayı alan var mı? Nasıl çözülür?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Olmayan uygulamanin reklamı ni yapmakla yetinmeyip bir de kampanya yapmak da ne bileyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu için teşekkürler. Bir de istasyonları yakın olsaydı güzel olurdu ama uzak. Artık yolum oraya yakın bir bölgeye düşerse değerlendiririm.

• Yakıt alımı yapmadan içeri girip club total puan yüklemesi için dahil olup olmadıklarını sorun. Bazıları sanki özerkliğini ilan etmiş yükleme yapmak istemiyorlar.

• Club Total uygulaması yıllardır var ve aktif çalışıyor. Mobil ödeme ile işlem yapın uygulamadan böylelikle kampanyaya kesin katılım yapmış olursunuz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Oran iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • erka1907 kullanıcısına yanıt

Paraf ile market ve akaryakıtta ilk 200 sonrası her 200'e 15 puan ile de birleşir hocam. Markette tamamlamak daha mantıklı ama. Bu 2si dışında, marka ayrımı yapmayan akaryakıt kampanyası var mı bildiğiniz?

• Banka kampanyaları ile birleşince güzel olur

• outofnick O kullanıcısına yanıt

bu ikisi dışında marka ayrımı yapmayan var mı bilemiyorum. genelde ziraat yapıyor bu tür kampanyaları.

aylık yakıt tüketimi 1000 liraya ulaştığı için kampanya bulamaz olduk.

• YASIN0634 kullanıcısına yanıt

peki ziraat kartı mobil ödemeye kayıt etsek ondan da yararlanır mıyız acaba.

ya da aytemiz mobilden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erka1907 -- 20 Nisan 2022; 8:55:45 >

axess olmamıştı. ziraat bilmiyorum

• YASIN0634 kullanıcısına yanıt
    Mobil ödeme nasıl çalışıyor. Plakayı tanimladim ama kart bilgisi falan istemedi

• Benzer soru sorulmuş ama net cevap gelmemiş.

Pompa görevlisi plaka girip yakıtı verdiği anda yeterli oluyor mu? Yoksa total kart ile marketten puan işleme vs gerekiyor mu? (mevcutta total uygulamam var ve üyeyim)

Shell de PO da plaka girildiği an karta vs gerek olmuyor böyle kampanyalarda.

Ödeme BKM Ekspres ile yapılıyor uygulamaya kart eklenmiyor zaten. Ziraat kampanyasında üye işyeri şartı var dahil olurmu bilmiyorum. Paraf dahil oluyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.